Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Da se ne boste stepli :vskalo:  :P ...tudi meni je v ?tartu bila bolj limuzina, ampak me je prepri?al hatcbackh lih zaradi dostopnosti prtlja?nika in seveda pika na i sta pa bila 2 auspuha :jupiii: ...je pa vse stvar okusa, z nobeno razli?ico ne bo mimo usekal.

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj jaz sem bil tudi najprej prepri?an, da bom vzel limuzino...potem sem pa odprl prtlja?nik in me je skoraj kap. Enostavno preozka je odprtina. Brat ima novega c-elysee pa ima bistveno ve?jo odprtino kot mazda 3 limuzina, ?e bi bila tak?na potem bi bilo blizu...moral bi se tudi navaditi na odsotnost zadnjega brisalca...no sedaj mi ni ni? ?al, ker smo tudi na morje ?li BP, kar me je najbolj skrbelo  :jupiii: . ?e pa ho?e 165 km verzijo potem pa itak limuzina odpade, ker nima te verzije  :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, ste pa res cist not padl. No, hvala vam za nasvete, vsak info prov pride. Glede oblike se bomo odlocl na testni voznji. Se kaksen nasvet glede popustov, so vse ah enako trde za pogajanja? So servisi primerljivi med seboj al kaksen odstopa po kakovosti?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popustov na?eloma no?ejo dajati ker so ?akalne vrste za Mazde ?e vedno dovolj dolge da jim ni treba spu??ati cene.

 

V mojem ?asu se je dalo spogajati za: 16" feltne + zimske gume na njih, navigacijsko SD kartico pa "zastonj" izbiro barve. Probaj :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sm dobiu za novga 1.260 eur popusta + gratis prvi servis + velur tepihe. Za tepihe sicer ne vem, mogo?e so ?e zraven in je bla samo finta trgovca... Tako da trenutno se neki da zni?at cene :-) sploh ?e je avto na zalogi v Sloveniji...

 

Poslano z mojega SM-A520F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jst sem dobil popust in sicer: nekaj 100 evrov manj sem dal za novga, brezpla?ne zimske gume na original 16 col alu plati??ih in malce cenej?o navigacijo. Men se zdi kar ok, glede na to da sem prej?nji avto dal k njim v ra?un in dobil toliko za njega kot sem hotel imeti:) :jupiii:

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no sva dobila novo Mazdo 3 G120 Attraction biserno bele barve. Prvi ob?utki so fenomenalni. Naro?eno imam ?e SD kartico za navigacijo (eBay) in pa monta?o vzvratne kamere.

Ker je predal pred prestavno ro?ico precej majhen (nizek) me zanima, ?e je morda ?e kdo poskusil odstraniti enoto CD predvajalnika. Vso glasbo imava tako ali tako na USB klju?ku.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav,

 

Danes sem bil zaradi pokanja v podvozju v BTC-ju. Seveda kot zanala?? danes ni hotelo po?iti in tudi ni? nenavadnega niso ugotovili. So pa ugotovili, da pu??a olje v menjalniku (avto star 6 mesecev).

Potrebna bo menjava semeringa. Druga?e pa odnos na servisu zelo prijazen in korekten.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej, kam se dandanes vozi nove trojke na redni/uradni servis (da niso totalno nesposobni) okoli Ljubljane?

K Majesu... A-Cosmos BTC...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.