Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Bini napisal:

Joj pa na invalidskega si parkiro, ti ti ti......😌

 

Negativno!

 

Parkiral sem na površini za intervencijska vozila. Pravzaprav nisem parkiral, ampak samo ustavil (do 15 minut se ne šteje za parkiranje)...

Pred eno uro je TiEn napisal:

Lokacija avtomobila -> 45.95679334855656, 13.64660951976836

 

Kako pa to veš?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Slivka napisal:

 

Negativno!

 

Parkiral sem na površini za intervencijska vozila. Pravzaprav nisem parkiral, ampak samo ustavil (do 15 minut se ne šteje za parkiranje)...

 

Kako pa to veš?

Potem pa oprosti.... 👌😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je Slivka napisal:

 

Negativno!

 

Parkiral sem na površini za intervencijska vozila. Pravzaprav nisem parkiral, ampak samo ustavil (do 15 minut se ne šteje za parkiranje)...

 

Kako pa to veš?

Lastnosti na sliki.

Večina telefonov imq vklopljen zapis koordinat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je godlike napisal:

Lastnosti na sliki.

Večina telefonov imq vklopljen zapis koordinat.

Bil sem na rač, šel sem manualno na lokacijo na googlemaps, desni klik na parking pa kopiral koordinate :D

 

drugače v meta podatkih slike ne boš dobil koordinat

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 14. 10. 2022 ob 8:10 je Jest napisal:

Moja ze dolgo ni bila oprana... pa vseeno ne izgleda prav umazano ... :P 

 

 

image.jpeg

 

 

Šel sem po temi nazaj raziskoval slike.

Lahko povem, da so bili modeli telefonov Samsung, Xiaomi, Nokia N95, iPhone, ...., koordinat nisem našel do te slike, ki sem jo zgoraj citral.

 

koordinate.jpg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Službena dostavna zadeva, z odličnimi obračalnimi sposobnostmi in zadnjim pogonom, skoraj drift specialka, ljubkovalno imenovana KAPELCA. :)

IMG_20221121_110948.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Slivka napisal:

Ena je prave barve, druga je pa dobra sama po sebi - ne glede na barvo...

IMG_20221209_160736969.jpg

Lepotica in zver.

 

Pa še BT  zraven. :) (Hecam se,da ne bo zamere)

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbrž na šestici, ker BTjka ima spodobne zimske krampone, primerne svoji silhueti in namenu (namen avta je, da se vozi ne glede na vremenske razmere, ne pa da je estetsko dovršen razstavni eksponat v umetnostni galeriji, ob katerem sosedje zelenjo od zavisti). 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot napovedano je zapadlo "na metre" snega😂🤣....najbrž na dolžino merjeno🤔...a ko sem pogledal skozi okno avtomobile mi je nekaj drugega pritegnilo pozornost🧐...ko sneg pokaže tisto,kar je drugače očem skrito😀

Sem pač tak,da me zanima vse kar se tehnike,konstrukcije ipd. tiče...rad kakšno stvar "razšraufam" samo,da vidim,kaj je vgrajeno itd...😁

In pogledam sneg na strehah avtomobilov....in sem seveda fotografiral...vsak si pa naj mnenje ustvari sam-boste že vedeli kaj mislim😉

Prva slika -Mazda CX-5 2022

Druga-Ford focus C-Max 2006

Tretja sosedova Honda CR-V mislim da starejša kot ford🤔

Sosedov BMW...pojma nimam kateri letnik🙄

 

Zanimivo,a ne?!😀

 

L.P.

IMG_20221211_094650.jpg

IMG_20221211_094656.jpg

IMG_20221211_111315.jpg

IMG_20221211_113552.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je skritikrt napisal:

Kot napovedano je zapadlo "na metre" snega😂🤣....najbrž na dolžino merjeno🤔...a ko sem pogledal skozi okno avtomobile mi je nekaj drugega pritegnilo pozornost🧐...ko sneg pokaže tisto,kar je drugače očem skrito😀

Sem pač tak,da me zanima vse kar se tehnike,konstrukcije ipd. tiče...rad kakšno stvar "razšraufam" samo,da vidim,kaj je vgrajeno itd...😁

In pogledam sneg na strehah avtomobilov....in sem seveda fotografiral...vsak si pa naj mnenje ustvari sam-boste že vedeli kaj mislim😉

Prva slika -Mazda CX-5 2022

Druga-Ford focus C-Max 2006

Tretja sosedova Honda CR-V mislim da starejša kot ford🤔

Sosedov BMW...pojma nimam kateri letnik🙄

 

Zanimivo,a ne?!😀

 

L.P.

IMG_20221211_094650.jpg

IMG_20221211_094656.jpg

IMG_20221211_111315.jpg

IMG_20221211_113552.jpg

po slikah bi rekel, da BMW najslabše tesni in oddaja največ toplote, ker ima najmanj snežink na strehi....ostali trije so pa približno enaki :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je skritikrt napisal:

Kot napovedano je zapadlo "na metre" snega😂🤣....najbrž na dolžino merjeno🤔...a ko sem pogledal skozi okno avtomobile mi je nekaj drugega pritegnilo pozornost🧐...ko sneg pokaže tisto,kar je drugače očem skrito😀

Sem pač tak,da me zanima vse kar se tehnike,konstrukcije ipd. tiče...rad kakšno stvar "razšraufam" samo,da vidim,kaj je vgrajeno itd...😁

In pogledam sneg na strehah avtomobilov....in sem seveda fotografiral...vsak si pa naj mnenje ustvari sam-boste že vedeli kaj mislim😉

Prva slika -Mazda CX-5 2022

Druga-Ford focus C-Max 2006

Tretja sosedova Honda CR-V mislim da starejša kot ford🤔

Sosedov BMW...pojma nimam kateri letnik🙄

 

Zanimivo,a ne?!😀

 

L.P.

IMG_20221211_094650.jpg

IMG_20221211_094656.jpg

IMG_20221211_111315.jpg

IMG_20221211_113552.jpg

Mislim, da nad temi avti visijo neki kabli...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je skritikrt napisal:

Kot napovedano je zapadlo "na metre" snega😂🤣....najbrž na dolžino merjeno🤔...a ko sem pogledal skozi okno avtomobile mi je nekaj drugega pritegnilo pozornost🧐...ko sneg pokaže tisto,kar je drugače očem skrito😀

Sem pač tak,da me zanima vse kar se tehnike,konstrukcije ipd. tiče...rad kakšno stvar "razšraufam" samo,da vidim,kaj je vgrajeno itd...😁

In pogledam sneg na strehah avtomobilov....in sem seveda fotografiral...vsak si pa naj mnenje ustvari sam-boste že vedeli kaj mislim😉

Prva slika -Mazda CX-5 2022

Druga-Ford focus C-Max 2006

Tretja sosedova Honda CR-V mislim da starejša kot ford🤔

Sosedov BMW...pojma nimam kateri letnik🙄

 

Zanimivo,a ne?!😀

 

L.P.

IMG_20221211_094650.jpg

IMG_20221211_094656.jpg

IMG_20221211_111315.jpg

IMG_20221211_113552.jpg

Škoda, da ni nobene CX-30. Po možnosti bele.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je skritikrt napisal:

Kot napovedano je zapadlo "na metre" snega😂🤣....najbrž na dolžino merjeno🤔...a ko sem pogledal skozi okno avtomobile mi je nekaj drugega pritegnilo pozornost🧐...ko sneg pokaže tisto,kar je drugače očem skrito😀

Sem pač tak,da me zanima vse kar se tehnike,konstrukcije ipd. tiče...rad kakšno stvar "razšraufam" samo,da vidim,kaj je vgrajeno itd...😁

In pogledam sneg na strehah avtomobilov....in sem seveda fotografiral...vsak si pa naj mnenje ustvari sam-boste že vedeli kaj mislim😉

Prva slika -Mazda CX-5 2022

Druga-Ford focus C-Max 2006

Tretja sosedova Honda CR-V mislim da starejša kot ford🤔

Sosedov BMW...pojma nimam kateri letnik🙄

 

Zanimivo,a ne?!😀

 

L.P.

IMG_20221211_094650.jpg

IMG_20221211_094656.jpg

IMG_20221211_111315.jpg

IMG_20221211_113552.jpg

Verjetno si hotel prikazat-povedat kakšno ima kdo ojačitv na strehi in pritrditev obloge na streho. 😊Mazda 1A....💪

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...nekaj drugega sem mislil😁...pa lih Bini je "😀👍zadel"...zanimalo me je,kako proizvajalci izvajajo ojačitve strešnega dela avtomobila.

To bodo najbolje poznali avtoličarji,kateri popravljajo škodo od toče.

Na slikah se vidi,da ima CX-5 od spredaj gledano eno ozko ojačitev,nato eno širšo,in zadaj tri enako široke.

C-Max ima po vsej verjetnosti🤔 le eno široko nad B-stebričkom.

Honda ima za "šibedahom" 2-3 ojačitve,zadaj proti anteni pa še eno ožjo🧐

Pri BMWju pa najprej izgleda le ena,a se spredaj in zadaj (cca. 20cm od stekla na obe strani) nakazujeta še dve,kateri pa najbrž nista limane po celi širini strehe🙄

Nič ne trdim glede trdnosti,debeline pločevine itd,k je tudi odvisno od vrste pločevine  in še mnogih drugih faktorjev...vem pa,da je Mazdina karoserija v svoji klasi najlažja in hkrati najtrdnejša😀...me je zanimalo zgolj kot zanimivost k pristopu ojačevanja konstrukcije....

In še dva linka,da ne bo kdo rekel,da nakladam😉

 

 

Nalet 1,9 tone težkega vozila z hitrostjo 60km/h😲

 

Mazda CX-5 je bila edina,ki je dobila oceno "dobro" (najboljša ocena v testu).
 
Audi Q3, Buick Encore, Chevrolet Trax, Honda CR-V, Nissan Rogue, Subaru Forester, Toyota RAV4, Toyota Venza in Volvo XC40so bili slabši 😬  z oceno "zadovoljivo"🙄👎
 
Chevrolet Equinox, Ford Escape (Kuga), GMC Terrain, Hyundai Tucson, Jeep Compass, Jeep Renegade, Kia Sportage in Lincoln Corsair so si "prislužili oceno "na meji" (marginal).
 
Honda HR-V in Mitsubishi Eclipse Cros pa sta dobila oceno "slabo"....HR-Vju je celo odtrgalo B-stebriček od pragov,katere je dobesedno "olupilo"😲-se lepo vidi v posnetk👎
 
Skratka-Mazda je TOP😀👍
 

 

Drugi mogoče celo še bolj zanimivi link,kjer je spet zmagala Mazda (CX-9)...za las ji sledi le VW-ID4

Kar pa je še najbolj zanimivo,je dejstvo,da je CX-9 že 7 let stara platforma🧐...zanimivo,a ne🤔

Popravljeno od skritikrt
  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.