Skoči na vsebino

Kaj poslušate?

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Napisano

jaz imam te dni d'n'b na vrsti :D

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

O jej, tole je pa skoraj na nivoju nastopa Zelenskega. Ne rataš predsednik države kr tko, bo treba še kej jajc pokazat.

 

 

33112_1.png

Napisano

Na poti iz nočne...najboljša izvedba-dolga več kot 10 minut...SHM-Japan verzija😃👍

IMG_20231008_075258.jpg

Napisano

Sosede, k se mi derejo...

  • Haha 1
  • Začuden 1

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Naročil v prednaročilu konec Avgusta,in danes prišlo.😃

WWW.JPC.DE

Pink Floyd: The Dark Side Of The Moon (50th Anniversary) (2023 Remaster) (Dolby Atmos Mix) jetzt portofrei kaufen. Mehr von Pink...

Res lep set vreden svoje cene. 5 različnih tonskih sledi,izjemno dober remaster in surround mix-moram resnično pohvaliti!!!...predvsem kljub vsej tehnični perfekciji in prostorski preciznosti so ohranili retro pridih vokalov in takratne tehnike snemanja-res "kapo dol".

Time "gate trga"😲👍

IMG_20231017_085523.jpg

IMG_20231017_085533.jpg

IMG_20231017_085853.jpg

IMG_20231017_085930.jpg

IMG_20231017_090043.jpg

Napisano
dne 17. 10. 2023 ob 10:17 je skritikrt napisal:

Naročil v prednaročilu konec Avgusta,in danes prišlo.😃

WWW.JPC.DE

Pink Floyd: The Dark Side Of The Moon (50th Anniversary) (2023 Remaster) (Dolby Atmos Mix) jetzt portofrei kaufen. Mehr von Pink...

Res lep set vreden svoje cene. 5 različnih tonskih sledi,izjemno dober remaster in surround mix-moram resnično pohvaliti!!!...predvsem kljub vsej tehnični perfekciji in prostorski preciznosti so ohranili retro pridih vokalov in takratne tehnike snemanja-res "kapo dol".

Time "gate trga"😲👍

IMG_20231017_085523.jpg

IMG_20231017_085533.jpg

IMG_20231017_085853.jpg

IMG_20231017_085930.jpg

IMG_20231017_090043.jpg

Imam vinyl 😎

Napisano
pred 34 minutami je godlike napisal:

Imam vinyl 😎

Vsa čast👍...moj kolega,k je tud na LP mahnjen,jo je naročil,čeprav ima že staro izdajo....ga zanima,kak je remastering🧐.

Meni je top v primerjavi z CDjem...pač Surround je čisto drugačno doživetje take glasbe😋

Prav nenavadno-180g verzija,in da je taka lepa cena😲...tega danes skoraj ne vidiš več,sploh pa ne kak takšen znan bend🙄

WWW.JPC.DE

Die LP Pink Floyd: The Dark Side Of The Moon (50th Anniversary) (remastered) jetzt portofrei kaufen. Mehr von Pink Floyd gibt es im...

 

Napisano

Sta dva benda, ki jih nisem nikoli poslušal, niti nimam nobenega njihovega cd-ja ne plošče. To sta rolling stones in pink floyd. In delno tudi doors. 

 

 

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Sta dva benda, ki jih nisem nikoli poslušal, niti nimam nobenega njihovega cd-ja ne plošče. To sta rolling stones in pink floyd. In delno tudi doors. 

Včasih si orng čuden.. pusti ostale,pa tud če jim je všeč,kar tebi ni...in prav je tako...kaj bi pa bilo,če bi vsi imeli tvoj okus😂

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Napisano
pred 6 urami je skritikrt napisal:

Včasih si orng čuden.. pusti ostale,pa tud če jim je všeč,kar tebi ni...in prav je tako...kaj bi pa bilo,če bi vsi imeli tvoj okus😂

Nisem nikjer napisal, da ne smeš omenjenih  poslušati. Ali se motim? 

Zaradi mene lahko poslušaš tudi joker out, če želiš. 😉😊

 

 

Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

Nisem nikjer napisal, da ne smeš omenjenih  poslušati. Ali se motim? 

Zaradi mene lahko poslušaš tudi joker out, če želiš. 😉😊

No,pa povej,kaj si z tistim komentarjem mislil povedat.

 

Izraziti,da ti ni všeč...da spadaš med rockerje al kaj...pa se stisni k rockerjem...al kogar pač poslušaš...rabiš občutek,da nekam spadaš.

 

Nobody gives a shit🤣 ...kaj ti nisi nikoli poslušal.

 

Ne bom več okoli tega,k nima smisla...k v peskovniku z plenicami...

  • Všeč 2
  • Haha 1

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Z biciklom sem se že naveličal, razmišljam da bi za proteste nabavil en rabljen traktor. Sam ne vem a se tudi proti tej vladi protestira s traktorji, a se je samo proti prejšnji.
    • Ampak elita je imela klime, samo raji nižje so jo izklopili. To je ta demokracija kot piše na sami stavbi. Tal von der lier in klika so res nekaj boljšega kar je lahko evropa fasala. Dokler bo nemčija imela tak vpliv nam bo trda predla pa še korakal bi proti Moskvi - spet.
    • Ma kaj Kučko in Svetlana... čak, da se jaz pojavim. Če sem bil z navadnim kolesom tolk uspešen, kaj bo šele z e-MTB-jem. To bo samo gazi miško gazi.
    • Pred res mnogimi leti sem že bil zaposlen v podjetju, ki je propadalo, takrat zaradi geopolitičnih sprememb. Sem zelo hitro pobegnil. Ampak podobnost s tole EU je pa. Najprej jim izklopijo klime, potem počasi naenkrat ne bo več wc papirja na straniščih...     Na sedežu Evropske komisije izklopili klimatske naprave. A ne povsod. SIOL.NET Zaradi vročinskega vala, ki je zajel celotno Evropo, so bili v petek na sedežu Evropske komisije v Bruslju prisiljeni izklopiti klimatske naprave. A ne povsod, piše Politico. Zaposleni v stavbi Berlaymont so opoldne...  
    • Po današnji turi po Velebitu.... 🍻 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.