Skoči na vsebino

Pohvale servisov - serviserjev


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Vsi uradni Mazda servisi so bolj tako-tako...naredijo samo tisto, kar je za posamezni interval nujno in ?e to povr?no...z ostalimi stvarmi se sploh ne ukvarjajo.

Dejansko bi za pravo vzdr?evanje vozila moral le tega med uradnimi servisnimi intervali vozit ?e na vmesne servise k nekomu, ki bi preveril in uredil tudi ostale "nepredpisane" stvari.

 

Kar se ti?e izbire med uradnimi servisi je pa Mazda BTC gotovo ena izmed slab?ih variant...ogromno besedi?enja in obljub, precej aroganten odnos, itd,...

Podpi?em vse zapisano. Najslab?e pri Mazdi pri nas so ravno zaposleni v salonih in servisih.

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, jaz pa moram res ppohvaliti avto plus v Kp. Tako, kot so se oni popravili je res neverjetno.

Naro?ijo te ob uri, ko pride? ti ponudijo kavico, so vsi prijazni in hitro in kvalitetno naredijo, kar obljubijo.V?asih so bili pa kot ostali-slabi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

torej dober serviser za Mazdo (predvsem profesionalen odnos in delo) v ljubljani ali okolici je Pelko?

 

glede poobla??enih servisov je tako, da imajo tamkaj?nji mehaniki (ponavadi) najslab?i odnos do dela, zato se jih razen v dolo?enih izjemah izogibam.. plus tega je cena servisa x2 ali x3; pa ne mi zdaj ?e ima? vreden avto toliko in toliko in ti je te?ko dat 250? za servis (kjer je materiala za recimo 70? in pol ure dela, je pa vpisano v digitalno servisno), garancija pa vemo da velja tudi, ?e se avto servisira pri nepoobla??enih serviserjih, ki imajo servisno dejavnost, npr.: https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/garancija.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pohvalit na? Mazda servis Avto plus koper ...prijazno osebje. G.Damjan in ?rt ki mi je dal nadomestni Avto novo mazdo 6.benz.prava limuzina..menjali so na mazdi cx5 prve zavorne plo??ice ..orig.zdaj je ok..cena tudi..oprvljeno delo kvalitetno.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pohvalit na? Mazda servis Avto plus koper ...prijazno osebje. G.Damjan in ?rt ki mi je dal nadomestni Avto novo mazdo 6.benz.prava limuzina..menjali so na mazdi cx5 prve zavorne plo??ice ..orig.zdaj je ok..cena tudi..oprvljeno delo kvalitetno.lp

Sva se vidla danes v sla??i?arni. ?koda, da nisem imel ve? ?asa, bi ?la skupaj izprobat benzinarko...pa ?e pol torte bi lahko sproti zmazala. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res jee...sem bil tudi jaz v gu?vi...bova drugi?..zdaj bo dan odprtih Mazda servis Avto plus.18 da 20.4.2019..laho gremo jaz bi ?el v petek imajo nov salon in delavnico za Mazdo..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res jee...sem bil tudi jaz v gu?vi...bova drugi?..zdaj bo dan odprtih Mazda servis Avto plus.18 da 20.4.2019..laho gremo jaz bi ?el v petek imajo nov salon in delavnico za Mazdo..lp

Ja... pa pokli?eva ?e ostale in gremo spotoma na pija?o. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

V?eraj mi je za Bavarski Mull Wagen mojster za amortizerje iz Homca (JENKO) zelo ugodno obnovil amortizerje in ga res priporo?am. ?e rabite kontakt; 041 582 642 (Nejc Jenko).

 

Pohvalit moram tudi mojstra Beno-ta (Bernard Kuhar) iz ?marce pri Kamniku, ki pa je obvlada? za varjenje aluminija in mi je poravnal ALU plati??a po zelo ugodni ceni. 041 718 400

 

Priporo?am oba mojstra, preverite pa sami in sem prepri?an, da boste zadovoljni! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ni strogo varovana voja?ka skrivnost: in koliko si pla?al za obnovo amortizerjev?

Za kos 50? in se je moral kar potrudit ker je bilo pri enem ohi?je precej pokrivljeno. :)

 

Obenem jih lahko tudi str?a oz. utrdi, ?e komu ne ustreza se z mehkim (podvozjem) okrog vozit, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo za ta denar dobis ze nov amortizer :)

na mazdi 6 I sem dal 120? z delom za zadnja dva nova

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ni Mazda sevis, ampak moram napisati pohvalo Avto Staleker Slovenj Gradec, tja sem ?el oziroma se za?el z njimi meniti, ker sem tam na?el avto po ?elji na zalogi (Seat - takoj dobavljivo). Prodajalca nikoli nisem sre?al pred prevzemom, ali videl avto, nenazadnje je nov, kaj bo? preverjal.

 

Vsak mail je odgovoril v pol ure, vsako vpra?anje odgovoril. Za leasing sem mu poslal vse kopije po mailu, vse podatke v mail, vse so sami izpolnili in uredili z leasingom. Jaz sem bil v tujini, ko je bilo vse potrjeno naka?em polog in se zmeniva 31.5 prevzem ko se vrnem.

 

Ko sem pri?el najprej kavica, in na moje veliko presene?enje, avto je bil ?e registriran, samo prosili so me da jim dam tablice, da jih nataknejo. Prodajalec je s kopijo moje osebne uredil zavarovanje, prenesel bonus v naprej (za citroena papirje dobim ?ele ta teden, in bom poslal z zakasnitvijo), in registriral avto  s pomo?jo lokalnih vez na tehni?nem, ter zalo?il 174? sam, ne da bi kaj prosil jaz.

 

Tako da ?akal me je avto zunaj, da samo odpeljem, prodajalcu pa sem vrnil denar.

 

Pa to sploh ?e ni vse:

Po tem ko sem dobil 8.500? popusta, me je v avtu ?akalo:

- gumijasti tepihi

- vinjeta

- pol tanka goriva!!! 

- Porsche group kartica za popuste na PSG servisih z mo?nostjo obro?nega odpla?evanja servisov in dodatne opreme

- pa iskati so me pri?li v Velenje

 

Lep dokaz kako se z malo volje da nareditie resen pristop, in definitivno se bom peljal 3 ure v eno stran da bom tam tudi servisiral avto, ker si to zaslu?ijo.

 

P.S. Priti v SG z javnim prevozom je bilo pa zanimivo, ni avtobusa zjutra, vlak gre do velenja, prevoz.org ni bil...kolega me je na poti v MB vrgel na ?ele?ni?ki ?empeter v Savinjski dolini, vlak do Veleja, tam pa so me pri?li iskati iz salona.....groza, bogi prebivalci res.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni Mazda sevis, ampak moram napisati pohvalo Avto Staleker Slovenj Gradec, tja sem ?el oziroma se za?el z njimi meniti, ker sem tam na?el avto po ?elji na zalogi (Seat - takoj dobavljivo). Prodajalca nikoli nisem sre?al pred prevzemom, ali videl avto, nenazadnje je nov, kaj bo? preverjal.

 

Vsak mail je odgovoril v pol ure, vsako vpra?anje odgovoril. Za leasing sem mu poslal vse kopije po mailu, vse podatke v mail, vse so sami izpolnili in uredili z leasingom. Jaz sem bil v tujini, ko je bilo vse potrjeno naka?em polog in se zmeniva 31.5 prevzem ko se vrnem.

 

Ko sem pri?el najprej kavica, in na moje veliko presene?enje, avto je bil ?e registriran, samo prosili so me da jim dam tablice, da jih nataknejo. Prodajalec je s kopijo moje osebne uredil zavarovanje, prenesel bonus v naprej (za citroena papirje dobim ?ele ta teden, in bom poslal z zakasnitvijo), in registriral avto s pomo?jo lokalnih vez na tehni?nem, ter zalo?il 174? sam, ne da bi kaj prosil jaz.

 

Tako da ?akal me je avto zunaj, da samo odpeljem, prodajalcu pa sem vrnil denar.

 

Pa to sploh ?e ni vse:

Po tem ko sem dobil 8.500? popusta, me je v avtu ?akalo:

- gumijasti tepihi

- vinjeta

- pol tanka goriva!!!

- Porsche group kartica za popuste na PSG servisih z mo?nostjo obro?nega odpla?evanja servisov in dodatne opreme

- pa iskati so me pri?li v Velenje

 

Lep dokaz kako se z malo volje da nareditie resen pristop, in definitivno se bom peljal 3 ure v eno stran da bom tam tudi servisiral avto, ker si to zaslu?ijo.

 

P.S. Priti v SG z javnim prevozom je bilo pa zanimivo, ni avtobusa zjutra, vlak gre do velenja, prevoz.org ni bil...kolega me je na poti v MB vrgel na ?ele?ni?ki ?empeter v Savinjski dolini, vlak do Veleja, tam pa so me pri?li iskati iz salona.....groza, bogi prebivalci res.

To je tisto kar naredi uspe?nega trgovca, verjemite vsi tisti ki niste taki, na veliko ?alost! Na sre?o je nekaj podobnega Celju. Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Zal ne bo pohvala temvec graja...za servis v BTC-ju...slisal nekaj dobrega, kupil avto tam, a se tja ne nameravam vec vracati....

 

1. noben servis ni stal kot pise v tabeli ko ti prodajalci mahajo z njo ob prodaji vozila

2. po liniji najmanjsega odpora zamenjajo vse kar jim pade pod prste brez da bi te kdo kaj vprasal (denimo zavorno so menjali na 40k km, avto se ni imel dve leti, ok morda je nekje zapisano da je priporocljivo, ampak to se pomeri in ce je treba se menja, vsaj tako naj bi nek drug mazda servis pocel, na svojem starem avtu sem jo menjal pri 200k brez problema zdrzala....ok, ni nek strosek...)

3. vedno pregovarnjanje kdaj bo avto gotov, zaradi narave dela avto potrebujem, nikoli ne priganjam, lahko me narocijo tudi cez 14 dni ampak potem zapelji avto v delavnico ne pa da se pogovarjamo ali bo avto sploh gotov isti dan

4. vedno dolivanje nekih tekocin, ki JIH NE DOLIJEJO (zadnji servis so menda nalili 2,5l vitrexa, samo ne vem kam, ker sem jim avto pripeljal da je imel do konca nalito tekocino)

5. cena olja je enkrat taka drugic drugacna, odvisno kako siten si morda....

6. pri 65k km so menjali ploscice brez da bi me kdo kaj povprasal, poklical, niti nisem videl materiala...bode pa v oci sledece, pri 20k so bile debele 8,3mm, pri 40k 7,3mm pri 60k so bile za zamenjat???Torej glede na nacin bi pricakoval, da so bile debele nekje okoli 6 mm, je to zrelo za menjavo pri 60% "mesa"??? Meni se ne zdi, bolj nateg

7. neko direktno fehtarjenje za oceno 10 v anketah?

8. po vsakem servisu izkljuceni parkirni senzorji, lastniki veste kako je, opozorilne v armaturni ni, ce nisi pozoren da tam levo od volana ne sveti lucka niti ne ves da ne gorijo. In hec po prvem servisu suvereno parkiram in nic, nic na sreco se pravocasno ustavim sicer bi razbil avto, skodo pa placal kdo? Servis? In zgodba je vsak servis ista ampak sedaj vsaj vem...

 

Za ovce lupit so super, jaz tja vec ne peljem avta....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.