Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Najprej naj po?istijo s tistimi domorodci, ki imajo najni?je pla?ilo vrtca, otroka pa v vrtec pripeljejo v BMW ali MB. Sedaj "slu?ijo" na otrocih, ko bodo stari, bodo pa zaradi minimalca, ki si ga sedaj prikazujejo, spet socialen problem zaradi nizke penzije. In spet bomo mi pla?evali za njih ki po?teno pla?amo davke.

 

In ti lumpi pravo?asno premo?enje na otroke prepi?ejo tako, da so res na koncu samo stro?ek nas vseh. Res je nacionalni ?port kako nekoga nategnit in kako utajit davke pa ?e kaj zraven spizdit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaj za enega foruma?a vem, da bi se tukaj po?util kot riba v vodi oziroma ?aba v blatu.. Vpra?anje je ali bi bla njegova ?ena zadovoljna, ker bi okol njega skakalo toliko razgaljenih deklet.

 

 

?e s tem misli? mojega mo?a in mene - brez skrbi. To, da se je poro?il z menoj ?e ne pomeni, da ne sme drugih gledat...

 

Glej, ravno ta vikend se valjajo po glinokopu na Vogrskem. No, glede na temperature dvomim, da v kopalkah, ampak blato pa imajo. Ko je kak?na poletna tekma, so pa najbr? tudi v kopalkah. ?e jim pa?e, pa naj...

 

?e bi pa zvedela, da se je s katero drugo "zapletel", potem bi bil pa hitro "spodaj brez". Pa s tem ne mislim perila...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce bi pa zvedela, da se je s katero drugo "zapletel", potem bi bil pa hitro "spodaj brez". Pa s tem ne mislim perila...

A ni on ze naredil svoje :). Al bo treba kombi? :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdaspeed - Everything You Need to Know    B)  

 

zanimiva tablica na preview sliki ...  :blink:  :lol:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da gre? pa kable pod napetostjo ??ipat z ?eleznimi kle??i, mora? biti pa ?e krepko pod vplivom...

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/med-poskusom-kraje-elektricnega-kabla-hudo-poskodovan-25-letnik.html

Naravna selekcija :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

en zanimiu vlog o Yugotu oz kokr mu americani ljubkovalno re?ejo YouGoooooo  :hohoho:  :hohoho:  :hohoho:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Par dni nazaj je ena ?enska ?pikerka na radiju govorila o yugotu. Pri tem je vseskozi kazala da o avtih nima pojma pa precej polresnic je znesla ven. Ker nekaj izpred skor 4desetletij je zelo enostavno ?infat in dokazovat svojo nesposobnost gledati iz zornega kota takratnega ?asa. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fuuuj, svinjarija, ki je poleg vsega ?e rakotvorna, zemlja in podtalnica pa stra?no onesna?eni :(

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/testi-potrdili-cinkarna-celje-poslabsala-ekolosko-stanje-okoliskih-rek.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zdaj ?al ?e pokojni ?upan Kransterdama, menda je bil dobrodu?ni posebne? in popolnoma ne?kodljiv za okolico.

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Legenda. Pri meni je vsako leto na terasi v teglcih za roze rasla trava.. Se spomnim da sem jo enkrat odstranu, pa tip prsu do mene pa je reku da naj mu povem ko bo zrasla da bo on odnesu. Pa da jo sadi pri mojih teglcih ker imam idealno lego.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od nekdaj sem bil bolj slab v matematiki, zato bi prosil, da mi nekdo to razlo?i. Gre se pa za tale ?lanek:

 

https://www.regionalgoriska.si/novica/globoko-v-rdecih-stevilkah-sempetrska-bolnisnica-s-skoraj-5-milijonsko-izgubo

 

Kmalu na za?etku je zapisano: "Po besedah direktorja bolni?nice Stanislava Rijavca zna?a (dolg bolnice) skupno 4,8 milijona evrov." Kasneje v ?lanku pa pi?e: "dolgov do dobaviteljev, ki trenutno zna?ajo okrog sedem milijonov evrov." 

 

Zdaj pa ne razumem. Tako kot je napisano, ima bolnica skupno 4,8 milijona evrov, od tega okrog 7 milijonov dolgujejo dobaviteljem. Ni mi jasno. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je verjetno mi?ljen dolg za zadeve, kjer jim je ?e zapadla valuta pla?ila.

 

Ves dolg, se pravi tudi tisti, ki ?e ni zapadel in verjetno, ker imajo dogovore za ve?mese?ne ali pa celo polletne valute, pa je 7mEUR.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to je ta na?a civilizacija?

 

https://regionalgoriska.si/novica/ogorceni-gasilci-informacija-o-nesreci-najprej-na-facebooku-nato-sele-pri-njih-foto

 

Mislim, da je ?as, da se civilizacija zamenja. Ta je totalno zabluzila...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja - iz slik sode? je ?lo za relativno lahko nesre?o in ne vem zakaj taka drama s strani gasilcev. Bolj se postavlja vpra?anje ali so prisotni takoj pomagali in ?e so ter ugotovili, da ni huj?ega, je veliko bolj primerno, kot pa da najprej zgublja? ?as s klicanjem potem pa ?ele preveri? stanje udele?encev.

 

Druga?e pa se statisti?no zabele?ene po?kodovane osebe ?e v primerih, ko se nekomu ob nesre?i zlomi noht, ali pa ga rahlo bolijo rebra zaradi varnostnega pasu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e to, da pride? do nesre?e, pa gre? to objavljat na facebooku, mi je malo skregano z zdravo pametjo. Dobro, ?e posname? dogodek, kjer kdo iz neumnosti naredi nesre?o, pa to objavi? v poduk drugim, ?e. Da pa slika? razbitine na cesti in je to "dogodek dneva",... Ne vem, no.

 

Pa ?e ?e pride? na nesre?o, bi se spodobilo in bilo bi pravi?no, da najprej pogleda?, kako je s ponesre?enci. In ?e potrebujejo pomo?, jo pa? pokli?e?. Ko pa opravi? "dol?nost" in je situacija "pod kontrolo", pa pa? lahko tudi slika?, ?e ti je to tako fascinantno in te to osre?i. Ampak v takem primeru ne more biti objava na facebooku 10 minut prej kot se kli?e re?evalce...

 

Dobro, nikoli ne bomo vedeli, ampak pojavi se mi pa ?e eno vpra?anje: ko pride do prometne nesre?e z ve?jo materialno ?kodo, se pokli?e policijo. A policija potem ne obvesti ?e re?evalce?

Ali pa so tudi policijo poklicali ?ele potem, ko so kon?ali z objavo na facebooku...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res ne vemo, samo sam mo?no dvomim v to zgodbo. Namre?, ?etudi bi recimo kdo objavil na FB, kaj je pa pol ?e 10min ?akal, da je poklical re?evalce? Jaz imam bolj ob?utek, da se je zgodilo naslednje:

 

1. Nesre?a

2. Pridejo drugi pomagat

3. Ugotovijo, da ni nekaj hudega, da so vsi udele?enci OK

4. Nekdo od teh "pomaga?ev" objavi na FB, ker je to pa? fensi?mensi, da se vse objavlja od tega kaj si jedel za zajtrk do tega, da si se kon?no dobro usral. Nesre?a je pa sploh oh in sploh in "avtor" je dele?en gomile v?e?kov kaki car je, ko je vse to posnel.

5. Nakar se za?nejo meniti z udele?encema nesre?e, a pa le ne bi bilo slabo ?e mal policijo poklicat pa prijavit kak?ne resne ali pa fiktivne po?kodbe, ker bi se mogo?e dalo zavarovalnico nategnit.

6. Mine 10 minut od objave na FB, ko se zedinijo, da bodo vseeno poklicali 112 ali pa 113

7. Gasilci in re?evalci so zgro?eni, kako da je bilo prej na FB kot pa na 112

 

Ne re?em, da je bilo tako, ampak si pa upam trditi, da je to najbolj verjeten scenarij, ker zelo te?ko verjamem, da bi nekdo najprej objavil na FB potem pa ?el preverjat kaj se je zgodilo z udele?enci ali rabijo pomo? itd.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.