Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Kako pa ves, da so nekateri iz dneva v dan tam? Si tudi sam torej tam redni gost in jih srecujes :jupiii::vesel::harhar::jezicek: ...

 

Jaz grem v Mc Donalds nekajkrat letno ... Vecinoma mi sicer burgerji s sladkimi paradiznikovimi omakami niso vsec... zato vzamem ponavadi FIsh Mac ali pa Mc Chicken ... In ce se hocem najesti, vzamem en menu in se en burger psoebej in me to stane okoli 6,5? ... Toliko me stane tudi malica + pijaca v katerikoli gostilni v okolici ... Ce grem pa na pico, pa ponavadi 7? ni dovolj... Tako da to, da je Mc Donalds extra drag, se ne strinjam... :P ...

Kot re?eno; ne jem v meku. Ko mi zapa?e fast food grem na burek ali kos pizze.

 

Vem pa da nekateri jedo kar pogosto tam, ker delam v kolektivu kjer je fast food stalna praksa in dostikrat zapeljem kakega sodelavca tja in v raznih no?nih in vikend izmenah vidim kaj pa? jedo....

 

Sicer pa ja... Se strinjam da obrok takoj pride 7-8 eur, ampak,iskreno, jaz McDonald te?ko dojemam kot nek glavni obrok v dnevu in raje dam 8eur za zrezek in ri? v gostilni, kot pa EUR ali dva manj za KATERIKOLI fast food.

 

Ko pa mi zapa?e taka hrana pa dam tista 2eur za burek.

 

Pijem pa tako ali tako zgolj vodo in ni sans da narocim v McDonaldu katerokoli pijaco (vodo ali karkoli drugega).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je zanimivo kak?na je razlika okusa med burgerjem, ki ga lahko dobi? v kak?ni YU gostilnici oz. pri Albancu (npr. Vagon?ek na Kamni?ki ?elezni?ki postaji, ali Ajda v LJ Centru). To je tista taprava pleskavica, ne pa plastika iz Meka. Se pravi npr. ta na? Vagon?ek v Kamniku, se naje? te njihove pleskavice za 3,00?. Okus fantazija.  :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na vse kar prihaja na plano bi rekel da je Mc Donaldsovo preverjanje kvalitete nad povpre?jem

To se pa strinjam. Plus da nisem sli?al ,da bi se kdo zastrupil tam, medtem ko sem tudi sam ornk preklinjal lokalni fast food

Men je zanimivo kak?na je razlika okusa med burgerjem, ki ga lahko dobi? v kak?ni YU gostilnici oz. pri Albancu (npr. Vagon?ek na Kamni?ki ?elezni?ki postaji, ali Ajda v LJ Centru). To je tista taprava pleskavica, ne pa plastika iz Meka. Se pravi npr. ta na? Vagon?ek v Kamniku, se naje? te njihove pleskavice za 3,00?. Okus fantazija. :wub:

Meni je recimo zelo okusen kebab v Nobel bureku pri gospodarskem razstavi??u. Ali pa burek pri Olimpiji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je zanimivo kak?na je razlika okusa med burgerjem, ki ga lahko dobi? v kak?ni YU gostilnici oz. pri Albancu (npr. Vagon?ek na Kamni?ki ?elezni?ki postaji, ali Ajda v LJ Centru). To je tista taprava pleskavica, ne pa plastika iz Meka. Se pravi npr. ta na? Vagon?ek v Kamniku, se naje? te njihove pleskavice za 3,00?. Okus fantazija.  :wub:

Imamo ta lokal Vagoncek tudi v Medvodah... in grem glih ene tolikokrat letno kot v McDonalds tja na kaksen kebab ali jufko... Ravno tako, kot McDonalds se mi zdi, da to ni hrana, ki bi jo jedel vsak dan ;) ... za sem in tja kdaj pa je Ok...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je zanimivo kak?na je razlika okusa med burgerjem, ki ga lahko dobi? v kak?ni YU gostilnici oz. pri Albancu (npr. Vagon?ek na Kamni?ki ?elezni?ki postaji, ali Ajda v LJ Centru). To je tista taprava pleskavica, ne pa plastika iz Meka. Se pravi npr. ta na? Vagon?ek v Kamniku, se naje? te njihove pleskavice za 3,00?. Okus fantazija.  :wub:

 

Eeee, Zmaj, ve?, razlika je med pleskavico in pljeskavico. Pa ne zgolj v eni ?rki...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa znameniti Horse burger, a to ?e obratuje? Vem, da je bila zadeva odli?na in da so bili v Tivoliju ter BTCju.  :pepsi:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa znameniti Horse burger, a to ?e obratuje? Vem, da je bila zadeva odli?na in da so bili v Tivoliju ter BTCju. :pepsi:

Sem ga jedel v petek iz btcja. Obupno sem ga sanjal ?e nekaj ?asa... Top zadeva. Je pa precej drag; 6,5eur....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo. Uspe?nica.

 

Pogoje za pridobit kredit so zaostrili, avtomobili pa se bodo podra?ili...

 

https://www.zurnal24.si/avto/1-1-2020-groznja-za-skok-cen-novih-avtomobilov-336269

 

Rezultat bo, da bo na cesti vedno starej?i vozni park.To jim pa spet ne bo v?e?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo. Uspe?nica.

 

Pogoje za pridobit kredit so zaostrili, avtomobili pa se bodo podra?ili...

 

https://www.zurnal24.si/avto/1-1-2020-groznja-za-skok-cen-novih-avtomobilov-336269

 

Rezultat bo, da bo na cesti vedno starej?i vozni park.To jim pa spet ne bo v?e?...

Bodo nabili ?e neke dodatne stro?ke na stara in iztro?ena vozila, pa bo krog sklenjen. :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne samo to, cenej?a ICE vozila bodo zamenjali z dra?jimi elektri?nimi ali hibridnimi in ker ne bo druge izbire bodo umaknili ?e subvencijo. Ker bo prehod na EV pomenil ogromen izpad DDV in tro?arin iz prodaje bencinov bodo nabili davke in tro?arine tudi za EV in ne samo v vi?ini pokrivanja izpada ampak ?e kar precej procentov zraven. ?e kdo resno misli, da se bomo neko? vozili (?e se bomo sploh lahko) ceneje bi ga takoj zdajle naro?il na pregled v ustrezni ustanovi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En del manjka in sicer tist, kako iz sedanke naredijo kravana.

 

 

druga? pa fun fact:

Zaradi na?ina barvanja in ve? plasti je mazda v rde?i barvi za cca 10kg te?ja od ostalih.

Eee, lepota ni poceni. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zdaj vem cemu sluzjo modri dodatki;

 

https://m.24ur.com/novice/slovenija/modri-odsevniki.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.