Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

naro?il :) drugi teden montiramo.. kje si jih montiral? so ti naredili optiko zraven? cena? Homologacijo si ?e naredil?

Brez optike ni homologacije, in ta ki vgrajuje mora tudi potrdilo o vgradnji podpisati...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naro?il :) drugi teden montiramo.. kje si jih montiral? so ti naredili optiko zraven? cena? Homologacijo si ?e naredil?

Montiral pri lokalnem mehaniku Todivo VULCO + optika + homologacija vse skupaj 316 euri?ov , mora pa ti izdati POTRDILO o STROKOVNI VGRADNJI .

Eibach tuv certificate prenese? iz uradne Eibach strani , ker ga zraven vzmeti ne dobi? vsaj jaz ga nisem . ?E NEKAJ ZELO POMEMBNEGA.

Pojdi na servis in od njih zahtevaj PROTECTOR - ZA??ITO ZA VZMETI KATALO?KA ?TEVILKA JE        KDY5-34-081             KER TO JE HIBA JAPONSKIH MODELOV  (BAJE KO NA MESTU SU?E? VOLAN ?KRIPLJE IN PO SLABI CESTI ROPOTA ) MENI NI SEM PA ?EL VSEENO NA SERVIS IN VPRA?AL ?E MI TO LAHKO NARO?IJO. KOT PRESENE?ENJE SEM VSE DOBIL ZASTONJ KER JE TO HIBA JAPONSKIH MODELOV IN SO TAKO NEKAKO RE?ILI TO ZADEVO . ZRAVEN  DOBI? ?E NOVO MATICO , BUMP STOPER ZA??ITO PROTI UDARCEM IN NAVODILA ZA VGRADNJO  .

DOBIL VSE ZASTONJ V AVTO HI?I MO?NIK NISEM MOGEL VERJET - ZELO PRIJAZNI , MORAM PA POHVALITI TA MLAJ?EGA SINA MO?NIKA RES FACA . Za te protectorje sem izvedel na REVOLUTION FORUMU od ameri?anov ?e link http://mazda3revolution.com/forums/2014-2016-mazda-3-skyactiv-suspension-handling/117098-clunk-creak-after-h-r-spring-install.html

 

CENE

 

Vzmeti - 145 eurov

Monta?a + optika - 120 eurov

Homologacija - 51 eurov 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super, hvala. Mene pride monta?a in optika skupaj 90?. Homologacijo pa bom delal za ?ipe, felne in vzmeti skupaj. Upam, da re?im drug teden. Lp

Dost ?abe monta?a in optika . Mene je pri?la optika 50 eurov delo pa potem 70 eurov , pa avto je bil tam 4 ure , ?eprav je dela cirka 3 ure .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar dobil mail, da so prejeli pla?ilo. Koliko ?asa je trajalo pri tebi, da si dobil domov paket?

Paket dostavil DPD v 5-ih dneh, poslali ti bodo tracking number , od mene so tudi hoteli da jim posredujem model avtomobila , letnik , mo? .......

(Limousine oder Kombi / Sedan or Stationwagon:

Tag der Erstzulassung / Exact year the car was build in:

Motorisierung (z.b 1,9 TDI) / Kind of engine (like 1,9TDI):

Leistung in KW oder PS / How much CV or HP does it have:

Wenn m?glich die max. Vorder- und Hinterachslasten / If possible, the Axis Weights:

Hat das Auto Niveouregulierung am Heck? / Does your car have air suspension at the Rear? :

Automatik oder Handschaltung / Automatic or Manuel Transmission:

Hat das Auto 2Rad oder Allradantrieb? / Does the car have 2-Wheel or 4-Wheel Drive? :

Sicer so vzmeti za vse benzinarje enake ne glede na mo? motorja .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je kdo montiral v zadnjem ?asu zadnjo kamero?

 

XOMAX XM-012 ni ve? na voljo. Veste za kak?no podobno alternativo?

Kamera zmontirana, naro?ena preko nem?kega Amazona.

http://www.amazon.de/gp/product/B00B4FHEJK?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=A2JX4GWJ390Q20&tag=mazdaforum-21

Dostava v Slovenijo ni bila mo?na, zato sem jo naro?il v London, od koder mi jo je prinesla sestra.

Za hatchback oz. sport model (5 vrat) je povezava druga?na, kot je bilo predstavljeno v tej temi na 10 strani.

Konektor je v zadnjih vratih, tudi barve kablov so druga?ne. Glavni problem, pa je bil hard reset MZD sistema, za katerega nisem vedel, da je potreben.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes , kon?no v mazdurini muska kvalitetno igra , poka tako kot se zagre :punk: .

Spredaj v vratih in armaturki Infinity Ref-6500cx .

Zadaj v vratih Infinity Ref-6502ix .

Poganja pa jih oja?evalec Infinity 4750a 4x75W .

Zelo , zelo zadovoljen :ouje: .

Kaj pa sub?

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ze govorimo o zvocnikih, eno vprasanje na katero so me opozorili potniki, ki se zelo redko vozijo zadaj. 90% se vozim sama. Ali so v zadnjih vratih zvocniki? Gledala sem specifikacijo in pise, da je v moji opremi 6 zvocnikov. Glasba se slisi samo spredaj, medtem ko zadaj ne. V cem je problem?

Kaj pa glede prometnih informacij? Na Val 202 imam TA ON, ampak radija res nikoli ne poslusam in kadar poslusam preko usb, nikoli ni prometnih informacij takrat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.