Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Za na blizu so bile super, za na dalec pa porazne. Snop je svetil toliko kot meglenke :D. Sem ze dal refund in mi bojo vrnli kes samo poslat morm nazaj :). Xenon kit sem kupil s 4300k iz te strani in sem zadovoljen. Razlika se pozna :)
http://www.facelift.si/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=252&category_id=172&option=com_virtuemart&Itemid=173

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest se ze dva dni vozim kolikor mozno. Koliko se spremeni v dveh letih...

 

Pa avto, avto.... <3

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal ga je pa treba spucat pred naslednjo destinacijo. Jutri pa k Rossiju :)

post-2637-0-69850600-1468749729_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za na blizu so bile super, za na dalec pa porazne. Snop je svetil toliko kot meglenke :D. Sem ze dal refund in mi bojo vrnli kes samo poslat morm nazaj :). Xenon kit sem kupil s 4300k iz te strani in sem zadovoljen. Razlika se pozna :)

http://www.facelift.si/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=252&category_id=172&option=com_virtuemart&Itemid=173

 

A kit je pod tistimi lumni, da ne rabi levelinga in pranja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kit je pod tistimi lumni, da ne rabi levelinga in pranja?

Kar sanjaj, vsi rabijo to razen ?e kupi? GT4 z ta "svohnim" xenonom, ki NIMA pranja in NIVELACIJE..

Druga?e pa ne komplicirat, verjemte z lastnih izku?enj, vzemi 4300, ki ne svetijo tako modro pa ne bo nobenih te?av pa ?e najbolje in najdlje bo? videl.

Pokazal korejcu in ?vabu kaj dela benz, ker sta se nekaj napenjala pa ju nisem mogu ve? gledat, k se je kadilo za obema pri ca 160 na uro, in sem ju elegantno s 6. prestavo dol udaru, pa naj se med sabo vohata.  :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar sanjaj, vsi rabijo to razen ?e kupi? GT4 z ta "svohnim" xenonom, ki NIMA pranja in NIVELACIJE..

Druga?e pa ne komplicirat, verjemte z lastnih izku?enj, vzemi 4300, ki ne svetijo tako modro pa ne bo nobenih te?av pa ?e najbolje in najdlje bo? videl.

 

Kar je tocno to, kar sem spraseval. :) Ce je ta kit "svoh" in nima tistih 2k lm oziroma koliko je meja po regulativi. Iz povedanega sklepam, da je ta kit mocnejsi in ob vgradnji, kot jo predpisuje embalaza, krsis regulativo EU (in s tem tudi naso lokalno).

Jaz sicer ze imam tovarnisko vgrajene xenonke in ne bom kompliciral. ;)

 

Z barvo je sicer tako, da bi za optimalen rezultat hotel temperaturo crnega telesa, ki ima vrh pri najvecji obcutljivosti cloveskega ocesa. Ta naj bi bila po wikiju okoli 555 nm, s cimer dobimo temperaturo ~5200 K. Ob predpostavki, da laufamo na cepkih. Ce vkljucimo se palcke, se maksimalna obcutljivost perifernega vida pomakne nekoliko proti modri.

 

S temi xenon kiti je tko, ?e nima? primernega ?arometa, ne bo? imel snopa kot mora bit, ampak bo? dobil ''glare'', to pa slepi nasproti voze?e tut pri 4300K.

Kar bi se moralo ujeti na tehnicnem, ce bi bili ti izpeljani tako, kot je treba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na ex Mx6 poskrbel, da je katalizator s5 nazaj gor namescen, da ne bo imel poba kaksnih tezav glede tega :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ni?, je pa bolj?a polovica preizku?ala ?e senzorji lovijo betonsko ograjo pod njihovo vi?ino. Izka?e se da ne:

 

attachicon.gifDSC_0396.JPG

 

Znalci, kje se spla?a to popravit v okolici ljubljane (z upo?tevanjem tega da je avto ?e v garanciji :/) ?

Nov odbija??

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ni?, je pa bolj?a polovica preizku?ala ?e senzorji lovijo betonsko ograjo pod njihovo vi?ino. Izka?e se da ne:

 

DSC_0396.JPG

 

Znalci, kje se spla?a to popravit v okolici ljubljane (z upo?tevanjem tega da je avto ?e v garanciji :/) ?

Poslji cifro na zs

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opral plast soli iz nje, posledica burje (bili na otoku in gledali proti celini) in parkinga tik ob morju :) en teden bi v gospodinjstvu imeli zadosti soli, ?e bi jo lahko zbral..

Ej....samo to je huj?e kot pozimi,ko so ceste posoljene,,,he he glavno ,da si jo dobro opral,,,lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.