Skoči na vsebino

Menjava xenon ?arnice


Priporočeno sporočilo

Pardon 65w, ja to sem ?e takrat ?tudiral, preden sem nabavil xenon kit. 

 

Nisem upal reskirat ker se najbr? h9 bolj greje, da ne bi kaj ?arometa oz. le?e po?kodoval. 

 

Mogo?e bi moral dobiti h11 xenon samo malce bolj belo barvo, trenutne se mi zdijo malce preve? na modro :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

te ?unga lunga 65W ne samo da so illegal, tudi pregrevajo se in crkujejo, vro?ina tudi megli le?o


Pardon 65w, ja to sem ?e takrat ?tudiral, preden sem nabavil xenon kit. 

 

Nisem upal reskirat ker se najbr? h9 bolj greje, da ne bi kaj ?arometa oz. le?e po?kodoval. 

 

Mogo?e bi moral dobiti h11 xenon samo malce bolj belo barvo, trenutne se mi zdijo malce preve? na modro :)

prehitel si me...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pardon 65w, ja to sem ?e takrat ?tudiral, preden sem nabavil xenon kit. 

 

Nisem upal reskirat ker se najbr? h9 bolj greje, da ne bi kaj ?arometa oz. le?e po?kodoval. 

 

Mogo?e bi moral dobiti h11 xenon samo malce bolj belo barvo, trenutne se mi zdijo malce preve? na modro :)

10 watov je zanemarljivo kar se ti?e toplote. s xenonom je pa takole kvaliteta balastov vpliva na temperaturo barve svetlobe .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10 watov je zanemarljivo kar se ti?e toplote. s xenonom je pa takole kvaliteta balastov vpliva na temperaturo barve svetlobe .

Probaj s prsti prijeti 5W ?arnico za tablice, po tem ko gori nekaj ?asa.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10 watov je zanemarljivo kar se ti?e toplote. s xenonom je pa takole kvaliteta balastov vpliva na temperaturo barve svetlobe .

A ni odvisno od ?arnice kak?ne barve bo snop svetlobe ? Pa? kupu ?arnico s 5000 ali 6000k, ?e ti preve? "rumeno" sveti

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te imam jaz. So ok, delajo kot treba, niso pa nek presezek.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak so pa najbolj?e opcija, ?e te zanima najbolj optimalna svetilnost saj dajejo najve?ji pribli?ek beli barvi. Vse kar je ve? od 4300K je bolj modro in slab?e osvetljevanje.

Mislim,da ta nova generacija Osram xenonk kljub 5500K sveti dlje in mo?neje in je bli?je dnevni svetlobi navkljub plavemu pridihu.Vsaj kar sem videl na vodeih,ker sam jih pa? nimam vgrajenih a bom to storil ob prvi priliki.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

prosim ?e za zadnja mnenja preden naro?im ?arnice. odlo?am se med tema dvema:

http://www.ebay.de/itm/2er-Set-Osram-Xenarc-D2S-Cool-Blue-Intense-Xenon-Brenner-66240CBI-6000K-/221906169657?hash=item33aaa36f39:g:vDQAAOSwiONYMthz

 

http://www.ebay.de/itm/Osram-D2S-P32d-2-66240-XNB-Night-Breaker-UNLIMITED-Xenarc-70-mehr-Licht-TOP-/191227020573?hash=item2c8604c51d:g:z2EAAOSw44BYRXec

 

zanima me katerre priporo?at zelo mi je v?e? ko lu?i svetijo prav bele barve zato se malo bojim kako sveti night breker.

in seveda ?e omejene iz linka pa?ejo na moj avto. hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne kompliciraj in kupi te: http://www.ebay.de/itm/2x-OSRAM-D2S-66240-OEM-ORIGINAL-Xenarc-Xenon-Scheinwerfer-Lampe-BE-/151599043111?hash=item234c01d227:g:TL8AAOSwImRYXPyo

 

Imajo 4300K temperaturo svetlobe in so najbolj?i kompromis med svetlost/svetilnostjo. Z ve?anjem K se manj?a svetilnost...
hid_lum_003.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prosim ?e za zadnja mnenja preden naro?im ?arnice. odlo?am se med tema dvema:

http://www.ebay.de/itm/2er-Set-Osram-Xenarc-D2S-Cool-Blue-Intense-Xenon-Brenner-66240CBI-6000K-/221906169657?hash=item33aaa36f39:g:vDQAAOSwiONYMthz

 

http://www.ebay.de/itm/Osram-D2S-P32d-2-66240-XNB-Night-Breaker-UNLIMITED-Xenarc-70-mehr-Licht-TOP-/191227020573?hash=item2c8604c51d:g:z2EAAOSw44BYRXec

 

zanima me katerre priporo?at zelo mi je v?e? ko lu?i svetijo prav bele barve zato se malo bojim kako sveti night breker.

in seveda ?e omejene iz linka pa?ejo na moj avto. hvala.

Druge iz linka, se pravi nightbreaker

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je fora xenonk da traja par sekund da za?nejo dobro svetit, pa ?e potem svetijo slab?e kot h4 ?arnice.

Xenonke rabijo nekaj ?asa,da za?nejo optimalno svetit.Moje recimo so ?ele sedaj po enem letu res "zasvetile"kot je treba.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.