Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Feora spet na obisku pri dr. Pelku za menjavo olja, sveck in oljnega filtra. Srecal tudi trenutnega in bivsega predsednika mazda kluba ter se vclanil. Prvi mi je zrihtal vse na avtu (vsaka cast glede na vrocino pod masino ki je tudi po slabi uri se vedno bila skoraj neznosna), s slednjim pa sva pokadila cik in pametovala ljudem ki so se trudili delati.

 

Upam da nisem bil prevec v napoto. :D

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker nas je tako lepo odpeljala na morje in nazaj, pretrpela ?e dva dni burje z zajetno porcijo soli, sem jo peljal na rahlo poliranje, voskanje in notranje globinsko ?i??enje :) zdaj je spet lepa in sijo?a..

Ej...si je zaslu?ila...he he super..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Sicer ne na mazdi,ampak na xsari ... veliki servis,novi prednji diski skupaj s ploscicami... trkam po lesu,da bo tud v bodoce servis videvala samo zaradi rednega vzdrzevanja...

 

No,mazda pa je dobila tedensko vinjeto,da sem bil vsaj malo mobilen in pa komplet ciscenje,skupaj s streho...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

Ena zlobna, zdaj bo pleh se manj dihal pa bo rja mela delo :)

 

Hec fajn zgleda ker je nevsiljivo. Ce pa popravljas haubo ke verjetno treba vse dol?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dobil tole stvar :). Bom obdrzal samo za cupholder, ker ostalo mi nekako ne potegne :). Sem pa uzel bele ker edino pasejo z mojim avtom, ampak je pa fora da se ravno teli ponoci svetijo... bom vidu kako zgleda :)

 

post-7623-0-78263600-1476702916_thumb.jpg

 

post-7623-0-36688300-1476702960_thumb.jpg

 

post-7623-0-47193400-1476703011_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dobil tole stvar :). Bom obdrzal samo za cupholder, ker ostalo mi nekako ne potegne :). Sem pa uzel bele ker edino pasejo z mojim avtom, ampak je pa fora da se ravno teli ponoci svetijo... bom vidu kako zgleda :)

haaa, js sm iste vzel :) hecn je tole pono?, ampak po enem tednu sploh ve? ne obrajta?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haaa, js sm iste vzel :) hecn je tole pono?, ampak po enem tednu sploh ve? ne obrajta?

Ja nazalost so mi prisle samo bele v postev in edin bele se svetijo, ostale barve so normalne :D

EDIT: Sem stestiral in morm rect da mi je kr kul :). A ti celoten set uporabljas a samo za cupholder?

P.S. koliko si pa dal za set?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.