Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Hecam te... sedaj lahko mirne vesti teh 610? zapravis za kolo recimo :D

Ja,to je una varianta k najdem 20eur v lastnem ?epu in mam filing d to je pa direkt za zapraviti:).

 

Tko ?akam Radar iz Avstrije in ?e ga ne bo,bo ta denar ?el za nekaj kar si ?e nekaj ?asa ?elim. ?udna,ampak Kul logika :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Natakarica je krepko falila in naredil si krepko ?talo.

 

Lepo bi bilo, ?e bi kdaj kdo znal tudi krepko pohvaliti tiste, ki krepko dobro delajo. Sem jaz enkrat poslal pisno po e-mailu pohvalo nekam, pa so me klicali na pogovor in jih je zanimalo, kaj je bilo narobe, da sem tako cini?no napisal. Enostavno jim ni ?lo v ra?un, da sem bil le nadvse zadovoljen in sem resno pohvalil...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Natakarica je krepko falila in naredil si krepko ?talo.

 

Lepo bi bilo, ?e bi kdaj kdo znal tudi krepko pohvaliti tiste, ki krepko dobro delajo. Sem jaz enkrat poslal pisno po e-mailu pohvalo nekam, pa so me klicali na pogovor in jih je zanimalo, kaj je bilo narobe, da sem tako cini?no napisal. Enostavno jim ni ?lo v ra?un, da sem bil le nadvse zadovoljen in sem resno pohvalil...

Brez skrbi,znam tudi pohvaliti. Tudi tukaj sem ?e nekajkrat opisal kak?no lepo/dobro izku?njo s kom.

 

Nisem pa jaz naredil krepke ?tale,ampak si jo je s svojo debilnostjo kar lepo sama.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
Ampak ?e se nahaja? na forumu in izusti? "sami idioti okoli mene", se to lahko nana?a le na ostale foruma?e.

 

Hm... " Okoli mene" zame pomeni , da so te ljudje fizi?no prisotni okoli mene... Tako,da ni bilo mi?ljeno za NIKOGAR iz foruma,ce pa je kdo slu?ajno tako razumel,se mu pa opravi?ujem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne se zdej ven vle?t. :hohoho:

ne se zdej ven vle?t. :hohoho:

Nc se vn ne vlecem. Tistih par ljudi iz foruma, ki sem jih imel priliko spoznati,so prou fajn osebki, ostalih pa ne poznam , torej o njih ne morem soditi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nc se vn ne vlecem. Tistih par ljudi iz foruma, ki sem jih imel priliko spoznati,so prou fajn osebki, ostalih pa ne poznam , torej o njih ne morem soditi...

Potem mi ne zameris, da navijam za aktualnega in bodo?ega prvaka F1, Tacrnega Lojzka? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem mi ne zameris, da navijam za aktualnega in bodo?ega prvaka F1, Tacrnega Lojzka? :)

Ah,saj je samo ?port, s katerim se nih?e od nas ne ukvarja. Navijamo pa za tistega dirka?a,cigar podoba (ki jo ustvarjajo pla?ani ljudje okoli njih) nam je najbli?je oziroma najbolj v?e?...

 

Jaz pa? ?e od nekdaj navijam za Ferrari in me gledanje f1 pa? vrne v lepa otro?ka leta.

 

Da bi pa padale zamere zaradi takih stvari... Tak temperamentni zivac pa tudi nisem :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nc se vn ne vlecem. Tistih par ljudi iz foruma, ki sem jih imel priliko spoznati,so prou fajn osebki, ostalih pa ne poznam , torej o njih ne morem soditi...

 

mal te pa tut hecam, hahaha. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

?e ob 6h zju3 dripci zahojeni neu?akani, ki se zalepijo na zadnji odbija? in buzerirajo od zadaj, s tem da sem vozil preko omejitve. Prehitet pa nimajo jajc, kak?na ?alost od voznika.  :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..Zmaj v?asih v SFRJ..na zastava 101 smo imeli zadnjo halognsko lu? dodatno mont.za vzratno vo?njo.uporabljali smo jo tudi za take pametnjakovi?e

Samo stikalo si vklopu on of..pa se je vozilo odleplo od tvojega odbija?a.he he lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..Zmaj v?asih v SFRJ..na zastava 101 smo imeli zadnjo halognsko lu? dodatno mont.za vzratno vo?njo.uporabljali smo jo tudi za take pametnjakovi?e

Samo stikalo si vklopu on of..pa se je vozilo odleplo od tvojega odbija?a.he he lp

Kolega je imel pred leti zjahanga Passata 90 letnik in ko se mu je nekdo pribli?al, je navidezno lahko prestavil v vzvratno prestavo (in dr?al sklopko). Se je takoj un zadaj usral.  :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Totalni bebo z Oktavijo danes vozil izjemno pocasi po naselju in ko se ga potem izven naselja zelel prehitet in prisel vzporedno, je pospeseval kot da sam hudic preganja.

 

Sem popizdu in obvisel na hupi, ker me je res spravil v nevarnost.

 

Potem naslednje naselje in znova provokativnih 35 do 40kmh in vmes celo nekaj pi zavori pritiskal, noro.

 

Ko je naslednjic dotaknil zavoro, sem sel mimo, pa je znova poskusal pospesit, ampak je zamudil s svojim dirkalnikom.

 

Kasneje sem mu pokazal, naj zavije levo na crpalko in razlozi kaj ga napeljuje k tem manevrom, pa ni imel pirhov. :(

 

Nauk zgodbe; cesta polna zakompleksanih brezveznikov, 318i pa ni porok varnega prehitevanja, ce te zeli nekdo spravit v nezgodo. Kaj dogaja takemu, ce sploh kaj???

 

KR FF 339 tablica

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.