Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...

Nedolgo nazaj smo se pogovarjali o Italijanu v Lj, ki je parkiral na taxi placu pa ga je odpeljal pajek.

 

No in zdaj primer kako delajo Italijani s tujci - pajek ti odpelje avto s parkiri??a, ti dajo kazen po neobstoje?em zakonu, pa ?e policija zraven sodeluje. A se komu ?e smili tisti Italijan?

 

http://www.zurnal24.si/trst-parkiranje-kazen-odvoz-avto-podjetje-teseo-clanek-275346

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nedolgo nazaj smo se pogovarjali o Italijanu v Lj, ki je parkiral na taxi placu pa ga je odpeljal pajek.

 

No in zdaj primer kako delajo Italijani s tujci - pajek ti odpelje avto s parkiri??a, ti dajo kazen po neobstoje?em zakonu, pa ?e policija zraven sodeluje. A se komu ?e smili tisti Italijan?

 

http://www.zurnal24.si/trst-parkiranje-kazen-odvoz-avto-podjetje-teseo-clanek-275346

Nedolgo nazaj smo se pogovarjali o Italijanu v Lj, ki je parkiral na taxi placu pa ga je odpeljal pajek.

 

No in zdaj primer kako delajo Italijani s tujci - pajek ti odpelje avto s parkiri??a, ti dajo kazen po neobstoje?em zakonu, pa ?e policija zraven sodeluje. A se komu ?e smili tisti Italijan?

 

http://www.zurnal24.si/trst-parkiranje-kazen-odvoz-avto-podjetje-teseo-clanek-275346

Nabols je tist k pise d majo drugo tarifo za tujce;predvidevam da ne ni?jo?

 

In to ,da je cena odvoza odvisna od mase vozila.... kaj ga tehtajo?????

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nedolgo nazaj smo se pogovarjali o Italijanu v Lj, ki je parkiral na taxi placu pa ga je odpeljal pajek.

 

No in zdaj primer kako delajo Italijani s tujci - pajek ti odpelje avto s parkiri??a, ti dajo kazen po neobstoje?em zakonu, pa ?e policija zraven sodeluje. A se komu ?e smili tisti Italijan?

 

http://www.zurnal24.si/trst-parkiranje-kazen-odvoz-avto-podjetje-teseo-clanek-275346

 

Meni se smili. Samo zato ker je vecina Italijanov...kakersni pac so in ker se je v drzavi kjer zivi zgodila neka neumnost ne pomeni da on, ki tehnicno ni naredil nic narobe (ISTO bi se lahko zgodilo meni in marsikomu od vas) lahko na*ebe. Slovenci te stigme (vecinoma) nimamo oz ni tako obcutna ampak predstavljaj si, kako so v tujini, sploh v 1 svetu ki tradicionalno gleda zviska na nerazvite drzave tretirani recimo Romuni ali Poljaki. Govorim o socializiranih izobrazenih ljudeh, seveda.

 

Da obrnem drugace. Ce bi v Ljubljani bila (se bolj) neurejena parkirna mesta, skoruptiran proces za vrnitev avta ipd ipd, bi bilo prav da bi nam recimo Avstrijci vracali milo za zajfo ko bi sli parkirat na Dunaj?

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja,sem za to,da je red in da se izvaja nadzor... ampak...

ja,je svinjarija kar se je zgodil slovenki v trstu in kar se je zgodil unmu italijanu v lj...

Je pravno formalno pravilno-pustmo tist k so v trstu sankcioniral po zakonu ki ne obstaja (nisem natancno bral,ker se mi res ni dal?),ampak se zmeri mislm d bi se dal v obeh primerih,zadevo spelat bolj clovesko in se vedno tako,da bi se obema pokazalo,da se pravila mora upostevati...

 

Konec koncev,ko je clovek na dopustu,mu dostikrat pac koncentracija mal popusti,in dokler je najhuj to ,kar sta ona2 nardila... ja,bogpomagej,no... preprosta kazen,dokler je ne placas nimas kej it vn iz drzave in to je to...

 

In kdo je italijan ,kdo slovenec,kdo romun, kdo ljubljancan in kdo mariborcan JE tezava ampak NEBI SMELA BITI. In prej k bomo sami nehal NACRTNO delat razlike,prej jih tudi sami ne bomo delezni...

 

Sicer pa... nisem lih svetovni popotnik,dalec od tega,ampak nekej evrope sem ze videl... in nikjer nisem imel tezav,pa nisem lih najbolj ponizna oseba,..

 

Pac treba se je zavedat da si gost,vedet kdaj si lhk tih,in kdaj glasen,kdaj iz vljudnosti probat mal v njihovem jeziku govort in to je to... skratka... bit clovek. In upat da je zraven cim vec somisljenikov?

 

Sicer pa... v izogib nevsecnostim... ce nekje nekaj pise - v tem primeru na parkomatu... in se tega ne razume (tudi sam ne govorim ita),grem sam do nekega domacina in ga prosim za prevod... do zdj je se vedno vsak bil pripravljen pomagat,in v it, fr, na ceskem,hrvaskem,po balkanu itak...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj zaznavam da je vse skupaj samo xsenofobija...poudarki iz kje je kdo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes delam. V?eraj si nisem uspel potegnit dol nekaj verzij firmware-ja in sem rekel, bom pri?el danes toliko prej in to porihtal. Itak ni treba 2x ugibat, da ko ho?em zdaj to narest pa majo: "Site Under maintenance".

 

Da jim j***m vse po spisku. ?e kurci oni ne morjo met dupliciranih site-ov pa storitev, pol koji kurac to oni okol prodajajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tud  -_- pa me neki YT zajebava, 

 

DAnes tudi delam... u bistvu ?e vedno delam od v?eraj.... bo zdejle po?as 24h ?ihta pri stranki, pa ne verjamem, da bom pred 8:00 zve?er doma....

 

Me?a se mi ?e...niti ne vem kako bom uspel pri domov...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cestni ?udaki in bedaki, ki se ?e v ?tartu v tem de?evnem vremenu vozijo brez pri?ganih lu?, pa jim ve?krat signaliziram naj jih v?gejo, no ni jih niti eden. Pa kaj vraga, a vsi Pokemone ?pilajo med vo?njo? Ne me hecat.  :ph34r:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DAnes tudi delam... u bistvu ?e vedno delam od v?eraj.... bo zdejle po?as 24h ?ihta pri stranki, pa ne verjamem, da bom pred 8:00 zve?er doma....

 

Me?a se mi ?e...niti ne vem kako bom uspel pri domov...

Matr kaj pa ti dela?...kako ti to sploh rata

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povozil ma?ko na avtocesti pri 150 kmh.. Razen malo po?ene za??itne plastike na podvozju k sre?i ni? huj?ega. 

ti a je biu v sredo sploh tak dan al kaj ? 

zjutri k sm ?u na ?iht sm zbou pti?a ... ja prov ste prebral pti?a ... prleti mi direkt pred avto, v ?peglu sm pa sam ?e perje vidu k je po luft letu, pa neki ?rnga kl je na cesto padl 

zve?er ko se vra?am iz ?ihta in popoldanskih opravkov k sm res komi ?aku da pridm dam, zbijem ma?ka, nevem kva je ?ulu tm sred ceste sam k sm ga lih porajtu sm biu ?e prebliz da bi lohk ustavu al pa saj ful zman?u na ?e ma?k mi je direkt na mojo stran sko?u ( pa res sm upu da bo sko?u v desno ) in tud cajt nism meu dost odvit tko da predvidevam da sm ga direkt pod kolo dobu :(

tko da v sredo je biu zgleda res nek killing spree za ?ivalce :/ :(

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

http://m.24ur.com/novice/crna-kronika/posnetek-ki-je-pretresel-slovenijo-psa-nascuval-nad-zajca.html

 

Nekateri ljudje so res samo za pobit...

 

In iskreno, iskreno upam,da tale gnoj od cloveka spozna gospo Karmo. in da se mu tale svinjarija vrne trojno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, sory Nejc in vsem, ampak kaj imate feti? ali kaj popati te 24 ur linke? Dajte ?e mir s tem, al odprite eno temo 24 ur, pa tam popajte u tri pm.

 

s tem, ko jih ali kritizirate pa popate, se jim smejete pa popate, samo delate uslugo, to je njihov namen...ta forum ima ?e vsak tretji link zliman z linki iz 24 kur.

 

Kogar zanima ta ku...portal naj ga bere tam.

 

:prstgor:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, sory Nejc in vsem, ampak kaj imate feti? ali kaj popati te 24 ur linke? Dajte ?e mir s tem, al odprite eno temo 24 ur, pa tam popajte u tri pm.

 

s tem, ko jih ali kritizirate pa popate, se jim smejete pa popate, samo delate uslugo, to je njihov namen...ta forum ima ?e vsak tretji link zliman z linki iz 24 kur.

 

Kogar zanima ta ku...portal naj ga bere tam.

 

:prstgor:

Ok,razumem tvoj point in se tud strinjam s tem,da je to deljenje njihovih novic samo voda na njihov mlin. In da oni sluzijo na ta nacin...

 

ampak prilepil sem link do novice ki pise o dogodku, ki me je razkuril(temu je namenjena ta tema) in bi me enak razkuril ce bi bil objavljen na kateremkoli drugem portalu... tako da mislim da je v tem primeru cist nepomemben podatek, do katerega portala sem dal link....

 

24ur.com je pac zelo obiskana in poznana stran,pa naj nam bo to vsec ali ne. in mislim da je logicno,da marsikdo pripopa link ravno do njihove strani,ko zeli komentirati aktualne dogodke...

Zal,tko je. Tud men gre dostikrat na falus njihov nacin porocanja,ampak niti slucajno ne tako kot nekateri dogodki,o katerih porocajo...

 

Brez zamere,sam povem svoje mnenje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.bbc.com/news/world-europe-37242357

 

Bo BBC News v redu ali bodo oni tudi obtozeni zaposlovanja FDVjevcev? :P

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.