Skoči na vsebino

Prigode v prometu

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Mah, možnosti je polno še vodni klin morš upoštevat. Pač k je mokro se dogaja svašta, ko pa greš domu iz službe še pa tolk bolj.

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano
1 hour ago, Boss said:

 

Zgleda celo, sam je tolk mokro, da bom dobro preveril šele, ko se bo posušilo. Avtošola je spizdila. Sem mislil policijo klicat, ker imam reegistrsko, ampak, ker ni bilo videti poškodb ogledala sem se premislil.

 

Jest bi se jim mal v avtosolo javu. Takle instruktor nima kj na cest delat ce pol spizdi, ce je pa zraven imel se ucenca, pa tolk slabs

Napisano
pred 4 urami je Bini napisal:

@Nejc1986, ko smo ravno pri križiščih ti povem, da so tisto krožišče pri Golovcu v Celju (enkrat si ga lani omenil, da je posebno) sanirali in uredili v normalno krožišče, ker se ljudje sploh ne znajo vozit, če je krožišče malo drugačno.😊

Me že dolgo ni bilo tam:) ma,tam je bil problem,da je bil notranji pas na drugem izvozu zaključen s stop znakom in bi recimo trije avtomobili zablokirali oba pasova iz iste smeri ...

 

Tako nelogično da tudi opisati ne znam :)

 

je povsem bv da v majhna krožišča tlačijo 3pasove ali pa že recimo 2pasova v take res miniaturne rondoje.

Napisano
pred 5 urami je Nejc1986 napisal:

Me že dolgo ni bilo tam:) ma,tam je bil problem,da je bil notranji pas na drugem izvozu zaključen s stop znakom in bi recimo trije avtomobili zablokirali oba pasova iz iste smeri ...

 

Tako nelogično da tudi opisati ne znam :)

 

je povsem bv da v majhna krožišča tlačijo 3pasove ali pa že recimo 2pasova v take res miniaturne rondoje.

Tisti stop znak ni bil tak problem za pretočnost krožišča kot pa to,da ga eni niso upoštevali in tudi tisti na drugi strani znaka z prednostjo ne! In tako sta oba stala in blokirala pretočnost ali pa oba peljala in je prišlo do nesreče in prav tako do zastojev v prometu......:nevem:

Napisano
pred 10 urami je 50keda napisal:

Mah, možnosti je polno še vodni klin morš upoštevat. Pač k je mokro se dogaja svašta, ko pa greš domu iz službe še pa tolk bolj.

 

Vodni klin pri 50km/h? Oziroma temu se reče aquaplaning in verjemi, da pri tej hitrosti ga še ni, tudi pri zlizanih gumah ne.

33112_1.png

Napisano (urejeno)

Pa še za povrh da pri 50km/h preskočiš cel robnik in se zabiješ v drevo.

Če mene vprašaš je bila to  previsoka hitrost. 

Popravljeno od Scr3am
Napisano

Tudi sam dvomim v akvaplaning. Niti ni nekih strašnih kolesnic. Pomojem je preprosto spregledala pešca/kolesarja/kolono in panično odreagirala.

Napisano

Ta s Priusom je klasika na temu križišču. ''Domačini'' se zato vedno postavimo na levi pas. Je pa tole območje dolgega mostu kot nek Bermudski trikotnik. Poka tu na videu od @Bossa in križišče prej, kjer me je že ena izsilila in sem totalkal rumeno.

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

Tale dva, ki sta prevozila rdeco in zavila desno proti Medvodam, sta imela malo smole, da je ravno v tistem trenutku bila prisotna policija v civilnem avtu ...

 

x3ssyt.jpg?Expires=1634213700&Signature=
STREAMABLE.COM

Watch "Convenient cop" on Streamable.

 

1633798716.jpg
KLIP.SI

Na spletu je pristal video posnetek s slovenskih cest, pri katerem lahko spremljamo takojšnjo lekcijo na enem izmed križišč. Ker sta dva voznika prevozila rdečo luč, ju je takoj...

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Je pa ful neumno zapeljal policaj. Dobesedno v slepo. Kaj če bi nekdo hitreje pripeljal nasproti?

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

Ampak kriv bi pa na koncu bil un, ki je pripeljal in recimo trčil v policaja. Če pa se s tem ne bi strinjal je pa danes itak moderno, da bi ga policaj pošprical s solzivcem in zalil z vodnim topom. :hudicek:

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano
pred 44 minutami je g.Wankel napisal:

Je pa ful neumno zapeljal policaj. Dobesedno v slepo. Kaj če bi nekdo hitreje pripeljal nasproti?

Jp,saj mogoče je videl tisto črno Zafiro iz nasprotne smeri , ampak se mi zdi malo pretirano vse skupaj. Jaz bi drugače naredil (ali bi pogledal stran in na Celovški v naslednjih parih minutah našel koga,ki dejansko bolj ogroža varnost, ali pa bi polkrožno obrnil pred Picassojem).

 

Obstaja pa možnost,da je bil poklican kam drugam v tisti smeri,glede na to da se je že na začetku posnetka kar malo na silo rinil na srednji pas preko polne črte.

pred 32 minutami je Boss napisal:

Ampak kriv bi pa na koncu bil un, ki je pripeljal in recimo trčil v policaja. Če pa se s tem ne bi strinjal je pa danes itak moderno, da bi ga policaj pošprical s solzivcem in zalil z vodnim topom. :hudicek:

Pa un Picasso bi bil kriv ker jih je oviral in se ni prezarcil v isti sekundi.

Napisano

Sodobni avti... 

IMG_20211019_085936.jpg

Brez zadnjih luči. 

Pa ni tako daleč, kot izgleda 

Napisano
pred 2 urama je Shrek napisal:

Sodobni avti... 

IMG_20211019_085936.jpg

Brez zadnjih luči. 

Pa ni tako daleč, kot izgleda 

😳 Še večji problem je to na AC.....😤

  • 2 meseca kasneje...
Napisano

Danes sem moral v Ljubljano. In sem med vožnjo po avtocesti prišel na idejo, ki jo bom predlagal DARSu. Namreč, da priključek na avtocesto ne bi delali z desne strani, ampak bi naredili nadvoz in priključek na avtocesto z leve strani direktno na prehitevalni pas. Da se (večina) tistih, ki se vključujejo na avtocesto, ne bi toliko trudili, da se s hitrostjo 40 - 60 km/h izognejo pospeševalnemu pasu, pa prevozijo vozni pas, preden pridejo do prehitevalnega pasu... In nekaj podobnega bi naredili tudi pred predorom Golovec, kjer se z desne priključi avtocesta iz Grosuplja...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 22 urami je Slivka napisal:

Danes sem moral v Ljubljano. In sem med vožnjo po avtocesti prišel na idejo, ki jo bom predlagal DARSu. Namreč, da priključek na avtocesto ne bi delali z desne strani, ampak bi naredili nadvoz in priključek na avtocesto z leve strani direktno na prehitevalni pas. Da se (večina) tistih, ki se vključujejo na avtocesto, ne bi toliko trudili, da se s hitrostjo 40 - 60 km/h izognejo pospeševalnemu pasu, pa prevozijo vozni pas, preden pridejo do prehitevalnega pasu... In nekaj podobnega bi naredili tudi pred predorom Golovec, kjer se z desne priključi avtocesta iz Grosuplja...

Slavko je spet med nami 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano
 
A je to mišljeno kot "alarm"?

Ne ni alarm, smo pa te pogrešali


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano

Danes čakam tovornjak z jeklenkam kisika. Končno zvoni telefon - kliče šofer:

- "Ja, jast pa danas ne morem k vam."

- "Možakar, ne se mi zezat, za čez vikend nimamo dovolj, pridi, pa če še tako pozno, tu bomo čakali. če ne jaz, pa popoldanski."

- "Ne, ne, ne razumijete. jast sem že pri vas, ampak ne morem do vas."

- "Eee, kaj?"

- "Pa prit pogledat sem gor, jast ne morem do vas."

 

Grem pogledat in...

 

IMG_20220121_124852970.thumb.jpg.234363009da75a0ed5f32ba9b6016a7e.jpg

 

... presenečenje. Ni ne BMW ne Audi. Potem sva s šoferjem povedala nekaj stavkov, ki ne sodijo na forum ter ročno zložila jeklenke s tovornjaka, jih odkotalila kakšnih 50 metrov naprej, jih dvignila na rampo in spravila v naše skladišče. Nato sva pa prazne jeklenke ročno sneai z rampe, jih odkotalila 50 metrov v drugo smer in jih ročno dvignila na tovornjak. Ko je tovornjak odhajal, je bil ta avto še vedno tam.

 

Mimogrede omenim, da ima vsaka jeklenka okoli 60 kg, v njej je pa 14,5 kg plina. Prazna torej tehta okoli 60 kg, polna pa okoli 75 kg. V vsaki paleti pa je 12 jeklenk. Koliko je bilo fizikalcev? Bilo jih je eden, pa še ta razvajen, saj vozi Mazdo. Ja, pa še šofer je pomagal...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 36 minutami je Slivka napisal:

Danes čakam tovornjak z jeklenkam kisika. Končno zvoni telefon - kliče šofer:

- "Ja, jast pa danas ne morem k vam."

- "Možakar, ne se mi zezat, za čez vikend nimamo dovolj, pridi, pa če še tako pozno, tu bomo čakali. če ne jaz, pa popoldanski."

- "Ne, ne, ne razumijete. jast sem že pri vas, ampak ne morem do vas."

- "Eee, kaj?"

- "Pa prit pogledat sem gor, jast ne morem do vas."

 

Grem pogledat in...

 

IMG_20220121_124852970.thumb.jpg.234363009da75a0ed5f32ba9b6016a7e.jpg

 

... presenečenje. Ni ne BMW ne Audi. Potem sva s šoferjem povedala nekaj stavkov, ki ne sodijo na forum ter ročno zložila jeklenke s tovornjaka, jih odkotalila kakšnih 50 metrov naprej, jih dvignila na rampo in spravila v naše skladišče. Nato sva pa prazne jeklenke ročno sneai z rampe, jih odkotalila 50 metrov v drugo smer in jih ročno dvignila na tovornjak. Ko je tovornjak odhajal, je bil ta avto še vedno tam.

 

Mimogrede omenim, da ima vsaka jeklenka okoli 60 kg, v njej je pa 14,5 kg plina. Prazna torej tehta okoli 60 kg, polna pa okoli 75 kg. V vsaki paleti pa je 12 jeklenk. Koliko je bilo fizikalcev? Bilo jih je eden, pa še ta razvajen, saj vozi Mazdo. Ja, pa še šofer je pomagal...

Pajek pomaga :)

Napisano
pred 34 minutami je Slivka napisal:

Danes čakam tovornjak z jeklenkam kisika. Končno zvoni telefon - kliče šofer:

- "Ja, jast pa danas ne morem k vam."

- "Možakar, ne se mi zezat, za čez vikend nimamo dovolj, pridi, pa če še tako pozno, tu bomo čakali. če ne jaz, pa popoldanski."

- "Ne, ne, ne razumijete. jast sem že pri vas, ampak ne morem do vas."

- "Eee, kaj?"

- "Pa prit pogledat sem gor, jast ne morem do vas."

 

Grem pogledat in...

 

IMG_20220121_124852970.thumb.jpg.234363009da75a0ed5f32ba9b6016a7e.jpg

 

... presenečenje. Ni ne BMW ne Audi. Potem sva s šoferjem povedala nekaj stavkov, ki ne sodijo na forum ter ročno zložila jeklenke s tovornjaka, jih odkotalila kakšnih 50 metrov naprej, jih dvignila na rampo in spravila v naše skladišče. Nato sva pa prazne jeklenke ročno sneai z rampe, jih odkotalila 50 metrov v drugo smer in jih ročno dvignila na tovornjak. Ko je tovornjak odhajal, je bil ta avto še vedno tam.

 

Mimogrede omenim, da ima vsaka jeklenka okoli 60 kg, v njej je pa 14,5 kg plina. Prazna torej tehta okoli 60 kg, polna pa okoli 75 kg. V vsaki paleti pa je 12 jeklenk. Koliko je bilo fizikalcev? Bilo jih je eden, pa še ta razvajen, saj vozi Mazdo. Ja, pa še šofer je pomagal...

 Vsaka ti čast,takega jaz rabim za drva cepat.....😊😃😂

Opa,pa novo profilno imaš.....:bravo:

Napisano
pred 2 urama je Slivka napisal:

Danes čakam tovornjak z jeklenkam kisika. Končno zvoni telefon - kliče šofer:

- "Ja, jast pa danas ne morem k vam."

- "Možakar, ne se mi zezat, za čez vikend nimamo dovolj, pridi, pa če še tako pozno, tu bomo čakali. če ne jaz, pa popoldanski."

- "Ne, ne, ne razumijete. jast sem že pri vas, ampak ne morem do vas."

- "Eee, kaj?"

- "Pa prit pogledat sem gor, jast ne morem do vas."

 

Grem pogledat in...

 

IMG_20220121_124852970.thumb.jpg.234363009da75a0ed5f32ba9b6016a7e.jpg

 

... presenečenje. Ni ne BMW ne Audi. Potem sva s šoferjem povedala nekaj stavkov, ki ne sodijo na forum ter ročno zložila jeklenke s tovornjaka, jih odkotalila kakšnih 50 metrov naprej, jih dvignila na rampo in spravila v naše skladišče. Nato sva pa prazne jeklenke ročno sneai z rampe, jih odkotalila 50 metrov v drugo smer in jih ročno dvignila na tovornjak. Ko je tovornjak odhajal, je bil ta avto še vedno tam.

 

Mimogrede omenim, da ima vsaka jeklenka okoli 60 kg, v njej je pa 14,5 kg plina. Prazna torej tehta okoli 60 kg, polna pa okoli 75 kg. V vsaki paleti pa je 12 jeklenk. Koliko je bilo fizikalcev? Bilo jih je eden, pa še ta razvajen, saj vozi Mazdo. Ja, pa še šofer je pomagal...

 

Tole natisnit pa dat pod tablo, da bo folk razumel, zakaj se tam NE parkira.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zidar, vrtnar in električar se prepirajo katero delo je starejše. Reče zidar: - "Mi smo gradili že piramide!"  Izjavi vrtnar: - "Mi smo urejali rajski vrt!" Se oglasi električar: "To ni nič! Ko je Bog rekel naj bo luč, smo imeli mi že vse kable položene..."
    • Neka ženska vstopi v center za socialno delo, spremlja pa jo petnajst otrok. – »Ojoj, saj niso menda vsi vaši?!« – »Pa, so...«  – »No, prav. Vse vas moram vpisati v knjigo. Povejte mi njihova imena.« – »To je moj najstarejši sin; ime mu je Saša. In to je najstarejša hči, Saša. Naslednji hčerki je ime Saša, nato pa se je rodil sin, Saša...« – »Ali je vsem ostalim tudi ime Saša?« – »Seveda, pravzaprav je to zelo praktično. Na primer, ko jih kličem na kosilo, samo zavpijem Saša in vsi pritečejo. Ko želim ustaviti nekoga, ki hoče steči na cesto, zavpijem Saša in kdor koli že je, se takoj ustavi. To je bila verjetno moja najpametnejša odločitev – da sem jih vse poimenovala enako.« Socialna delavka malo razmisli o teh argumentih, nato pa previdno vpraša: – »To razumem, ampak kaj pa, če želite, da pride samo en, določen otrok, in ne vsi?« – »Aha, takrat jih pa pokličem po priimku...«
    • Kaj je še hujše od slona v trgovini s porcelanom?   Jež v tovarni kondomov...
    • Tri ženske so skupaj delale v isti pisarni in so imele žensko za šefico. Vsak dan je šefica odšla iz službe že precej pred iztekom delovnega časa. Punce so to opazovale kar dolgo in potem so sklenile, da bodo tudi one začele odhajati prej. Konec koncev, šefica ni nikoli poklicala nazaj v službo in le kako naj bi vedela, da jih ni tam? Črnolaska je odšla prva. Napotila se je naravnost domov in se lotila vrtnarjenja. Presadila je nekaj zelenjave in obrezala vrtnice, potem pa je prišla njena hčerka iz šole in ji je pomagala napraviti domačo nalogo. Potem je skuhala kosilo in zvečer je šla zgodaj spat. Rdečelaska je bila srečna, da je lahko odšla prej, kajti fant jo je povabil na večerjo in je imela tako dovolj časa, da se je lepo uredila in pripravila zanj. Šla je h kozmetičarki, potem sta šla na večerjo s svečami in potem k njemu in naravnost v posteljo. Blondinka je bila zelo vesela, da bo lahko prišla domov prej in presenetila svojega brezposelnega moža. Ampak, ko je prišla domov, ga ni bilo nikjer. Potem je iz spalnice zaslišala čudne glasove. Potiho se je prikradla do vrat spalnice in jih rahlo odprla. Imela je kaj videti... Njen mož je bil v postelji z njeno šefico. Ona je jahala na njem in iz grla so ji prihajali nerazločni zvoki. Prav potihoma je zaprla vrata in se kradoma izmuznila iz hiše. Naslednji dan, ob opoldanski kavi, sta črnolaska in rdečelaska objavili, da bosta spet odšli prej iz službe. Vprašali sta blondinko, če bo tudi ona odšla prej. Bjonda odgovori: - "Ni govora, včeraj bi me šefica skoraj dobila..."
    • Janez in Micka praznujeta trideseto obletnico poroke. Pa gresta na sprehod po domačem kraju in obujata spomine...  - "Micka, se spomniš - tukaj na tem placu, ko zdaj stoji hiša - tu je bila veselica in sva se midva spoznala!" - "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...". Pa gresta dalje. - "Micka, se spomniš - tukaj, ko je zdaj asfalt - tu je bilo grmovje in sva se midva prvič poljubila!" - "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...". Pa gresta dalje. - "Micka, se spomniš - tukaj na tem pašniku - tu se ni pa nič spremenilo. Se spomniš Micka, kaj sva tu prvič počela?" - "Seveda se spomnim Janez, le kako bi pozabila..." - "Micka - glej, nobenega ni v bližini - kaj ko bi midva še enkrat poskusila, da vidiva, če je še tako lepo kot pred tridesetimi leti. Si za to Micka moja...?" Micka je za to... - "Micka! Ti si pa ja veliko, veliko bolj živahna kot pred tridesetimi leti!!" Micka močno drgetajoč: - "Janeeez; prrrrred trrrrrrrrrridesetimi leeeeti tuu ššššeee ni bilooooo eeeelektričneeega passstirrrja....."
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.