Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Jaz imam doma pet son?kov!

 

Ampak ste pa res svojevrstni mojstri, to vam je pa? treba priznati. ?e iz astronomije in luninega mrka vam uspe o?eti politi?no obarvano temo...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Ampak ste pa res svojevrstni mojstri, to vam je pa? treba priznati. ?e iz astronomije in luninega mrka vam uspe o?eti politi?no obarvano temo...

Res? A si se ?e kdaj vpra?ala zakaj Luna ?le ko popolnoma mrkne poka?e svoj pravi obraz? Seveda je rde?. To pa zato ker vse niti na?ega planetarnega sistema ?e vedno dr?i v rokah un iz Murgel.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz zelo zanesljivih virov vem, da je luna od Zemlje oddaljena "le" okoli 380.000 km

?dosegljivo z avtom (najbolje na plin)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.mazda-si.net/topic/15101-p-mazda-3-cd-110-tx/

 

Evo Deeyanova je ravno pristala na luni 380k

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ne vem kako ga niso mogli dobiti, da jim je Spizdil v Mariboru  :vskalo: o?itno niso poznali mesta dovolj.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Elektri?ar s precej ugodno ceno, vpra?anje pa kak?na bo pri nas;

 

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/tesla-znizala-ceno-modela-3-na-31-000-evrov.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi je pa ?koda, da je to zdaj vse uni?eno. To bi lahko zelo tr?ili kao muzej... Pred leti sem bil na ?e?kem v podobnem bunkerju. Zdaj muzej. Naj bi zdr?al atomic bum, noter pod hribom pa vse?ivo z tovarno motornih voja?kih letal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_<

 

https://mojpogled.com/branje-na-lastno-odgovornost/

 

Nekaj v tem smislu mi je zadnji? rekla ena od prijateljic: "Si pa zelo neodgovorna, ker si rodila pet otrok v svet, kjer odgovornost za svoja dejanja prevzamejo edino teroristi."

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm, sej nismo pozabili ali pa smo res s spominom zlatih ribic, kot je verjetno avtorica ?lanka (ok se opravi?ujem, ker verjetno je premlada, da bi se spomnila)? V?asih v ?asu socializma smo se temu nasmihali, ko smo brali novice iz amerike in gledali njihove filme. Ja bilo je nepojemljivo, da ?e na skrivaj prepleza? ograjo in se utopi? v bazeno za njo, da nato svojci izto?ijo lastnika bazena, ?e? da le tega ni dovolj zavaroval.

 

Nato smo "osvojili" kapitalizem vklju?no z vsemi njegovimi nebulozami vred in to je danes to, tako kot v ZDA. Nekateri (predvsem barabe in lumpi vseh vrst) so si to zelo ?eleli (ker od takih stvari se da dobro ?iveti**) in zdaj imajo, drugi pa ?ele v teh ?asih ugotavljajo kak?no kukavi?je jajce smo dobili.

 

 

** odrezane roke in ustreljeni partnerji/partnerice pri ?i??enju oro?ja, kot primer

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.