Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Toliko kolikor so se po prvoaprilsko iz mene pohecal Telekomovci, toliko se ?e dolgo ni nobeden. Najprej sem kar tri cele ve?ere zapored pre?ivel v prijetni dru?bi njihovih online tehni?nih pomo?nikov - ni se dalo unov?it to?k za popust pri naro?nini ker njihov sistem ni hotel sprejeti moje SPP cifre :angry2: .

Danes, en dan po zadnjem roku za unov?enje, dobim SMS da so tehni?no te?avo odpravili, mi pa njihov sistem no?e sprejeti ID kode za katero sem se moral v?eraj za prevzem le te ro?no odpeljati v Lj v Telekomov center :vskalo:  in si z njo lahko samo nekaj obri?em ker ni veljavna. 

A modem si resetiral?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si jim kaj lepega pol povedal?

 

Sem se spraznil preko maila. Sicer neke koristi od takega nap... ni, ampak se ne morem zadr?at. Vem da je bolje en dan po?akat pa potem pisat, ker se potem sam sebi zdim nekulturen. Zadnji? sem jih tudi na Mimokrste ni? kaj kulturno napiz...

 

 

Reset modema?

Ali ima ima moj modem veze z njihovo aplikacijo na njihovi spletni strani na njihovem stre?niku. Do tja sem pri?el brez problema.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja v?asih res pride do tega, da enostavno ?ut za kulturno obna?anje mora v ilegalo. ?al ne zale?ejo argumenti in dejanska razlaga dogodka, pol te imajo pa ?e za norca. Kdor zna takrat ohraniti mirno kri je res car carjev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

A si jim kaj lepega pol povedal?

 

Sem se spraznil preko maila. Sicer neke koristi od takega nap... ni, ampak se ne morem zadr?at. Vem da je bolje en dan po?akat pa potem pisat, ker se potem sam sebi zdim nekulturen. Zadnji? sem jih tudi na Mimokrste ni? kaj kulturno napiz...

 

 

Reset modema?

Ali ima ima moj modem veze z njihovo aplikacijo na njihovi spletni strani na njihovem stre?niku. Do tja sem pri?el brez problema.

To ke prva in skoraj edina stvar ki jo vedno 'svetujejo'

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok men tlak naraste, ko vidim enga pred mano, da iz avtomobila sistemati?no odmetava papir?ke med vo?njo. Sem ga mislu it mu?ko naterat, naj jih gre pobirat, ampak kdo ve kako bi tamala ?verca to razumela, da kar uletim enemu do avta in se za?ne groba komunikacija.  :ninja: Sej veste zgled in te zadeve.  :huh:

 

(a si res lahko tak pujs, faaak no, pa sej so smetnjaki na vsakih par metrov)???  :wacko:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans ugotovu, da je pa ob?asno fajn imet mal bolj zmogljiv in ve? kot le 4-valjni motor, da te ne more glih vsako zakompleksano tele in njegov KUR?EV Passat 2.0 TDI spravit do prometne nesre?e. (?e morda kdo ?e ne ve, da ko te nekdo prehiteva, takrat ni tapravi cajt, da pohodi? do konca svojo ki?to, zlasti ?e nisi na avtocesti). Ja?  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo: 

 

No razen tega je bilo pa vse super.  :ouje: 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans ugotovu, da je pa ob?asno fajn imet mal bolj zmogljiv in ve? kot le 4-valjni motor, da te ne more glih vsako zakompleksano tele in njegov KUR?EV Passat 2.0 TDI spravit do prometne nesre?e. (?e morda kdo ?e ne ve, da ko te nekdo prehiteva, takrat ni tapravi cajt, da pohodi? do konca svojo ki?to, zlasti ?e nisi na avtocesti). Ja?  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo: 

 

No razen tega je bilo pa vse super.  :ouje: 

Ej...Zmaj...samo si ga pa Zjeba....Passata...he he....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?en teden nazaj sem jamral, da se v prostem ?asu samo ?e z reklamacijami ukvarjam. Sedaj sem za?el resno spra?evati, ?e ni slu?ajno z menoj kaj narobe da se mi stvari kar naprej dogajajo. Zadnja s tega vikenda: naro?il in po predra?unu pla?al talno oblogo, dobavili pa so mi stensko oblogo :vskalo:

 

Prav zanimivo, sploh ni pomembno ali je d.d. ali je s.p., povsod so talenti. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta mesec mi zgine denarnica, nakar se najde v ?isto xy kraju, seveda brez cca 200?, ki so bili notri. Danes dobim ?e pozdrave... 500? pa 5 kazenskih pik. <_< 

...in alu plati??a ostajajo do nadaljnega zgolj pobo?na ?elja... :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

To je en q... ker v ?tacunah ne more? ni? kupit in preostane edino internetna prodaja.

 

Naro?i predale s polnim izvlekom, dobil z delnim. Reklamiral, poslal nazaj, dobil ponovno enake napa?ne. ?e enkrat reklamiral, poslal nazaj, dobil prave - ampak tokrat ne kompletne. ?e tretji? reklamiral... 

 

Bom na?ga ?e ne 5letnega mulca na?timal, da ko pride iz vrtca da se gre mal internetno prodajo. Ziher mu bo bolj uspevalo. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko za nekoga s foruma rihta? kleparja, se vse zmeni? in dogovori?, potem pa pride dan in mo?akarja nikjer. In niti na ZS ne odgovarja. 

 

Neprecenljivo!

 

In Nobelovo nagrado tistemu, ki si je izmislil lopato, ta ve?namenski robustni pripomo?ek...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa to ne mors verjet...

 

Se pelem po njegosevi in majstr z cmax-om zavija desno na friskovec. Nasproti pi.ka stara max 30let na polno po plocniku in na zebro... itk un v avtu tud ce bi se hotu ustavit,se ne bi meu cajta...

 

In ta,zgleda zadrogirana psi.iatrija na biciklu,pade iz sebe,zacne brcat po avtu,pluvat...

 

Men se odbije d sm jst v tistem avtu...

Boli njo k. d z biciklom nima kej delat tm,d je ali kolesarska steza ali cesta za kolesarje in d ce ze se odloci da bo mal se presmuglala po plocniku za ksn meter,ma d ve,d je lhk sam tih in d se ponizno zahvali vsem ki je ne zbijemo... in predvsem d nima kej brcat tujih stvari..

 

Ce pa to govedo od zenske slucajno bere to,ji pa sporocam da upam, da bo naslednjic stopu iz avta njej

podoben osebek in d ji vsaj ornk ornk brcne v menjalnik na bajku,vsaj tm je kej za pokvart,njej itak ne mors skode narest...

 

Sm rekreativen kolesar in lih zrd takih debilov me to se bl razkuri,k pol smo v marsikaterih oceh vsi isti....

 

Aja,pot je seveda nadaljevala po plocniku,z konkretno vecjo hitrostjo od hitrosti hoje...

Budalo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda?i a obstaja bolj KLIN?EVO NADLE?NA reklama kot je tanova Simobilovska?

 

V mislih imam tisto; "stara, daj modrc gor, opet dolaze Slovenci i njihovi telefoni" (pizda kot da prihajajo u?i, pa to je noro). Ko tole sli?im/zagledam, takoj menjam kanal.  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa una njihova na jumbo plakatih ogabna...

Ko mtka pa hcerka drzita hobotnico v rokah... izven vode..

 

Najbolj d se otroc naucijo d je smisel pocitnikovanja tudi dajanje morskih zivali na suho...iz zabave...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm rekreativen kolesar in lih zrd takih debilov me to se bl razkuri,k pol smo v marsikaterih oceh vsi isti....

To je bistvo... odkar sem tudi sam spet ljubiteljski kolesar me nekateri kolesarji ?e bolj na obrate spravijo, kot prej, ko sem jih gledal samo iz avta. To je enih neprilagojenih bedakov, da ti pamet stane in zaradi takih smo nato vsi smatrani kot bedaki, ki samomorilsko ska?emo s plo?nikov na ceste.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enako je pri motoristih, zaradi posameznikov in predvsem raznih poni expressov in skuterasev....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena izmed bolj podlih,hinavskih stvari k jih lhk bebec naredi v prometu,je to d se parkira na parkingu za invalide... ce seveda tam nima kej pocet...

 

Ce pa to naredi nekdo v vpadljivem sluzbenem avtu,popisan z stevilkami delodajalca je pa to se tolk huj. ker to tele od teleta poleg tega,da nima nikakrsnega spostovanja do ljudi,ki si iz kakrsnega koli razloga zasluzijo tam parkirati,ima zgleda vecvrednosti kompleks"ne moze mi niko nista"...

 

Skratka,g.varnostnik podjetja varnost maribor... ja ti , k si pol ure nazaj parkiru kangooja na parkingu za invalide pred merkatorjem na smartinki v lj... in si sou veselo po nakupih v stacuno... to ni kul. Bebec. Vem d mas velik trebuh pa je treba met plac za vrata odpret bolj na stezaj,ampak to ni nacin... upam da te bo enkrat lajf prpelu do tocke da bos ti preklinjal taka dejanja drugih ljudi. Nic skodozeljnega...

 

Sploh ne bom o tem da je bil parking sicer skoraj prazen,ker to ni pomembno,ker tud ce nebi bil,ve se kje se lahko parkira in kje ne...

 

Pardon,ampak to pa mene razpizdi... ze tko majo hendikepirani ljudje nesteto enih ovir okol sebe, od infrastrukture,do dragih pripomockov do tezke zaposljivosti... pa to,vsaj v vecini,shendlajo tko d jim lhk marsikdo med nami,vkljucno z mano,da sam roko pa kapo dol... ne,pol se najde neka budala in si rece "mah,nej se on guzva namest mene na ozkih parkingih, pa nej se on vozi/hodi cez cel parking namest mene"... ce pa niti tega ne pomisl,je pa se vecja budala. In takih budal je cedalje vec...

 

Uff... treba it na zrak s5?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ve?, od katere firme je avto, potem poslikaj in po?lji tja vklju?no z datumom in uro, kje je to bilo.

 

Ni umetnost kri?at in zmerjat.

Kri?at in zmerjat ob pravem trenutku na pravem mestu na pravega ?loveka - to je umetnost.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.