Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjamem, da ti ni lepo gledat in je v?asih res kruto. Samo ?e vzame? iz druge strani in to gleda? iz naslova varnosti in predvsem, da se u?i? iz napak drugih je tole idealen "priro?nik", ki ti nazorno poka?e, kaj vse se lahko nepredvideno zgodi v prometu. Tudi sam sem na?el par situacij, ki jih nikoli nisem smatral za nevarne zdaj pa redno pazim tudi na take dogodke.

 

Ampak vseeno poglej tega na 17. minuti in 40. sekundi. Ni tolk grozno, ampak ?e bi bilo prikazano v ameri?kem akcijskem filmu bi ziher rekel, da je to tako pretiravanje in BS.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak da pripizdis 100 cez prehod ko vsi stojijo....droga?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prisel do 40min preden sem se navelical. To da eni ljudje vozijo kot da so sami na cesti so mi starsi in sola ponavljali dovolj dolgo da se me je prijelo. Pogledas levo, pogledas desno, med tem ko preckas se kar obracas glavo in PRICAKUJES smorn. Tako kot pri dinamicni voznji pricakujes da bos eventuelno zacel zgubljat grip in si pripravljen na to kompenzirat, ne da si blazno zacuden zakaj avto kar naenkrat zacne nest v ograjo in potem panicno reagiras.

 

Vsaj pol zgazenih ljudi ni niti obrnilo glave, sicer bi videli da nekdo vozi proti njim. (28:30 recimo) Ne pravim da si zasluzijo ampak porkadus vse pa tudi ni na voznikih...

 

 

Proximity flying. <3

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tocn to,ni tok vazno kdo je kriv,na koncu je vazno kdo vse bi lhk to preprecu...

 

Par dni nazaj zavijam s kombijem iz njegoseve desno na bohoricevo za hoferjem,proti pediatricni kliniki... ustavim pred prehodom... mlada mamica na telefonu rine vozicek z otrokom... itk jo je debil z bmwjem skor nagaziu (oz.vozicek z otrokom) k je sou po moji levi po pasu za naravnost...

 

Kdo je kriv niti ni pomembno v trenutku, ko bo vse letel 20metrov dalec... vazno je kdo bi lhk to preprecil... definitivno debil v avtu,k ga boli k.zakaj je tm zebra in zakaj sm jst tm stal in mamica k ne zna gledat in se ne zaveda da tud ko bo glavo pomolila izza mojga kombija (pa tud tega ni nardila),da bo (najbrz)njen lastni otrok ze vsaj en meter prepuscen na milost in nemilost reakcijam ostalih udelezencev...

 

Kot pesec,rekreativni kolesar,voznik avta in voznik kombija,se zavedam da je stopnja ogrozenosti zelo povezana s tem v kaksni vlogi si v prometu in bolj ko spadas v ogrozeno skupino,bolj je treba pazit... dzabe bit frajer pa met prednost,ce te ta prednost spravi na vozicek....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

52-letni stroooj, pa ni mi?ljena kak?na Pamela Anderson (ki je verjetno le kak?nih par let mlaj?a).  :P

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Lockheed_SR-71_Blackbird

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot pesec,rekreativni kolesar,voznik avta in voznik kombija,se zavedam da je stopnja ogrozenosti zelo povezana s tem v kaksni vlogi si v prometu in bolj ko spadas v ogrozeno skupino,bolj je treba pazit... dzabe bit frajer pa met prednost,ce te ta prednost spravi na vozicek....

To?no tako in ni? druga?e... ?e sam ne poskrbi? za svojo varnost, mora? biti res debil, da pri?akuje?, da bo neki naznanec skrbel za tvojo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vis ponuja obilo mo?nosti za skoke "norcev", pa si oglejte tele posnetke;

 

https://www.youtube.com/watch?v=3zxg7qnYWHE#t=156.768299

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda?i, gremo 1x na IZLET? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A dolo?imo nekoga za prostovoljca, da vpra?a uvoznika, ?e bi nam kaj prispeval za zraven in namesto enega piknika naredimo izlet? Samo bi bilo lepo, ?e bi lahko kje tam prespali. Mislim, ?est do sedem ur vo?nje tja, nato ?e toliko nazaj, pa ogled... Malo veliko za en sam dan...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.