Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

A ni bilo nekaj govora o modelu s konca abecede?

Za pozimi zanesljivo ne. Hyundaja vozim zdaj, ko je sneg na cesti. Z dobrim zimskim gumam :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj se s par cm snega kar namatral v moj klanec do rezidence. No pa sem Zelenca danes s5 pognal v dir :)

 

?e bo pa ve? snega pa raje na pot s Hyundai, ki ima dobre zimske gume. :)

post-185-0-60217200-1547902545_thumb.jpg

post-185-0-90457000-1547902566_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skoraj polnoletna ki?ta, ki mi izvrstno slu?i kot vsakodnevno vozilo, ponavadi v prtlja?niku celo kar MTB po?iva.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bayerische Mull Wagen oz. Misst Wagen, torej smeti oz.gnojno vozilo kit jih Nemci imenujejo :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Tole si pa spla?a zapomniti. Koliko si pa dal za sede?e?

 

Ker meni na BTjki se po devetih letih dela po?asi ?e "poznajo sledi" na stolu. Je pa tekstil, ne usnje. Kar pa ne pomeni, da ne more v bodo?e biti usnje...

Tej so bili 550?,ker sem si zmi?ljeval dodatne ?rte in rumene ?ive, sicer sm pa sli?al da drugje znajo tudi okoli 700? pobrat. Je pa res majster, tudi za oldtimerje neki dela in uva?a ogromno materiala iz tujine...je bila pa prej?na prevleka (na levi strani) oble?ena v skaj (ne po moji izbiri) in se je pa? po redni uporabi stvar hitro uni?ila :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

On the road...ecaedf6666a4adcd88c21c243e0e8519.jpg

 

Poslano z mojega SM-A530F z uporabo Tapatalk

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Zakaj pa bo? BMW-ja vrgel v kanalizacijo, sej zgleda ?e ?ist uporaben :hudicek:

Za skromnega uporabnika je zelo fajn zadeva; var?en, prostoren, ni ga ?koda, da bi se zanj ?lovek sekiral in pa najva?nej?e; stre?no okno :)

 

Bo pa zdele po?asi tapravi cajt za uporabo njegovega mlaj?ega bratranca, brez strehe. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.