Skoči na vsebino

Vse nove Mazde - minusi


sylver

Priporočeno sporočilo

Cudi me, da se nic ne javijo... sem preprican, da tudi berejo tale forum ...

 

Mogoce je ravno iz tega stalisca fajn, de cimvec pise... v upanju, da se predramijo iz "zimskega spanca" :) ... Na FBju so kar aktivni... mogoce probaj se tam :) ...

Ja ima? prav, samo bi bilo bolje, da bi svojo energijo iz FB preusmerili v direktno komuniciranje z strankami !!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekatere dr?ave imajo funkcijo, katere v EU nimamo in sicer to, da se vrata zaklenejo, ko speljemo:

 

zaklepanje-vrat.jpg

 

 

 

 

Res ne razumem, zakaj ne omogo?ijo ?e nam to funkcijo, ?e pa jo vozilo ?e ima? Na nekem tujem forumu sem enkrat bral, da je funkcija bila na voljo tudi v EU, vendar le pri ni?ji razli?ici SW (nekje do 25.00.000). Z vsemi naslednjimi posodobitvami pa so to funkcijo odstranili  :ne vem:  :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v tem primeru pa ni samo vklop funkcije, ampak je (recimo pri Mazdi 6) tudi enota za odpiranje stekel na voznikovi strani druga?na, ker se tam recimo v ameriki nahaja gumb za zaklep vseh vrat, v EU tega ni. In ker je enota druga?na manjkajo baje tudi kabli.

 

Ameri?ka enota:

2016-Mazda6-GT-window-adjusters.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zato pa sem dal smajlija na koncu :) jaz sem vseeno raje odklenjen, v sloveniji ?e ni tak?ne nevarnosti da bi me kdo na semaforjih ven potegnil, lahko pa proba :)

Ej se strinjam ...naj proba...pa ,da vidimo kdo si upa odpirat..vrata od Mazdurine,,,he he lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zato pa sem dal smajlija na koncu :) jaz sem vseeno raje odklenjen, v sloveniji ?e ni tak?ne nevarnosti da bi me kdo na semaforjih ven potegnil, lahko pa proba :)

Tebe mogo?e ne , kak?no torbico ali kaj podobnega na zadnjem zicu pa lahko :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj dni nazaj sem sedel v novi Mazdi6. Krasen avto, nekaj me je pa zelooo zmotilo. In to je sredinska konzola. Na pogled je zelo lepa, ko se jo pa dotakne?, katastrofa, vse se maje, premika? jo lahko za skoraj 1 cm levo/desno med sede?i. Tudi pri Mazdi3 je ta konzola bolj tako tako, ampak na 6ki je pa ?e slab?e. Se mi zdi da si tak?ne bedarije na tak?nem rangu avtomobila nebi smeli privo??iti. V bistvu ?e na nobenem avtu, tudi veliko ni?jega razreda nisem zasledil, da bi bila sredinska konzola tako slabo narejena kot pri Mazdi3 in 6.

Da se ve o katerem delu se govori:

post-7744-0-23649500-1456381584.jpg

 

Zmotil me je tudi naslon za roke, ki se ne da v nobeno smer nastaviti.

 

Pa kdo ima Mazdo3, naj pogleda kako je narejena zadnja klop... Kot da bi bila pritrjena samo na sredini. pri vratih jo lahko dvigne? za cca. 15 cm... Najprej sem mislil da na moji manjka kak?en pritrdilni element. potem sem pa gledal ?e druge trojke in sem videl da je na vseh isto.

 

Za nekoga so to brezvezne malenkosti, meni pa neumno ?paranje centov... 

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to s sredinsko konzolo je res, je pa vsaj dobro da kljub emu ni crickov.

 

Naslon za roke se res ne da nastaviti, sem mislil da bo tudi mene motilo, ampak roko lahko kljub vsemu normalno odlozis

 

Enako lahko naredis z zadnjo klopjo pri 6ki, ampak ne vidim nic slabega v tem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj dni nazaj sem sedel v novi Mazdi6. Krasen avto, nekaj me je pa zelooo zmotilo. In to je sredinska konzola. Na pogled je zelo lepa, ko se jo pa dotakne?, katastrofa, vse se maje, premika? jo lahko za skoraj 1 cm levo/desno med sede?i. Tudi pri Mazdi3 je ta konzola bolj tako tako, ampak na 6ki je pa ?e slab?e. Se mi zdi da si tak?ne bedarije na tak?nem rangu avtomobila nebi smeli privo??iti. V bistvu ?e na nobenem avtu, tudi veliko ni?jega razreda nisem zasledil, da bi bila sredinska konzola tako slabo narejena kot pri Mazdi3 in 6.

Da se ve o katerem delu se govori:

attachicon.gifMazda6.jpg

 

Zmotil me je tudi naslon za roke, ki se ne da v nobeno smer nastaviti.

 

Pa kdo ima Mazdo3, naj pogleda kako je narejena zadnja klop... Kot da bi bila pritrjena samo na sredini. pri vratih jo lahko dvigne? za cca. 15 cm... Najprej sem mislil da na moji manjka kak?en pritrdilni element. potem sem pa gledal ?e druge trojke in sem videl da je na vseh isto.

 

Za nekoga so to brezvezne malenkosti, meni pa neumno ?paranje centov... 

 

Lp

Ne vem, po 7.000 km na ?estki, ?e nisem opazil, da bi se sredinska konzola kakorkoli premikala  :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, po 7.000 km na ?estki, ?e nisem opazil, da bi se sredinska konzola kakorkoli premikala  :blink:

 

Kaj se ne premika... narejena je kot bi bila iz kartona pa nasajena na sredino. 

 

Mene je pa? to zmotilo, prav tako zadnja klop. Ni to nekaj zelo slabega, je pa zelo ?alabajzrsko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se ne premika... narejena je kot bi bila iz kartona pa nasajena na sredino. 

 

Mene je pa? to zmotilo, prav tako zadnja klop. Ni to nekaj zelo slabega, je pa zelo ?alabajzrsko.

 

Centimetersko premikanje bi verjetno opazil. Mislim, da malo (oz. kar precej) pretirava? (da kartona sploh ne omenjam)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi sam imam 6 2016,res se maje sredinski naslon,vendar ni sli?ati kak?nih ?ri?kov,oz . je v dolo?enih pogledih morda bolj?e,da ima nekak?no toleranco nihanja,kar bo na dolgi rok omogo?alo materialom ,da se raztezajo in kr?ijo ,ter pri tem ne bo pri?lo do ?kripanja .Sem imel pred tem Insignio in je zadeva bila podobna oz. se je tam pri premikanju sli?alo ?kripanje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi sam imam 6 2016,res se maje sredinski naslon,vendar ni sli?ati kak?nih ?ri?kov,oz . je v dolo?enih pogledih morda bolj?e,da ima nekak?no toleranco nihanja,kar bo na dolgi rok omogo?alo materialom ,da se raztezajo in kr?ijo ,ter pri tem ne bo pri?lo do ?kripanja .Sem imel pred tem Insignio in je zadeva bila podobna oz. se je tam pri premikanju sli?alo ?kripanje.

Kako pa bi ti opisal primerjavo med tema dvema avtoma?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa bi ti opisal primerjavo med tema dvema avtoma?

Insignia bolj?e lu?i,saj so prilagodljive ,ve? prostora v notranjosti po vi?ini,izdelava slab?a kot pri mazdi,te?ji avto,volan tr?i kot pri mazdi, hrupnost motorja v notranjosti ve?ja.Razlika med motorji,insignia 163 dizel vs. mazda 192 bencinc.Ali je bilo kaj narobe z insignio ,vendar mazda dosti bolj?e pospe?uje.

Mazda,bolj?a kvaliteta izdelave,po ?irini ve? prostora v notranjost,la?ja,ti?ja,zvok motorja,dobra lega,mehkej?i volan,...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Insignia bolj?e lu?i,saj so prilagodljive ,ve? prostora v notranjosti po vi?ini,izdelava slab?a kot pri mazdi,te?ji avto,volan tr?i kot pri mazdi, hrupnost motorja v notranjosti ve?ja.Razlika med motorji,insignia 163 dizel vs. mazda 192 bencinc.Ali je bilo kaj narobe z insignio ,vendar mazda dosti bolj?e pospe?uje.

Mazda,bolj?a kvaliteta izdelave,po ?irini ve? prostora v notranjost,la?ja,ti?ja,zvok motorja,dobra lega,mehkej?i volan,...

160 konjska se proti mojemu ne more, ker ima brat insignia in sva veckrat probala in lahko recem da nima sans, pa js imam 2.0 140 konj. 

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

160 konjska se proti mojemu ne more, ker ima brat insignia in sva veckrat probala in lahko recem da nima sans, pa js imam 2.0 140 konj. 

Insignija je k tank - vsaj 200kg te?ja od ?estke. Zato tudi deluje bolj leno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.