Skoči na vsebino

Letne pnevmatike


Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Bini napisal:

Kje so tu "letne pnevmatike"......:wub:

Pri meni so v magacinu in čakajo na naslednji teden,da grejo gor.....:jupiii: 18" za 18" :prstgor:

 

js morem pa še robove na felgah poštimat (preklete francozke avtohiše, ki majo zelo ozke uvoze🤦‍♂️) preden zmontiram letni set

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojej @Alex , en ti je spet račun zlorabil al pa si geslo nekomu "posodil" - glej en drug je 2 uri za oziroma pred tabo že odgovarjal na isti @Jest mail. Tole je zrelo za pregled, ker al je en tolk spreten, da fejka še IP, ki je isti al pa... 🤨

 

image.png

 

image.png

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Boss napisal:

Ojej @Alex , en ti je spet račun zlorabil al pa si geslo nekomu "posodil" - glej en drug je 2 uri za oziroma pred tabo že odgovarjal na isti @Jest mail. Tole je zrelo za pregled, ker al je en tolk spreten, da fejka še IP, ki je isti al pa... 🤨

 

image.png

 

image.png

 

 

Ojej, sigurno so ruski hekerji vdrli v moj račun.😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Deeyan napisal:

pa vaše gume so uredu drugač? :)

 

Jaz sem z letnimi gumami naredil, od kar sem jih v nedeljo montiral, že 600 km. 

Kaj čmo pisat o gumah, če jest takoj obrne temo v drugo smer. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Boss napisal:

Sej 1x prej so že, a ne?

 

Res je. Samo da so bili takrat člani iz hekerske skupina  Anonimus.

In so me izsiljevali, da če ne prodam dizla in kupim benzinarja,da mi bodo onemogočili objavljanje na mazda forumu. 

  • Haha 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Alex napisal:

 

Res je. Samo da so bili takrat člani iz hekerske skupina  Anonimus.

In so me izsiljevali, da če ne prodam dizla in kupim benzinarja,da mi bodo onemogočili objavljanje na mazda forumu. 

 

Pa teli so kakor "good guys" - ziher si kej preveč podpiral totalitarizem pa so te hoteli naučiti kozjih molitvic? Sej veš, da se teli borijo proti totalitarizmu, nedemokratičnosti, avtokraciji, cenzuri in podobno.

 

Če bi bil samo dizel vzrok za "napad" bi jaz prej @Janez007 obtožil kot pa Anonimus. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je Boss napisal:

 

Pa teli so kakor "good guys" - ziher si kej preveč podpiral totalitarizem pa so te hoteli naučiti kozjih molitvic? Sej veš, da se teli borijo proti totalitarizmu, nedemokratičnosti, avtokraciji, cenzuri in podobno.

 

Če bi bil samo dizel vzrok za "napad" bi jaz prej @Janez007 obtožil kot pa Anonimus. :hudicek:

 

Ne vem. Vem samo, da so mi zagrozili, da bodo vsem na mazda  forumu izdali, kako barvo avta imam, če ne izpolnim njihovih zahtev. So pa bili iz druge veje te hekerske skupine, ki ne podpira demokracije. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ko smo pri gumah, cakam da se ta set obrabi in potem sem koncal z nakupom letnih/zimskih. Bojo kar celoletne skoz.

To da furam neke super zimske gume in celih 6 mesecev pa samo enkrat pade par snezink je pa res zguba denarja in pa tiste brezvezne puding voznje na 16col zimskih.

 

  • Všeč 1
  • Začuden 1

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je LabiGT napisal:

No ko smo pri gumah, cakam da se ta set obrabi in potem sem koncal z nakupom letnih/zimskih. Bojo kar celoletne skoz.

To da furam neke super zimske gume in celih 6 mesecev pa samo enkrat pade par snezink je pa res zguba denarja in pa tiste brezvezne puding voznje na 16col zimskih.

 

Ja, če res ne rabiš iti ob vseh mogočih razmerah na pot/cesto, potem za naše zime res ne rabiš zimskih gum. Pač tiste par kritičnih dni v letu dokler ne splužijo cest, počakaš doma na toplem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Kaj čmo pisat o gumah, če jest takoj obrne temo v drugo smer. 😉


Si pa en navaden hinavec… sploh, ce je bilo resno misljeno… Kot kaze delas spet na tem, da me prepodis s tega foruma… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Janez007 napisal:

Mi si tega ne moremo privoščiti. Vsak dan kdo rabi avto, ker bi namesto 20 minut (v eno smer) potreboval za javni prevoz najmanj 1,5 ure. In če samo malo naletava sneg, si jaz na cesto, sploh pa ne na avtocesto, z letnimi gumami ne upam.

Mislim da se nismo razumeli. Sem imel na bencinski mazdi 6 celoletne michelin crossclimate. Tudi v konretnem snegu so sle super. Le da ze pp drugi sezoni niso vec za nikamor.

Na dizelski mazdi, ki dela veliko kilometrov pa bom naslednjic dal te gume.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam Crossclimate 2 in sem povsem zadovoljen. Imam še 6mm profila, in sem dober še za en cajt. Ocene imajo precej dobre in videl sem tudi nekaj spodbudnih videev na YT, glede obnašanja na snegu. Prej sem bil tudi sam precej skeptičen glede celoletnih gum, ampak za povprečnega uporabnika in povprečne zime jim verjetno ni para. Niso pa spet poceni, v moji dimenziji je guma 150€ na liderpnevmatiku.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Celoletne gume so danes bistveno bistveno boljše kot pred kakšnim desetletjem. Ok pri extremnih razmerah in globokem snegu je še razlika ampak v takih razmerah kot jih imamo in če se ne zahteva od avta preveč so zanimiva alternativa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Boss napisal:

Celoletne gume so danes bistveno bistveno boljše kot pred kakšnim desetletjem. Ok pri extremnih razmerah in globokem snegu je še razlika ampak v takih razmerah kot jih imamo in če se ne zahteva od avta preveč so zanimiva alternativa.

Jaz bi se pa pri celoletnih gumah bolj bal zmožnosti zaviranja kot pa obnašanje v snegu.

 

Namreč pri 30ih ko se pelješ dol proti hvaru je ta guma verjetno žvečilka. :D

 

Še vedno namreč niso naredili prilagodljivega materiala ane.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Jest napisal:


Si pa en navaden hinavec… sploh, ce je bilo resno misljeno… Kot kaze delas spet na tem, da me prepodis s tega foruma… 

 

Pa, dobro, kaj niti hecat se ne moremo več? 🤔Tudi ti mene prcaš pa se ne razburjam takoj. Peace.👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri tebi res ne vem, kdaj se hecas in kdaj ne… Ali pa se potem, ko je kaj narobe, izmotavas, da si se samo hecal…

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.