Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

V kolikor je definicija za bit Mazdas to, da imas Mazdo v lasti, potem to zdele ze ene 2 uri nisem vec. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pismo, potem nas je pa ze kar nekaj 1.8 maherjev k smo mel ta problem :/. Smem vprasat koliko si dal samo za generalko. Obrocki,tesnila, tefloni itd. :). Glede jermena si pa imel vrjetno microjermen v mislih ? Koliko imas pa prevozenih?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pismo, potem nas je pa ze kar nekaj 1.8 maherjev k smo mel ta problem :/. Smem vprasat koliko si dal samo za generalko. Obrocki,tesnila, tefloni itd. :). Glede jermena si pa imel vrjetno microjermen v mislih ? Koliko imas pa prevozenih?

Jap. Oljni obro?ki so bli na 3. in 4. cilindru ?ist zape?eni v bat. Na ventilih je blo 2-3mm zape?enih saj,komore so ble polne saj. Uglavnem ?ist v pi*** motor. Vse komplet,delo in materjal me je pri?lo 550?. Je bil pa mi?ljen microjermen ja. Bom reku kolegu,ki je rihtal naj mi po?lje slike,pa jih bom upload-al,da bo? vidu kako je zgledalo. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap. Oljni obro?ki so bli na 3. in 4. cilindru ?ist zape?eni v bat. Na ventilih je blo 2-3mm zape?enih saj,komore so ble polne saj. Uglavnem ?ist v pi*** motor. Vse komplet,delo in materjal me je pri?lo 550?. Je bil pa mi?ljen microjermen ja. Bom reku kolegu,ki je rihtal naj mi po?lje slike,pa jih bom upload-al,da bo? vidu kako je zgledalo.

 

Kr uredu cena :prstgor:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po uspe?nem nalaganju navigacije je dobila ?a par aplikacij in izbolj?av na MZD sistemu :)

 

Navigacija:

post-8414-0-12170200-1462175426_thumb.jpg

 

Merilec hitrosti, porabe, kompas ..

 

post-8414-0-23803600-1462175432_thumb.jpg

 

Media Player:

 

post-8414-0-22777300-1462175476_thumb.jpg

 

pa status bar je malo druga?en:

 

post-8414-0-46460100-1462175499_thumb.jpg

 

izklopil nadle?na opozorila ob zagonu, pa ?e par malenkosti..

 

edino kar mi ?e ne dela je CastScreen, po moje ker ne vem to?no nastavit USB povezave na androidu :)

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bil spet v gara?i in po eni uri muk uspel v delovanje spravit ?e AndroidAuto. ?pila super brez zatikanja. Predvaja pa glasbo, navigacija prek ogoogle maps, vreme ka?e, druga pa ?e nisem raziskal.. ?e bo kdo to in?taliral in probaval, da vam skraj?am muke: v drugem USB ne sme biti nobenega USB klju?ka.. Samo USB kabel do telefona..

 

post-8414-0-12925200-1462213263_thumb.jpg

 

post-8414-0-40265300-1462213272_thumb.jpg

 

post-8414-0-23719100-1462213278_thumb.jpg

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.