Skoči na vsebino

Računalništvo


curko

Priporočeno sporočilo

pred 12 minutami je samSimon napisal:

Predvidevam, da maš ti tut 1440p? Ja, ko greš enkrat nad 1080p frejmi padajo na višjih nastavitvah. Če maš refresh rate 144Hz ali več, je kr težko met konstantno 144+ FPS, da to polno koristiš

Ja, jaz imam ultrawide 1440p in 144hz... pa se tle res te prčkarije poznajo takoj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap. Js mam 1440p in 240hz. Mam pa 5900x pa rtx3080. Pr določenih zadevah se pozna ko greš iz 32 na 64GB. Če vidim kje kak dobr deal za 64GB (2×32 ali pa  4x16) kit 4000Mhz in cl18 ga mogoče kr kupim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobu bi 64GB za glih enih dobrih 200, sam je CL19. Mal prevelke razlike so tuki že v dnarju, glede na performans, ki ga sploh še doda. Vprašanje a bi sploh kej porajtu.
Dajat 200€+ za 5FPS pa ni računice. Potem bolš gledat DDR5

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 25. 6. 2023 ob 17:42 je TBA napisal:

Jap. Js mam 1440p in 240hz. Mam pa 5900x pa rtx3080. Pr določenih zadevah se pozna ko greš iz 32 na 64GB. Če vidim kje kak dobr deal za 64GB (2×32 ali pa  4x16) kit 4000Mhz in cl18 ga mogoče kr kupim.

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B07YV9VYYY/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je samSimon napisal:

Tista moja TUF grafična se mi je spet pred nosom prodala, tko da sm vzel potem Strix 🫣 In zdej je tut moja kišta končana, končno!
 

IMG_2593.jpg

Kateri GeForce GTX imaš?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Mogoče je pa un Indijc k je hotel od mene kupt fotoaparat ustvaril enkriptiran pogovor,..pa pol k sm zbrisu chat se je kej zaštekal. Uglavnem nadležno je ker se pojavla na vrhu pogovorov...

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Tilen5 napisal:

Se je kdo kdaj srečal s tem

 

image.png

 

 

PC, google ne obrodi sadov. In ne nisem začel nobenega end-to-end enkriptiranega pogovora.

Preveri chrome obvestila, če ti jih neka spletka pošilja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poskus zbrisat chat history najprej, po možnosti samo od tega indijca, če ga maš še. To je FB messenger? Podobn bug tut whatsapp nardi, pa je od istih štručkotov, Mete ane?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.