Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Zanimivo. In ne morem verjet, po obliki meni eden najbolj v?e"nih suvov.Seveda,govora je o Pinifarini.

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/turske-sanje-postale-realnost-predstavili-prvi-turski-avtomobil.html

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex... ja fak no, samo zato ker je rde? al kaj? Tole pa res ni lepo.

Ne ker je rde?. Govorimo o suvih in relativni lepoti. Za suva je lep, dale? nad raznimi audiji in bmw-ji. Da ne bo pomote, jaz ga ne bi imel. Govorim le z oblikovalskega vidika in glede na to, da je to makita oz baterijska varianta avta. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj po daljsem casu spet malo ?sprehodil? dron za hiso...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je sem pa premi?ljeval, da bi "po?muglal" 800? davka, ki bi ga moral po nekem ra?unu pla?at, pa sem se usral in lepo izke?iral...

 

https://siol.net/novice/slovenija/v-srediscu-ljubljane-prijeli-rekorderja-med-davcnimi-dolzniki-515858

 

"?e rodi? se s trdo glavo,

to do smrti bo? pla?avo."

(Iztok Mlakar v eni od svojih pesmi)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enim res kar velik kole??kov v glavi manjka... ker ?e je to ?el delat za dober selfi pol je primeren za premestitev na ustrezni oddelek z ostalimi manekeni v mojmoj oblekcah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enim res kar velik kole??kov v glavi manjka... ker ?e je to ?el delat za dober selfi pol je primeren za premestitev na ustrezni oddelek z ostalimi manekeni v mojmoj oblekcah.

Ne rabi jim jih veliko manjkat, le taglavni, ki NAJ BI vse ostale poganjal. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp,pol jim pa vsi pomalem pla?ujemo individualni izlet s helikopterjem....

 

In smo vsi, ki se kadarkoli vozimo z mtb tam,kjer to po na?i vrli zakonodaji ni izrecno dovoljeno, usrani tudi zaradi takih specialcev...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj je narobe ?e so bili na Kredarici z bicikli. A to da se pa na razne proslave in verske prireditve gor furajo veljaki s helikopterji je pa OK.

Komu manjka kolesce v glavi, Boss, je pa zelo relativno. Zakonodajalcu z uredbo o vo?nji v naravnem okolju prav zagotovo. Pa taisti ti?i ki urejajo dejavnosti v TNP imajo tudi hudo pomanjkanje kolesc na podstre?ju, ko tam ne sme? po?eti ni?esar, kar se analfabetom zdi adrenalinsko, isto?asno pa lahko neadrenalinsko serje? v Dvojno jezero iz Ko?e pri Sedmerih.  

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zdaj mi pa ti povej zakaj je treba bicikel rinit na Triglav in povrhu ?e pozimi? En sam pameten razlog... od?tej hvaljenje, in va?enje ter samopromocijo po socialnih omre?jih. Torej ?emu?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj je narobe ?e so bili na Kredarici z bicikli. A to da se pa na razne proslave in verske prireditve gor furajo veljaki s helikopterji je pa OK.

Komu manjka kolesce v glavi, Boss, je pa zelo relativno. Zakonodajalcu z uredbo o vo?nji v naravnem okolju prav zagotovo. Pa taisti ti?i ki urejajo dejavnosti v TNP imajo tudi hudo pomanjkanje kolesc na podstre?ju, ko tam ne sme? po?eti ni?esar, kar se analfabetom zdi adrenalinsko, isto?asno pa lahko neadrenalinsko serje? v Dvojno jezero iz Ko?e pri Sedmerih.

Ampak saj se strinjava,da je vo?nja s helikopterjem pa? varnej?a kot vo?nja s kolesom v takem okolju?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.