Skoči na vsebino

EU vs SLO


Strela

Priporočeno sporočilo

gorenjka cokolada je res za en drek no...

lindt so najboljse

 

drugace pa jaz lahk primerjam karkol od teh velikih firm, pa une v nemciji so ble dosti boljse kot tele pri nas

sej pol tud npr. argeta pasteta je na kosovu bolj zanic kot tale v slo....tko je to...juznije tuznije

 

Zanimivo, men pa glih lindt ne sede razen mogo?e tisti iz mle?ne ?okolade. Milka je recimo ratala ?isto zani? in je tudi pogledam ne ve?. Gorenjka ima pa en specifi?en okus, ki meni full sede verjamem pa da nekaterim drugim ne. Da pa ne bo kdo kake napa?ne predstave dobu kolk ?okolade pokonzumiram - govora je o dveh mogo?e treh 100g na mesec.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, men pa glih lindt ne sede razen mogo?e tisti iz mle?ne ?okolade. Milka je recimo ratala ?isto zani? in je tudi pogledam ne ve?. Gorenjka ima pa en specifi?en okus, ki meni full sede verjamem pa da nekaterim drugim ne. Da pa ne bo kdo kake napa?ne predstave dobu kolk ?okolade pokonzumiram - govora je o dveh mogo?e treh 100g na mesec.

 

100g - to poje? ko sendvi?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V M?llerju sem zadnji? kupil ?okolado pred decembrskimi prazniki. ?e kupi? tiste posebne in odstrani? nalepko, so res "made in austria" ali "made in germany", vse ostalo, kaj dobi? pri nas pa so "made in hungary" na etiketi pa pi?e "proizvedeno v nem?iji". V primeru kake reklamacije drugega izdelka (ne ?okolade seveda :) pa te tile upravniki ali vodje ali kar koli ?e so naderejo in te 100% prepri?ujejo, da je vse OK).

 

@Slivka, kapo dol! Imamo mi enake "probleme", ves HACCP in vso drugo pi*darijo, ki ti vzame skoraj toliko ?asa, kot samo delo. Za vsako stvar, ki jo proda? mora? imeti opravljeno analizo (v?asih imam ob?utek, da ta gnojnica, ki se prodaja v trgovinah ni nikoli videla analiz ali ?esa podobnega). V na?em primeru stane kilogram dolo?ene sestavine (semena) 3,5 eur. Te sestavine porabi? 3 kg za liter olja. Pri?teti mora? tudi delo, davek in ?as. Iz vsega skupaj dobi? eno cifro, ki je seveda prevelika z ana? trg in jo na koncu spusti?, tako da dela? v bistvu zastonj. Potem pa pride nekdo, ki ti re?e: "OOO gospod, tole je pa predrago!! V trgovini dobim tako olje za 2 EUR". Takemu odvrnem - izvolite, kupite tam. In nikakor mi ni jasno, npr. bu?no olje, v trgovini stane sicer solatno olje 1,90 eur - to olje bi naj zajemalo rafinirano olje (ki je za povrh rakotvorno in sam bog ve, kolikokrat pre?i??eno) in dolo?en dele? bu?nega olja. Zraven tega pa je belo olje - rafinirano, ki stane 1 liter 2,10 EUR. Kje je tukaj logika? ?e ho?e? imeti pri hi?i ?ivali, jim mora? narediti ustrezno bivali??e (kar je normalno), ampak, vsaka ?ival ima dolo?eno kvadraturo, kaj pa ?lovek? ?lovek mora imeti vedno manj, ker druga?e ga davki pojedo! Tajkunov pa nih?e ne dreza, ?e vile lahko gradijo na ?rno, ?e pa ima en navaden, po?ten dr?avljan kaj na ?rno zgrajeno pa takoj ru?ijo.

 

Poznam enega, ki je naredil trgovino - popolnoma na novo. Seveda se je vse prej pozanimal, po takratnih najnovej?ih standardih in naredil po tistih papirjih. Ko je pred odprtjem pri?el in?pektor odobrit trgovino, je baje ?el ?e skozi na?rte.. Ker ni?esar ni na?el, se je zapi?il v odto?no cev, ker je imel nekje v podu zdru?ene cevi v eno debelej?o in odtok v greznico. Na koncu je moral po?temat celotna tla in je moral vsako odto?no cev narediti posebej (ker se vse teko?ine po eni ne smejo pretakat do greznice), ?eprav je vsebina tekla v skupno greznico. Toliko, da je imel en stro?ek ve?... Sramota za na?o dr?avo!

 

Problem v na?i dr?avi je ta.. Samo v na?i vasi je polno takih, ki so nevo??ljivi do daske! Bi ubili svoje star?e ali najbolj?e prijatelje za pir. So pa taki lenuhi, da se ne umijejo, kot bi se morali, kritizirajo, to?ijo,... te pa za vsako malenkost. Celo ?ivljenje so na socialni podpori, sedaj ima eden ?ez 300 EUR pokojnine! Moja babica pa je celo ?ivljenje vpla?evala davek in za pokojninsko zavarovanje, pa ima 170 EUR pokojnine. Toliko za info. In druga?e ne more biti, ?e dr?ava podpira lenuhe in kriminalce. Vsi imajo ve? pravic, kot po?ten ?lovek. In tisti hinavci ti najdejo vsako malenkost, 99% takih, ki ni problem in potem on izpade neumen, ?e te prijavi in?pektoratu, sam pa nima toliko soli v glavi, da bi si posadil solato, ker jo je potrebno vsak dan zalivat, ob?asno gnojit, ampak za to ni ne ?asa in ne denarja, za alkohol in cigarete pa ga je vedno dovolj. Potem pa taki najbolj serjejo kaj je drago in kaj ni, v ?ivljenju pa ni naredil za en dan dobrega dela.

 

@Slivka ?e nekaj - veliko uspeha z najemom vrta. :prstgor: Saj vem, da si se hecal, ampak si s tem poskusil povedat bistvo in uspelo ti je. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V okolici MB je kar nekaj kmeti kjer se da doma?a jajca, kure, zelenjavo, sadje in ?e nekaj zadev kupiti direkt od njih in seveda brez ra?una. Meni je tak na?in v?e?. V?easih dobim celo kako jajce zasonj. Pa da ne govorim o kvaliteti in izgledu v pristni me?ki robi in temu kaj je na na?ih policah. V na?ih trgovinah je pomemben samo zaslu?ek pa tudi ?e ti prodajo milo na katerem pi?e Zyklon B! Ni pa ga tega junaka ve? v dr?avi in svetu ki bi obrnil ta trend. O Tito mar?ale reinkarniraj se :ouje::ouje::ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kdaj pa si to nazadnje preveril? V Supernovi majo vzhodnoevropske, dvomim pa da Muller uva?a razli?no za razli?ne trgovine :ne vem:

 

Pri nas na obali imamo v nekaterih na?ih trgovinah (ob?asno) italijansko Nutello, ki je edina prava Nutella.Drugo je sranje od vsepovsod sklanfano.

Mi gre na smeh, ko nekateri prisegate na "na?o slovensko" hrano, ki v ve?ini primerov ima samo slovensko ime ali pa ?e tega ne.Edino in res doma?e je tisto, ki ga pri pridelate doma, za vse ostalo jaz ne bi dal roke v ogenj.

Pa se smejem nekaterim, ko kupijo nekatere teko?e jogurte od celeie, ki pa so narejeni v Avstriji in tako dalje...

Recimo "na?e" pivo La?ko je v prvi trgovini ?ez v italiji skoraj pol ceneje kot pri nas.Le zakaj je tam ceneje?

Aja, oni imajo manj?e pla?e in standard kot mi. Malo morgen, mislim, da nas vsi pri nas po malem j****o in se nam smejejo v fris. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka :rispekt: res globok priklon saj si napisal to?no tako kot sam razmi?ljam in ?e enkrat :notworth:

 

Boss, a se malo prilizuje?, ker se boji?, da te ulovim s kak?no lopato :P ? Zanimivo, da se pa na ?ase le strinjava. Dokler ne za?nemo o politiki... Pa tega sem pravzaprav vajen. V Lokovcu je o?tarija in se pogovarnamo o vsem mogo?em. In se tudi skregamo (in ob alkoholu se da dobro skregat). Pa se razidemo skregani pa drugi dan spet skupaj pijemo... Ko pa pogovor nanese na politiko, pa gostilni?ar takoj kli?e policijo. Pa praviloma kdo leti skozi okno ?e preden pride policija... In tudi kak?en stol je samo ?e za v pe?...

 

 

 

@Slivka ?e nekaj - veliko uspeha z najemom vrta. :prstgor: Saj vem, da si se hecal, ampak si s tem poskusil povedat bistvo in uspelo ti je. :)

 

Ni? se nisem hecal. Nekdo iz mesta ali pa nekdo (kot opisuje? tudi ti) na socialni podpori ne ve, zakaj je kak?na re? tako draga. Dam mo?nost, da poskusi. Zemlje imam dovolj, da lahko nekomu omogo?im, da sam poskusi, kako je z obdelovanjem. Po enem letu bo druga?e gledal vse tiste branjevke na tr?nici in cene na njihovih pridelkih. Zato se nisem ?isto ni? hecal. ?e je koga volja, jaz sem pri tem ?isto resen.

 

 

 

V okolici MB je kar nekaj kmeti kjer se da doma?a jajca, kure, zelenjavo, sadje in ?e nekaj zadev kupiti direkt od njih in seveda brez ra?una. Meni je tak na?in v?e?. V?easih dobim celo kako jajce zasonj. Pa da ne govorim o kvaliteti in izgledu v pristni me?ki robi in temu kaj je na na?ih policah. V na?ih trgovinah je pomemben samo zaslu?ek pa tudi ?e ti prodajo milo na katerem pi?e Zyklon B! Ni pa ga tega junaka ve? v dr?avi in svetu ki bi obrnil ta trend. O Tito mar?ale reinkarniraj se :ouje::ouje::ouje:

 

Bedak, bodi tiho!

?e kak?en in?pektor pride na sled, bo ubogi kmet z zadnjimi prihranki kupil ?otor, ostalo pa mu bodo vse pobrali.

Najprej bo dobil veterinarsko in?pekcijo, da preverijo, ?e je kurnik registriran. Ker praviloma majhni kurniki niso registrirani, bo dobil kazen. Lahko ima? koko?i in njihova jajca samo zase. ?e pa ho?e? jajca in koko?i podariti, mora biti kurnik registriran. ?e jih ho?e? prodajat, pa sploh - in ?e knjigo mora? vodit. In ?e jih prodaja?, mora biti na vsakem jajcu napisana identifikacijska ?tevilka kurnika. ?e tega ni, mu bodo zaprli kurnik in bo pla?al kar visoko kazen.

Nato bo dobil fitofarmacevtsko in?pekcijo, ki bo pregledala zelenjavo in sadje. In ni ga vraga, da ne bi na?li kak?ne re?i. Ne bom se zdaj razpisoval, ker sem ?e tako veliko pisal, a verjemi, da so v?asih prav nori z zahtevami in je hitro neustrezno. V?asih samo zaradi ?i??enja v vodi, ki ?e iz vodovoda prite?e neustrezna - ampak iz vodovoda ne more biti neustrezna, zatorej je pitna... Tako bo reve? dobil ?e eno kazen zraven.

Nato bo pri?el tr?ni in?pektor. Praviloma kmetje nimajo registrirane dejavnosti za prodajo. Torej bo tudi on ugotovil nepravilnost in bo ?e tam dobil kazen.

Nato pa sledi obisk dav?ne. In bodo ugotovili, da je utajil ne vem koliko prometa in prihodka, kot da bi sadil marihuano ali konopljo, in mu bodo rubili, kar je ?e ostalo. In ?e ni dovolj, bo moral ?e dopla?ati. Saj ve?, v?asih so rekli: "?e ni, ?e vojska ne vzame." Zdaj pravijo: "?e ni, edino davkarija pobere... Tistemu, ki ga dobijo. In to je ponavadi reve?, saj ?e be?ati nima ne s ?im ne kam."

Nazadnje, ko misli?, da so te doletele ?e vse nesre?e te dr?ave, bo pa pri?la to?a in ker ne bo ustrezne protito?ne za??ite (cela Slovenija ima samo dve letali za protito?no delovanje), ti bo pridelek zdesetkalo in ker nima? denarja za zavarovanje (ki je ratalo pregre?no drago), ostane? brez vsega. In da sploh pre?ivi?, proda? kak?no jajce in solato kar tako, na dvori??u. In potem bo nek cepec to objavil na kak?nem forumu in bo kak?en in?pektor pri?el na sled in bo ubogi kmet z zadnjimi prihranki kupil ?otor, ostalo pa mu bodo vse pobrali.

Najprej bo dobil veterinarsko in?pekcijo, da preverijo, ?e je kurnik registriran. Ker praviloma majhni kurniki niso registrirani, bo dobil kazen. Lahko ima? koko?i in njihova jajca samo zase. ?e pa ho?e? jajca in koko?i podariti, mora biti kurnik registriran. ?e jih ho?e? prodajat, pa sploh. In ?e jih prodaja?, mora biti na vsakem jajcu napisana identifikacijska ?tevilka kurnika. ?e tega ni, mu bodo zaprli kurnik in bo pla?al kar ... ... ... ... ... ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, a se malo prilizuje?, ker se boji?, da te ulovim s kak?no lopato :P ? Zanimivo, da se pa na ?ase le strinjava. Dokler ne za?nemo o politiki...

 

Ah ne - mi pa ni te?ko napisat pohvalo in podporo, ?e nekdo dobro napi?e pa ne glede, da me bo ?e vedno z lopato ali pa BT-jko lovil. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, a se malo prilizuje?, ker se boji?, da te ulovim s kak?no lopato :P ? Zanimivo, da se pa na ?ase le strinjava. Dokler ne za?nemo o politiki... Pa tega sem pravzaprav vajen. V Lokovcu je o?tarija in se pogovarnamo o vsem mogo?em. In se tudi skregamo (in ob alkoholu se da dobro skregat). Pa se razidemo skregani pa drugi dan spet skupaj pijemo... Ko pa pogovor nanese na politiko, pa gostilni?ar takoj kli?e policijo. Pa praviloma kdo leti skozi okno ?e preden pride policija... In tudi kak?en stol je samo ?e za v pe?...

Ni? se nisem hecal. Nekdo iz mesta ali pa nekdo (kot opisuje? tudi ti) na socialni podpori ne ve, zakaj je kak?na re? tako draga. Dam mo?nost, da poskusi. Zemlje imam dovolj, da lahko nekomu omogo?im, da sam poskusi, kako je z obdelovanjem. Po enem letu bo druga?e gledal vse tiste branjevke na tr?nici in cene na njihovih pridelkih. Zato se nisem ?isto ni? hecal. ?e je koga volja, jaz sem pri tem ?isto resen.

Bedak, bodi tiho!

?e kak?en in?pektor pride na sled, bo ubogi kmet z zadnjimi prihranki kupil ?otor, ostalo pa mu bodo vse pobrali.

Najprej bo dobil veterinarsko in?pekcijo, da preverijo, ?e je kurnik registriran. Ker praviloma majhni kurniki niso registrirani, bo dobil kazen. Lahko ima? koko?i in njihova jajca samo zase. ?e pa ho?e? jajca in koko?i podariti, mora biti kurnik registriran. ?e jih ho?e? prodajat, pa sploh - in ?e knjigo mora? vodit. In ?e jih prodaja?, mora biti na vsakem jajcu napisana identifikacijska ?tevilka kurnika. ?e tega ni, mu bodo zaprli kurnik in bo pla?al kar visoko kazen.

Nato bo dobil fitofarmacevtsko in?pekcijo, ki bo pregledala zelenjavo in sadje. In ni ga vraga, da ne bi na?li kak?ne re?i. Ne bom se zdaj razpisoval, ker sem ?e tako veliko pisal, a verjemi, da so v?asih prav nori z zahtevami in je hitro neustrezno. V?asih samo zaradi ?i??enja v vodi, ki ?e iz vodovoda prite?e neustrezna - ampak iz vodovoda ne more biti neustrezna, zatorej je pitna... Tako bo reve? dobil ?e eno kazen zraven.

Nato bo pri?el tr?ni in?pektor. Praviloma kmetje nimajo registrirane dejavnosti za prodajo. Torej bo tudi on ugotovil nepravilnost in bo ?e tam dobil kazen.

Nato pa sledi obisk dav?ne. In bodo ugotovili, da je utajil ne vem koliko prometa in prihodka, kot da bi sadil marihuano ali konopljo, in mu bodo rubili, kar je ?e ostalo. In ?e ni dovolj, bo moral ?e dopla?ati. Saj ve?, v?asih so rekli: "?e ni, ?e vojska ne vzame." Zdaj pravijo: "?e ni, edino davkarija pobere... Tistemu, ki ga dobijo. In to je ponavadi reve?, saj ?e be?ati nima ne s ?im ne kam."

Nazadnje, ko misli?, da so te doletele ?e vse nesre?e te dr?ave, bo pa pri?la to?a in ker ne bo ustrezne protito?ne za??ite (cela Slovenija ima samo dve letali za protito?no delovanje), ti bo pridelek zdesetkalo in ker nima? denarja za zavarovanje (ki je ratalo pregre?no drago), ostane? brez vsega. In da sploh pre?ivi?, proda? kak?no jajce in solato kar tako, na dvori??u. In potem bo nek cepec to objavil na kak?nem forumu in bo kak?en in?pektor pri?el na sled in bo ubogi kmet z zadnjimi prihranki kupil ?otor, ostalo pa mu bodo vse pobrali.

Najprej bo dobil veterinarsko in?pekcijo, da preverijo, ?e je kurnik registriran. Ker praviloma majhni kurniki niso registrirani, bo dobil kazen. Lahko ima? koko?i in njihova jajca samo zase. ?e pa ho?e? jajca in koko?i podariti, mora biti kurnik registriran. ?e jih ho?e? prodajat, pa sploh. In ?e jih prodaja?, mora biti na vsakem jajcu napisana identifikacijska ?tevilka kurnika. ?e tega ni, mu bodo zaprli kurnik in bo pla?al kar ... ... ... ... ... ...

 

:ne vem: :ne vem: :ne vem:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e jaz malo dopi?em..... Muller je svoje ?ase imel direktno svoj uvoz mimo slo uvoznikov, zato je roba tam vsaj v?asih bila bistveno bolj?a kot drugje, predvsem ?okolade, pa tudi nutella. Pleni?ke so vsaj nam tudi v mullerju bolj?e. Res so one z zvezdico nekaj slabo dr?ale.

Podpora lokalnega kmeta je pa itak zakon. Mesnin ?e nisem kupil v trgovini vsaj 2 leti in upam, da bo vnaprej tudi tako. Tudi sirarno imam na poti domov, zelenjava pa tudi.

Tako da sparove in mercatorjeve, lidlove in hoferjeve umetne z kancerogeni naphane pomije kar se mene ti?e kar naj imajo. res pa se jih ne da v popolnosti izognit.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pa je spet aktualno...

 

V Avstriji imajo doma?i kmetje ugodnosti in spodbude, da ?im ve? pridelajo in tako Avstrija dosega 70% samooskrbo.

 

Pri nas bodo ?e tiste kmetije, ki so, obdav?ili do onemoglosti, da bodo ljudje ja vse pustili in bomo ?isto vse morali uvoziti... In potem bo jok, ker na? denar odteka v tujino...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve? kaj je ?alostno? Sem danes bil v Me?katorju in so imel cel kup krompirja sam tudi en ni bil slovenskih proizvajalcev (vse neka ?panija, francija, egipt). Torej nisem kupil krompirja, ker sploh ?panski je ?isto zani? brez okusa kot bi jedel vodo.

 

Rad bi kupoval slovenske izdelke pa jih enostavno ni... dobr razumem, da banan al pa ananasa ne more biti Slo poreklo ampak vsaj solate, krompir, jabolka ipd pa je lahko.

 

Aja, sem pa najdu slovenski paradi?nik, ki je dobr k sto mater - res, da je drag 3,5? za kilo ampak vreden vsakega centa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve? kaj je ?alostno? Sem danes bil v Me?katorju in so imel cel kup krompirja sam tudi en ni bil slovenskih proizvajalcev (vse neka ?panija, francija, egipt). Torej nisem kupil krompirja, ker sploh ?panski je ?isto zani? brez okusa kot bi jedel vodo.

 

Rad bi kupoval slovenske izdelke pa jih enostavno ni... dobr razumem, da banan al pa ananasa ne more biti Slo poreklo ampak vsaj solate, krompir, jabolka ipd pa je lahko.

 

Aja, sem pa najdu slovenski paradi?nik, ki je dobr k sto mater - res, da je drag 3,5? za kilo ampak vreden vsakega centa.

 

http://www.domaca-vas.si/index.php

 

Spla?a se do Kranja zapeljat, jaz jih podpiram in hodim 2x mese?no tja. Sicer se morajo ?e malo zorganizirat - na primer mesa je preve?, lahko bi bilo ve? 'zemeljskih' produktov, po kostanj in vino pa samo tja :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemu... a sem spregledal al kaj ... krompirja ni

 

Tu? ma pri nas SLO krompir (imajo tudi LU?T)

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma nimajo - oziroma v Logatcu ga ni. Kot ka?e ga je zmanjkalo ta mlad pa ?e ni zrasel. :ne vem:

 

to je men v?e? na morju med doma?ini - levo krompir in solata, desno ?parglji in vino, mal naprej kruh in olivno olje.... :notworth:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

e jures .. tle smo pa celi privatniki:).. na morju krompir, olin olje, kure.. na dolenskm vino, ?nop?k in sadje.. v LJ pa solatka and manj?i stuff:).. res se ne morajo primerjat doma?e in trgovinske stvari:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

e jures .. tle smo pa celi privatniki:).. na morju krompir, olin olje, kure.. na dolenskm vino, ?nop?k in sadje.. v LJ pa solatka and manj?i stuff:).. res se ne morajo primerjat doma?e in trgovinske stvari:)

 

treba bo res naokol pridt

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemu... a sem spregledal al kaj ... krompirja ni

 

Ni ga ?e :) ...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss ?e rabi? mlad krompir - cesta medvode - Kranj, zadaj ?ez Mav?i?e - Breg ob savi, vsaka 3ja kmetija ima zunaj tablo mlad krompir. Ko sem bil na Drulovki, sem se ustavljal in kmetje so tam neumni (debel krompir).

Pa verjamem da je ve? takih vasi....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pri meni doma se za?enja sezona sadja, pridelana z mojimi ?ulji. Danes smo za?eli obirati ?e?nje, ?ez kakih 10 dni bodo marelice, breskve, kasneje pa ?e fige, ringlo, ?e?pe, pa ?e kaj bi se na?lo. Ker nasadimo tudi dosti paradajza za lastno rabo in ker ga zaradi pomanjkanja ?asa ne uspemo spraviti v kozarce, peljemo tudi to na tr?nico. Smo pa vsak dan na Ljubljanski tr?nici z omenjenim blagom. Velik problem je nastal, ker konkurenca prodaja sadje za doma?e in to ni. Potem se ?iri glas da smo vsi enaki. O?itno bo res treba delat na tem, da bi pridobili en krog zaupljivih odjemalcev, ki bi zaupali v na?e proizvode. Ko bo kdo rabil kaj sve?ega, doma?ega sadja za pozobat ali pa za vlagat, se priporo?am :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pri meni doma se za?enja sezona sadja, pridelana z mojimi ?ulji. Danes smo za?eli obirati ?e?nje, ?ez kakih 10 dni bodo marelice, breskve, kasneje pa ?e fige, ringlo, ?e?pe, pa ?e kaj bi se na?lo. Ker nasadimo tudi dosti paradajza za lastno rabo in ker ga zaradi pomanjkanja ?asa ne uspemo spraviti v kozarce, peljemo tudi to na tr?nico. Smo pa vsak dan na Ljubljanski tr?nici z omenjenim blagom. Velik problem je nastal, ker konkurenca prodaja sadje za doma?e in to ni. Potem se ?iri glas da smo vsi enaki. O?itno bo res treba delat na tem, da bi pridobili en krog zaupljivih odjemalcev, ki bi zaupali v na?e proizvode. Ko bo kdo rabil kaj sve?ega, doma?ega sadja za pozobat ali pa za vlagat, se priporo?am :D

 

To je to. Preverjena doma?a klientela k te pozna in ve kaj kupuje. To tudi jaz po?nem v najve?ji mo?ni meri.

 

S kje pa si? ?e pripelje? kaj lahko npr v BTC npr mix gajbica s 5 kg raznega mi?ma?a se lahko kdaj kaj zmeniva....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.