Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Ampak lastniki BMWjev so pa res...

 

Danes peljem z BTjko in prikolico sodelavki 2,5 m3 polen. In ko sem se prazen vra?al nazaj, se za menoj pripelje BMW. In je vozil tik za prikolico. Cesta pa tako ovinkasta, da se ne da prehitevati: kljub vsemu je bila BTjka s prikolico skupaj dolga okoli 8,5 metra. In je mo?akar vozil tik za prikolico ves nervozen. Pridem v en desni ovinek in na cesti kamen. Zdel se mi je precej velik (bi rekel, da premera kak?nih 15 cm), a se je iz?lo, da ga BTjka ni prijela - konec koncev je od tal dvignjena 20 cm. Vseeno sem krepko ucvikal in tudi zaviral. In zaradi zaviranja je pri?el BMW ?e bli?je. Domnevam, da voznik sploh ni videl, kaj je na cesti. Sem pa v BTjko sli?al, kako je hre??alo pod BMWjem... In od tam naprej ga ni bilo ve? za menoj.

Vrhunsko, kdor i??e ta najde.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene tocno na opisani nacin vsako jutro Tuhinjci ustrahujejo in nadlegujejo, a jaz se se naprej peljem s svojim frigidnim tempom, med 55 in 60kmh, pa naj se slikajo zivcneze zadaj, ker za it mimo so v veliko vecini premalo pogumni. Najlazje je vrsit pritisk in priganjat sprednjega, ampak zarad takih telickov jaz ne mislim MNZja sponzorirat! ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pol si bil ti 14 dni nazaj, ker sem moral ?ez Tuhinjsko saj so AC zaprli na Trojanah. Pa glih sem razmi?ljal ker bimbo se na omejitvi 90 vozi 50. Je naredil kolono za popizdit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj bil s ?kodo v ZG, danes v Nova Horica in glej ga no, vsemogo?ni TDI nekaj trese..... :rolleyes: Mogo?e 105KM ni dosti proti burji 100 na uro  :lol:, glede prigod....en kamion napihalo vame, da je ?lo za las brez dotika, ko sem ?el jaz mimo njega

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj bil s ?kodo v ZG, danes v Nova Horica in glej ga no, vsemogo?ni TDI nekaj trese..... :rolleyes: Mogo?e 105KM ni dosti proti burji 100 na uro  :lol:, glede prigod....en kamion napihalo vame, da je ?lo za las brez dotika, ko sem ?el jaz mimo njega

 

Brez prijave lokalnim oblastem?

 

Bo treba  :policaj: , da izterja  :cheers: .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak lastniki BMWjev so pa res...

 

Danes peljem z BTjko in prikolico sodelavki 2,5 m3 polen. In ko sem se prazen vra?al nazaj, se za menoj pripelje BMW. In je vozil tik za prikolico. Cesta pa tako ovinkasta, da se ne da prehitevati: kljub vsemu je bila BTjka s prikolico skupaj dolga okoli 8,5 metra. In je mo?akar vozil tik za prikolico ves nervozen. Pridem v en desni ovinek in na cesti kamen. Zdel se mi je precej velik (bi rekel, da premera kak?nih 15 cm), a se je iz?lo, da ga BTjka ni prijela - konec koncev je od tal dvignjena 20 cm. Vseeno sem krepko ucvikal in tudi zaviral. In zaradi zaviranja je pri?el BMW ?e bli?je. Domnevam, da voznik sploh ni videl, kaj je na cesti. Sem pa v BTjko sli?al, kako je hre??alo pod BMWjem... In od tam naprej ga ni bilo ve? za menoj.

 

Enkrat sem bral neko nem?ko(!) raziskavo o obna?anju voznikov posameznih znamk v prometu. Vozniki BMW-jev so bili z veliko prednostjo najbolj objestni... Meni se zdi, da je tud pri nas tako. Idiot z BMW petko se v?eraj pripelje za mano ob 16.15 na ljubljanski obvoznici, ko sta res oba pasova polna do konca, on pa pri?ge levi ?igovc in se mi prilepi na rit... Pa model kaj naj jaz naredim, da bo? ?el naprej :vskalo:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se tak?nemu umaknem, ga spustim pred sebe, nato pa se zapeljem za njega in pri?gem levi ?migovc. :vesel:

Dober trik, ampak s tem se ?al spusti? na njegov nivo vozni?ke kulture, razen ?e ga morda sem in tja koga izu?i ter potem v prihodnosti ne nadleguje ve? na tak na?in. Jaz sem se pa v zadnjih par letih razmeroma dobro nau?il jezo obvladat in ma??evalnost ukrotit, pa se mu umaknem, ?e je varno in si mislim "goni se ti v tri lepe, pa ?imprej pojdi mimo mene"  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponavadi se zgodi ta druga varianta - ve?ina jih spozna, da ?e ne gre, pa? ne gre. ?e pa ?ustev med vo?njo ne bi imel pod kontrolo, bi glede na vsakodnevno vo?njo po ?tajerki na relaciji CE-LJ-CE pristal ali v zaporu ali pa na zaprtem oddelku psihiatri?ne bolnice. :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To, ja. Saj teorijo vsi poznajo in bi teste naredili. Uveljavljanje pravil v praksi je pa... No, v bistvu je pri marsikom ni... In ?e je zraven ?e te?ava s psiho, je ?e toliko manj upo?tevanja pravil v praksi. Da je pa zraven ?e BMW ali pa Audi... :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojih opa?anjih Bimmerji ?e niso tako grozni,zadnje ?ase vsaki?,ko na AC vidim Audija mislim,da snemajo novo epizodo transporterja,

Pokojni dr. Rugelj bi verjetno zadevo opravi?il z besedami, da je pa? za volanom Paraolimpijca (en krogec manjka do prave olimpijade) nek nevroti?ni brzostrelec, ki si je prvi? v ?ivljenju omislil neko dra?je vozilo, seveda na max. trajajo? fafing, da bo ravno do smrti enkrat dejansko njegova last. In temu primeren je na?in vo?nje, da zavlada prometu ter na ta na?in kompenzira pomanjkanje na drugih podro?jih.   <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa zanimivo da od nem?ke svete trojice (Audi, BMW in Mercedes) so samo lastniki me?k z naskokom najbolj normalni.

 

In ravno prej?njo soboto, ko sem bil na AC sem mislil, da sem na?el normalnega kvazi olimpijca s ?rnim A6, ki je na zo?anju (dva zo?ana pasova zaradi del) lepo vozil za tovornjakom s hitrostjo 95km/h. No glej ga sem si mislil kon?no normalen in tako naju prehiti nekaj vozil po levem pasu nakar kvaziolimpijcu "pukne" film in se vr?e na levi pas ter se postavi v?tric s kamionom in tako vztraja naslednjih 8km do konca zo?anja ter tako ne pusti nobenemu ve? naprej.

 

Se pravi, ?e ne more bit agresivni bedak je pa? prepri?an, da mora bit bedast cestni ?erif.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Video je iz drugega foruma (ni moj posnetek) ... prikazuje pa bedaka na biciklu... in ce bi tisti s Picassojem bil le malce nepozoren, bi pocilo... in kdo bi bil kriv? Nic me ne bi cudilo, ce bi policija odlocila, da je delna krivda tudi na vozniku avtomobila ...  :ph34r:

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam te?ave. Imam te?ave, ker nisem Slovenec.

 

Tipi?ni Slovenci baje ob nedeljah jedo govejo ?upo in si ?elijo, da sosedu crkne krava. Jaz osebno nisem ?astilec goveje juhe, saj iz dneva v dan sre?ujem goveda v druga?nih situacijah in na druga?nih polo?ajih in si tako niti pod razno ne ?elim, da bi me ?e ob nedeljah iz kro?nika gnjavil kak vol... Kar pa se sosedovih krav ti?e, moram pa odkrito priznati, da ?e sosede komaj da imam, nih?e od njih pa nima krave, tako da sem ?e po defoltu obsojen, da Slovenec nikoli ne bom mogel biti... Vedno bolj pa opa?am, da imajo tipi?ni slovenci telepatske sposobnosti. Naj takoj tudi priznam, da jaz takih sposobnosti nimam, medtem ko ve?ina Slovencev obvlada telepatijo do potankosti. Kako to vem? Precej ?asa prebijem na cesti za volanom v avtu. In opa?am, da nih?e ve? ne uporablja smernih kazalcev, smernikov, ?migavcev ali kakorkoli ?e imenujete tiste lu?ke na va?ih avtomobilih, ki se jim zdijo nepomembne, predvsem pa nepotrebne saj namero, kam ho?ejo zaviti, sporo?ajo ostalim udele?encem v prometu s pomo?jo telepatije. ?vigajo zdaj levo zdaj desno, menjajo vozni pas, se vklju?ujejo v promet, prehitevajo, vse brez smernikov. Jaz, reve?, ki sem ne-Slovenec in telepatsko nesposoben, pa se lahko le dobrim zavoram, hitrim refleksom in varstvu Nekoga tam zgoraj lahko zahvalim, da sem ?e ?iv.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://www.youtube.com/watch?v=-KX0xrhjeTs&feature=youtu.be

 

posneto z telefonom in AutoGuard aplikacijo

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena sve?a.. Mislm, samo za tepst res!!! Preklet pacijent zabit! Tle ni izgovorov sam metk u ?elo!

https://www.youtube.com/watch?v=vMkeDR9d2mk&feature=youtu.be

Ja ?it no! A to je blo pol v?eri spet cesta zaprta in isti del ceste nesre?a...

 

Mene je zmeri bolj strah ceste in nevem, kako bi odreagirala v primeru nesre?e....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.