Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Jaz bi najraje gumirala celo notranjost kabine - da potem samo splahnem z vodo vse: sede?e (predvsem naslonjala sprednjih sede?ev z zadnje strani, pa tudi naslonjala druge vrste sede?ev z zadnje strani, ker so na njih odtisi blatnih ?evelj?kov), tla, obloge vrat, toliko da ne ?e strop...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem razmi?ljal o tem ali naj grem za novo leto v Egipt ali pa raje naro?im nove zimske gume? Odlo?il sem se za komplet gum 18 col Dunlop Winter sport 5 za M6 in se olaj?al za 600?... Morje bo najbr? po?akal do poletja :-)

 

Poslano z mojega SM-G925F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sla cez tehnicnega like a boss, se zadnjic letos sla pogledat svojega manjsega brata (suslja se da je gej ampak pshhht), v pralnico da bo lepa; potem pa jo je fotr odpeljal down south (Brezice) sproti ko je sel martinovat. Naslednje leto ko se zacne lepo vreme zoom zoom-amo naprej, do takrat pa... winter wagen.

 

(shitty telefon dela shitty slike, predstavljajte si temno noc in luc na parkiriscu ki potegne najlepse iz shiny velocity red.)

post-8965-0-40161000-1479303366_thumb.jpg

post-8965-0-66850800-1479303370_thumb.jpg

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal kolesa - zdaj smo v zimskih ?korenjcih. Na volanu se ?uti, da so o?je ampak dinamika v ovinkih je pa bistveno slab?a in do pomladi bo pa? treba potrpet.

 

Zmeril sem globino kanalov na letnih in po prevo?enih 30kkm so ?e vedno od 5,1mm - do 5,3mm. Se pravi sem zrabil komaj dober mm profila pa tolk so stra?ili, da se GY Eagle Asy2 hitro zrabijo. Vsaj 70kkm bodo zdr?ale, ?e jih zamenjam pri 3mm, kar je ?e vedno precej nad zakonskim minimumom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal kolesa - zdaj smo v zimskih ?korenjcih. Na volanu se ?uti, da so o?je ampak dinamika v ovinkih je pa bistveno slab?a in do pomladi bo pa? treba potrpet.

Jaz imam isto ?irino, pa je na zimakih ob?utek v ovinkih bistveno slab?i. Sem pa pre?altal na zimske prej?nji vikend samo zato, da smo ?li na Veliko planino sankat. ?e ne bi bilo tistega sankanja, bi pri teh temperaturah verjetno ?e vedno imel letne in verige v prtlja?niku.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.