Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

pred 46 minutami je Boss napisal:

Že v redu, sej se da, ampak kako pa iz avta oziroma v avto zlezeš... to bi blo velik bolj zanimivo za videt. 😉

Zlahka, nisem tok bajs, za vsak slučaj je na Zju tudi jopica, da ne opraskam laka. :) (voznikova vrata se odprejo vsaj 30cm).

 

P.S. včasih so rekli da za pozimi dizel ni dobra izbira, no jaz sem prav njega določil za paradnega konja naslednjih dni. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krama na vse strani, hehe 

 

Stara mama je rekla; čez 7 let še prow pride. :)))

 

 

 

 

  • Haha 1
  • Začuden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Slivka napisal:

Sm kmet an s hribu doma, pa se na @Z M A Jove bavarce ne zastopm lih tanartabl. Kej mi lohko kdo raztolmači, zakaj ima BMW v garaži čez šipo 'zračno blazino'? Da toča ne razbije šipe?

 

To so airbagi, neka nova tehnologija :D

  • Haha 1
  • Hvala 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je dvorjan napisal:

A gre od hiše danes? 😃

 

Pomoje ne... zakaj? Nekje do konca marca bo šla verjetno sicer še parkrat od hiše... ampak se bo vedno tudi vrnila nazaj domov :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je NevLado napisal:

Norc, poklopljen špegu :lol:

 

Vedno... ko je zaklenjen :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Boss napisal:

Sej zato pa prodajaš, ker veš da ne bo dolg takole 🤪

 

Sej so ravno frišno menjani mehanizmi :D  ... 

  • Všeč 1
  • Haha 3

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stem vozilom in pownim tankom se daleč pride, verjetno niti Alex ne uspe parirati z rdečima raketama iz Hirošime? :)

IMG_20230207_223222.jpg

  • Všeč 1
  • Haha 4

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Z M A J napisal:

Stem vozilom in pownim tankom se daleč pride, verjetno niti Alex ne uspe parirati z rdečima raketama iz Hirošime? :)

IMG_20230207_223222.jpg

zdaj ali imaš porabo 3.89l/100km ali manj ali pa 100l tank rezervoar za diesel:) 

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je sportman333 napisal:

zdaj ali imaš porabo 3.89l/100km ali manj ali pa 100l tank rezervoar za diesel:) 

Dejansko se vozim dobrih 4l na 100km, poudarek na DeSUS tempo vožnjah, le občasno ga pohodom, če je cesta povsem prazna, hehe.

 

Rezervoar nafte je menda 61-litrski. :)

P.S. če delim 61 litrov s temi 1279km domnevnega dometa je 4,76L na 100km, kar je zame celo več kot realno. :)

  • Všeč 2
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Z M A J napisal:

Dejansko se vozim dobrih 4l na 100km, poudarek na DeSUS tempo vožnjah, le občasno ga pohodom, če je cesta povsem prazna, hehe.

 

Rezervoar nafte je menda 61-litrski. :)

P.S. če delim 61 litrov s temi 1279km domnevnega dometa je 4,76L na 100km, kar je zame celo več kot realno. :)

Kantico maš s sabo.....🤔😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni potrebe, greš tankat ko vklopi lučko rezerve ali še nekoliko prej in si na varni strani. :)

 

Geckota si pa upam precej bolj v rezervo peljat in powno kantico benza seboj v kufru. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če maš avto zunaj na mrazu čez noč je priporočljivo imet nekoliko bolj poln tank goriva in da ni na rezervi. Jaz osebno čez zimo nikoli ne grem do lučke in navadno tankam nekje najkasneje pri 150-200km dometa.

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Boss napisal:

Če maš avto zunaj na mrazu čez noč je priporočljivo imet nekoliko bolj poln tank goriva in da ni na rezervi. Jaz osebno čez zimo nikoli ne grem do lučke in navadno tankam nekje najkasneje pri 150-200km dometa.

Enako. Sem imel pol tanka benzina in sem takoj dotankal do polnega. Je pa zanimivo, da so imeli na benzinski, kjer sem tankal le 100 oktansko nafto in benzin. Cena pa, oboje enako in sicer 1.65€. Ne vem, ali je ta benzin  kaj vplival na porabo a do doma je padla poraba na cx30 iz 6,9 na 6,4. Sem pa tudi za domov moral čez prelaz Fedaia (2057 m). 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.