Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Evo za vse k imajo drugo generacijo in jim ne dela avtomatsko nastavljanje luci, zaradi okvare senzorja. Ker rabljenih in pa replik ni nov pa stane 500? je to kar iskana roba. Na ebayu sem nasel nov senzor za 40? je pa res, da je from china. Se vedno boljs kot pa nic. Prepricajte se samo, da je v okvari sprednji senzor, ker to je link za sprednji senzor.

V spominu imam, da ima iceman pokvarjen senzor.

 

https://www.ebay.com/itm/NEW-Suspension-Height-Control-Level-Sensor-For-Mazda-6-2008-2011-GS1F-51-21Y/123503561651?hash=item1cc162cbb3:g:r4UAAOSwkDtb9Pvj

 

Sem pa nasel tudi zadnji senzor, ampak je drazji

 

https://www.ebay.com/itm/Rear-Suspension-Height-Control-Level-Sensor-for-Mazda-6-2008-2011/192427554759?hash=item2ccd9377c7:g:j3oAAOSwbHZaXGAU

 

 

P.S 

tudi kataloska stevilka stima

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah dejno, zdaj si pa Ono vzel za referenco. Kaj pa ?e avtorica tak ?lanek napi?e zaradi potrebe po katarzi zaradi moralnega ma?ka ker po kozar?ku ali dveh prehitro da.

 

Nejc, samo ?e zdravljeni alkoholiki zganjajo huj?o gonjo proti alkoholu kot to po?ne? ti. A pa si kdaj ?e pomislil na pozitivne u?inke alkohola?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brezveze je vse, ker na?i bi dali 0.0 pa se bojijo, ker vedo kako je bilo na Hrva?kem, ko so to naredili! ?ez nekaj ?asa so nazaj pove?ali na sedanjo vrednost, ker je bil velik upad prodaje pri turistih od katerih pa Hrva?ka ?ivi! Kaj bi pa potem bil razlog za dvig, ?e si pa pri nas kar naenkrat najslab?i ?e za ?ejo popije? eno pivo ali ?pricer. Dajte no od tega nebo nesre?e! Od nerodnih, samov?e?nih, trmastih tistih povni ega ter tistih res pijanih. Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem ni meja alkohola, ker tisti ki napiha 1.0 napiha toliko sedaj ko je omejitev 0.5, ali pa bo napihal isto 1.0 ce bi bila omejitev 0.0
Problematicni vozniki, tisti ki veliko napihajo bojo to delali tako ali drugace. Potreben je samo vecji nadzor, in kriminalizacija voznje pod vplivom po vzoru USA.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah dejno, zdaj si pa Ono vzel za referenco. Kaj pa ?e avtorica tak ?lanek napi?e zaradi potrebe po katarzi zaradi moralnega ma?ka ker po kozar?ku ali dveh prehitro da.

 

Nejc, samo ?e zdravljeni alkoholiki zganjajo huj?o gonjo proti alkoholu kot to po?ne? ti. A pa si kdaj ?e pomislil na pozitivne u?inke alkohola?

Nisem proti alkoholu, sem pa proti zlorabi le-tega... Amm... pozitivni ucinki... Naprimer? Da vidim kaj zamujam...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem ni meja alkohola, ker tisti ki napiha 1.0 napiha toliko sedaj ko je omejitev 0.5, ali pa bo napihal isto 1.0 ce bi bila omejitev 0.0

Problematicni vozniki, tisti ki veliko napihajo bojo to delali tako ali drugace. Potreben je samo vecji nadzor, in kriminalizacija voznje pod vplivom po vzoru USA.

Pri zadnjem stavku si povedal bistvo, zato tudi prvega nebi bilo! Malo nazaj sem napisal kaj je potrebno;vzeti izpit do konca ?ivljenja, ?e ga nima? pa 5 let zapora brez pardona za vse! Ampak ne za 0.2 promila, ko ?e ma solatni kis toliko. Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem se ga zadnjic tako napil, da sem prav ponosen sam nase, ker sem se nazaj domov pripeljal z avtobusom. Zakaj vam to govorim? Ker se nikoli do sedaj nisem vozil avtobusa :D.

Haha malo sale

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, ne vem samo ?lanek je pa? napisan ?isto realno, ?eprav gre v nekaterih delih mogo?e mal ?ez mejo. Kdor je alkoholizirn nasilen je pa? tak po karakterju a ga trezen ?e dobro skriva. Tako, da posplo?evat, da tak pride domov in terorizira familijo ni glih pravilo.

 

Kljub temu, da sem zelo proti alkotu, za ?isti 0,0 tudi sam nisem pa predvsem zaradi tega, ker je lahko ?e nekaj rum-kokos bonbonov verjetno dovolj, da ni 0,0 al pa kak?na ustna vodica oziroma kis v solati. Toda po drugi strani pa morajo ?e danes imeti 0,0 profesionalni vozniki in vozniki za?etniki pa se nih?e od njih ne buni kaj dosti.

 

Ne vem, ampak kako bi zagovorniki alkota za volanom reagiral, da bi njihove otroke vozil avtobusar z 0,5 promila. A bi dali otroka na avtobus ali ne? Sej ni ni? nevaren, saj to ?e ni pijanost, malce je bolj ?idane volje, si pa bo ja eno pivo/kozarec vina ali dva privo??il pri kosilu, saj se je nagaral, ko je cel dan vozil razigrano mularijo naokoli.

 

Mislim, da ga na tem forumu ni nikogar, ki bi zaupali otroka takemu ?oferju, tako da pa? lahko nehamo z dvoli?nostjo in re?emo, da alkohol pa? ni za volan in pika. Aja ?e pa kdo ?e vedno ne verjame, kako to zgleda v praksi naj si pogleda tiste ruske dash cam vide, kjer je vsak drugi v ro?icah, ko naredi karambol.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, ne vem samo ?lanek je pa? napisan ?isto realno, ?eprav gre v nekaterih delih mogo?e mal ?ez mejo. Kdor je alkoholizirn nasilen je pa? tak po karakterju a ga trezen ?e dobro skriva. Tako, da posplo?evat, da tak pride domov in terorizira familijo ni glih pravilo.

 

Kljub temu, da sem zelo proti alkotu, za ?isti 0,0 tudi sam nisem pa predvsem zaradi tega, ker je lahko ?e nekaj rum-kokos bonbonov verjetno dovolj, da ni 0,0 al pa kak?na ustna vodica oziroma kis v solati. Toda po drugi strani pa morajo ?e danes imeti 0,0 profesionalni vozniki in vozniki za?etniki pa se nih?e od njih ne buni kaj dosti.

 

Ne vem, ampak kako bi zagovorniki alkota za volanom reagiral, da bi njihove otroke vozil avtobusar z 0,5 promila. A bi dali otroka na avtobus ali ne? Sej ni ni? nevaren, saj to ?e ni pijanost, malce je bolj ?idane volje, si pa bo ja eno pivo/kozarec vina ali dva privo??il pri kosilu, saj se je nagaral, ko je cel dan vozil razigrano mularijo naokoli.

 

Mislim, da ga na tem forumu ni nikogar, ki bi zaupali otroka takemu ?oferju, tako da pa? lahko nehamo z dvoli?nostjo in re?emo, da alkohol pa? ni za volan in pika. Aja ?e pa kdo ?e vedno ne verjame, kako to zgleda v praksi naj si pogleda tiste ruske dash cam vide, kjer je vsak drugi v ro?icah, ko naredi karambol.

To?no to, jaz osebno sem za 0,0. Preprosto zato,da se pokaze,da alko in volan NE gresta skupaj. In naj bo za do recimo 0,2 neka minimalna kazen,ampak kot re?eno; naj se po?lje sporocilo: alko in volan=No Go!

 

In ja,jaz moram imeti v slu?bi 0,0. Torej 1dan prej moram paziti kaj spijem zve?er. In pred no?no ne morem spiti kozar?ek za zdravje.

 

Kar se ti?e ?lanka... Meni se ne zdi ?ez mejo. Pa? veliko ljudi ima te?ave z alkotom in ogromno ljudi je dejansko na to?ki,ko sredi dneva ne zna naro?iti drugega kot alko. Zjutraj ob 8h ko grem mimo Kafica...eni in isti pijanci dan za dnem z tretjim pirom v riti... Pije se za rojstvo,smrt in vse vmes.

 

In to ni Kul. Ja,ok naj se ga ?lovek napije. Ampak ne dan za dnem....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti mora? pa pri tej tvoji slu?bi paziti bolj kot sem jaz, ko sem bila nose?a... :P

 

Saj tudi jaz nisem za to, da se pijani vozijo po cestah, ampak vseeno se mi to ne zdi povsem ?ivljenjsko. Pa?. ?lovek kdaj popije pivo, dva, pa sede za volan. Pri taki koli?ini alkohola pa? ?e ni pijan. Tisti pa, ki imajo pa res te?ave z alkoholom, tisti pa pa? popijejo krepko ve?. In se bodo krepko opiti usedli za volan ne glede na to, kak?na je zakonska omejitev. In tu bi pa? morali za?eti re?evati problem. Najprej pa? stro?je kazni za bolj vinjene voznike, ki so resna gro?nja ostalim udele?encem. Potem, kot je ?e bil tudi tu predlog, da ?e pride do po?kodb udele?encev v prometu s strani vinjenega voznika, to obravnavati kot kaznivo dejanje in ne kot prekr?ek. Temu primerna pa? tudi kazen. Nadalje omejiti socialne delavce in podobne "humanitarce", ki velikokrat iz sodnih mlinov zvle?ejo koga takega, ker je pa? socialni problem in stiska v dru?ini in podobno, pa na koncu tak ?lovek dobi pa? samo denarno kazen, pa ?e to mu oprostijo, ker pa? nima denarja, da bi pla?al in bodo otroci trpeli in podobno. Na koncu pa pa? tudi celotno dru?bo pripravit do tega, da se vme?a, ?e pa? opazi, da nekdo vinjen leze v avto. Ker nekdo, ki ima ve? kot promil alkohola v sebi, je pa? ?e na pogled okoren in opotekajo?. In ko gre ?ez parkiri??e do avta, ga gotovo kdo opazi. In mogo?e bi pomagalo tudi, da bi ?e namero, da nekdo pod vplivom alkohola sede za volan, obravnavali kot prekr?ek. Pa?, ?e te kdo vidi, da gre? vinjen proti avtu in pokli?e policijo, lahko ta ukrepa in te ustrezno kaznuje (po potrebi zase?e vozilo) ?e preden dejansko res stori? prekr?ek.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e je mamica kar zadela ?ebljico na glavico. Edino tisto o klicanju policije ?e se nekdo vinjen ba?e v vozilo, tega ne bom ve? naredil ker me je ?e izu?ilo, bom drugi? raje pogledal vstran. Mi je varnost moje familije vseeno pomembnej?a.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti mora? pa pri tej tvoji slu?bi paziti bolj kot sem jaz, ko sem bila nose?a... :P

 

Saj tudi jaz nisem za to, da se pijani vozijo po cestah, ampak vseeno se mi to ne zdi povsem ?ivljenjsko. Pa?. ?lovek kdaj popije pivo, dva, pa sede za volan. Pri taki koli?ini alkohola pa? ?e ni pijan. Tisti pa, ki imajo pa res te?ave z alkoholom, tisti pa pa? popijejo krepko ve?. In se bodo krepko opiti usedli za volan ne glede na to, kak?na je zakonska omejitev. In tu bi pa? morali za?eti re?evati problem. Najprej pa? stro?je kazni za bolj vinjene voznike, ki so resna gro?nja ostalim udele?encem. Potem, kot je ?e bil tudi tu predlog, da ?e pride do po?kodb udele?encev v prometu s strani vinjenega voznika, to obravnavati kot kaznivo dejanje in ne kot prekr?ek. Temu primerna pa? tudi kazen. Nadalje omejiti socialne delavce in podobne "humanitarce", ki velikokrat iz sodnih mlinov zvle?ejo koga takega, ker je pa? socialni problem in stiska v dru?ini in podobno, pa na koncu tak ?lovek dobi pa? samo denarno kazen, pa ?e to mu oprostijo, ker pa? nima denarja, da bi pla?al in bodo otroci trpeli in podobno. Na koncu pa pa? tudi celotno dru?bo pripravit do tega, da se vme?a, ?e pa? opazi, da nekdo vinjen leze v avto. Ker nekdo, ki ima ve? kot promil alkohola v sebi, je pa? ?e na pogled okoren in opotekajo?. In ko gre ?ez parkiri??e do avta, ga gotovo kdo opazi. In mogo?e bi pomagalo tudi, da bi ?e namero, da nekdo pod vplivom alkohola sede za volan, obravnavali kot prekr?ek. Pa?, ?e te kdo vidi, da gre? vinjen proti avtu in pokli?e policijo, lahko ta ukrepa in te ustrezno kaznuje (po potrebi zase?e vozilo) ?e preden dejansko res stori? prekr?ek.

 

Se pravi bi ti dala tvoje otroke na avtobus, kjer bi imel ?ofer trenutno dovoljenih 0,49 promila? Sej je skor trezen pa to je ?isto ?ivljensko. :ne vem:

 

Dokler bo taka toleranca do alkohola za volanom bomo pa? mrtve pre?tevali v desetinah, ker statistika ni na tvoji strani in je na?tela nekaj ?ez 20% takih, ki so naredili najhuj?e nesre?e pa so imeli ?e vedno dovoljeno koli?ino alkota pod kapo.

 

Problem je v tem, da je treniran alkoholik lahko pri 0,5 resni?no dokaj normalen, ker zanjga to res ni ni?, nekdo drug je pa, pri istem promilu, lahko ?e mo?no zibajo?. Ampak to je tako kot pri hitrosti, vsi vemo, da bi marsikje lahko bile omejitve veliko vi?je saj jih normalno motori?en voznik brez te?av obvlada, ampak ker imamo na cesti veliko motori?nih debilov, da ne re?em ?e kaj gr?ega, je tem pa? prilagojena tudi omejitev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amm kaj tocno mors ti merkat, da spijes ? :D

Ho?em povedati,da jaz moramo in moji sodelavci paziti,da ne spijemo kapljice alkohola v urah pred sluzbo. To, da ne pijem, je zgolj sre?a zame in mi pa? Mali olaj?a ?ivljenje s tega vidika :)

?e mo?ki spije kozar?ek ali dva, ne rabi nobena domov, takrat so vse lepe.

Saj to pravim; ostanejo zgolj lepe, grde ne obstajajo; so ?le stran...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e je mamica kar zadela ?ebljico na glavico. Edino tisto o klicanju policije ?e se nekdo vinjen ba?e v vozilo, tega ne bom ve? naredil ker me je ?e izu?ilo, bom drugi? raje pogledal vstran. Mi je varnost moje familije vseeno pomembnej?a.

Kar se ti?e klicanja policije, ko vidi? da sr nekdo pijan na?e v avto... Zgleda si imel negativno izku?njo? To je nekdo odpovedal tu; storilec ne sme izvedeti kdo ga je prijavil...

 

Te pa razumem...

 

Je pa res (in to ne leti direktno nate); dokler bo dru?ba javljala na Radio kje so kontrole in pijanemu folku v gostilnah rekla "pazi na policijo , je tam in tam"in potem gledala pijance kot najve?je carje ?e? "bravo da te niso ustavili", namesto ,da bi se njih "zatozilo"policiji in javili da se bo tam peljal en pijandur ter se na splo?no stigmatiziralo vo?njo pod vplivom alkohola.... No , do takrat se ne smemo ?uditi ,da je tako kot je.

 

Jaz sem ravno zato,ker mi je varnost moje dru?ine pomembna , neko osebo prijavil policiji,ko se je mrtvo pijana vsedla v vozilo... In so jo ?ez 1km ustavili in odvzeli izpit.... Verjamem in vem pa,da bi se lahko stvar zame tudi druga?e razpletla, ?eprav kot re?eno... Nebi se smela.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj me zanima: ?e se ti zgodi, da ti podtaknejo ponarejen bankovec in to prijavi? policiji, kaj potem ostane? brez njega? Ker v tem primeru je bolj?e, da ga podtakne? naprej...

 

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/clanek/udarili-goljufi-v-obtoku-ponaredki-bodite-previdni-178977

 

Ker spodaj pi?e samo, da ?e se bo ob analizi denarja izkazalo, da je bil bankovec pristen, bo lastnik bankovca prejel vrnjeno njegovo protivrednost. Kaj pa ?e se izka?e, da ni?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja seveda, da ostane? brez njega... Ali si mislil, da ti dajo potem neponarejenega? Ker potem bi to bil kar biznis  :rolleyes:

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.