Skoči na vsebino

Mobilna telefonija


jures

Priporočeno sporočilo

A1 nima te opcije, lahko pa vbistvu normalno šeram wifi preko BH kartice, na mojem telefonu imam letalski način in wifi vklopljen pa lahko preko Google meeta kličem. drži?

Drži. Kličeš preko meet, Viber, ... Edino SMS ne dela.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj mi je prvič v lajfu počil enkrat na telefonu (S20). Imel sem ga v žepu in odpel pas na hlačah tako, da je malce udaril v "sweet spot" telefona in naredil pajkovo mrežo. Da ne omenim, mi je padel ene 200x v treh letih na tla in je vedno ostal cel.

Sicer je telefon še vedno uporaben, ampak samo vprašanje časa je, kdaj bodo manjši delci odpadli ven in bo zazevala večja odprtina.

 

 

Že pred kratkih sem želel zamenjat zadnjo stran telefona, ki bila počena od drugega dneva uporabe dalje + baterijo, da bi telefonu podaljšal življenjsko dobo. Sedaj imam za popravit še sprednjo steklo in sem si naračunal cca 360 € za vse. Al to al pa nov mobitel in novo odplačevanje 24 mesecev...

 

Ima kdo tanov S23? Vse ostalo, kar ni flag ship me ne zanima.

Pa že S20 je delal fenomelne slike. Ali jih lahko S23 še boljše?🙈

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz dobim enega S22 ;) …. Sem imel vceraj sreco in sem bil izzreban v nagradni igri novega ponudnika re:do ;) Pa bomo potem videli, kako se obnese… 

 

 

  • Všeč 2
  • Začuden 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je pob napisal:

Ima kdo tanov S23? Vse ostalo, kar ni flag ship me ne zanima.

Pa že S20 je delal fenomelne slike. Ali jih lahko S23 še boljše?🙈

 

 

Mam S23 en slab mesec, ampak sem slab pri fotkah in to mi tud ni primarna lastnost telefona, tako da ne vem če ti lahko karkoli pomagam.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Boss napisal:

 

Mam S23 en slab mesec, ampak sem slab pri fotkah in to mi tud ni primarna lastnost telefona, tako da ne vem če ti lahko karkoli pomagam.

Oooo lejga Bossa priden kapitalistek, kupu day 1 telefon ob izidu :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je NevLado napisal:

Vzami novega na obroke (glede na trenutne finančne floskule).

 

Dejansko je tako, da razmišljam v to smer. Lažje dat 30 eur na mesec kot pa slabih 400 iz prve. Čeprav mi gre na k., ker se vse draži in tega res nism rabil zdej...

 

@Boss, kak je pa telefon drugače? Vreden nakupa za tvoje potrebe?

Tudi pri meni fotke niso prve, ampak sem se zalotil nazadnja leta, da rad pofotkam kakšno lepo sceno s sončnimi vzhodi/zahodi in zato rad vprašam. Je pa tako, da mi je ta S20 dobro služil in bi mi še naprej, če se neb zgodila nesreča.

Pa ugotovil sem, da mi neke funkcije mobitela sploh niso več pomembne in vredne raziskovanja, S20 v treh letih sploh nisem pregledal, kaj vse omogoča. Torej, pomembna je baterija, hitrost, fotoaparat in pa seveda velikost aparata, da mi paše v dlan, da lahko opravljam z njim z eno roko - S20 je bil taman, pa tudi S8 pred njim. :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je pob napisal:

 

Dejansko je tako, da razmišljam v to smer. Lažje dat 30 eur na mesec kot pa slabih 400 iz prve. Čeprav mi gre na k., ker se vse draži in tega res nism rabil zdej...

 

@Boss, kak je pa telefon drugače? Vreden nakupa za tvoje potrebe?

Tudi pri meni fotke niso prve, ampak sem se zalotil nazadnja leta, da rad pofotkam kakšno lepo sceno s sončnimi vzhodi/zahodi in zato rad vprašam. Je pa tako, da mi je ta S20 dobro služil in bi mi še naprej, če se neb zgodila nesreča.

Pa ugotovil sem, da mi neke funkcije mobitela sploh niso več pomembne in vredne raziskovanja, S20 v treh letih sploh nisem pregledal, kaj vse omogoča. Torej, pomembna je baterija, hitrost, fotoaparat in pa seveda velikost aparata, da mi paše v dlan, da lahko opravljam z njim z eno roko - S20 je bil taman, pa tudi S8 pred njim. :) 

Če daš danes 400 eur, si plačal telefon po trenutni ceni

 

Če ga vzameš na obroke za 24 mesecev in vmes pride inflacija si z obroki (ki se pri telefonih ne spreminjajo) dejansko v profitu par centov :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je NevLado napisal:

Oooo lejga Bossa priden kapitalistek, kupu day 1 telefon ob izidu :lol:

He, He, takole bi se šli pri nas socializem. Kaj ne, Boss? 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je NevLado napisal:

Oooo lejga Bossa priden kapitalistek, kupu day 1 telefon ob izidu :lol:

 

Če bi redno spremljal forum sem to že objavil in zraven tudi napisal, da je to menjava po 5 letih uporabe S9. Pa ga ne bi, če ne bi baterija komaj še kej zdržala, pa da sem dobival sporočila na ekran, da jo je treba menjat, pa da ne bi bila slika že rahlo zapečena na OLED ekranu, pa da USB-c port ni več deloval. Tko da ja pride tudi enkrat dan, ko je treba stvar zamenjat - ko pa bo kapitalizem spet začel izdelovati stvari za dolgotrajno uporabo bi pa še počakal. 😜

 

 

pred 29 minutami je Alex napisal:

He, He, takole bi se šli pri nas socializem. Kaj ne, Boss? 😉

Zanimiva izjava nekoga na forumu, kjer debatiramo o nakupih premijum vozil za 30+k€. 🤣😂🤡

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Jest napisal:

Jaz dobim enega S22 ;) …. Sem imel vceraj sreco in sem bil izzreban v nagradni igri novega ponudnika re:do ;) Pa bomo potem videli, kako se obnese… 

 

 

In tako boš lahko še vročega dal dalje 🙂 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

Jaz dobim enega S22 ;) …. Sem imel vceraj sreco in sem bil izzreban v nagradni igri novega ponudnika re:do ;) Pa bomo potem videli, kako se obnese… 

 

 

Hvala bogu da greš dol iz apla🤪

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo pa je rekel, da grem dol z japke? ;) 

 

Fajn pa je imeti se kaj drugega, da imam lahko lastno mnenje o tem… Res pa je, da Androida nobenega nimam vec… ker so vsi pocrkali… ;) Imam pa se en Windows Phone… Lumio 950, ki je se delujoca… Sem jo ravno vceraj prizgal, ko sem nekaj testiral MMS ;) … 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Jest said:

Kdo pa je rekel, da grem dol z japke? ;) 

 

Fajn pa je imeti se kaj drugega, da imam lahko lastno mnenje o tem… Res pa je, da Androida nobenega nimam vec… ker so vsi pocrkali… ;) Imam pa se en Windows Phone… Lumio 950, ki je se delujoca… Sem jo ravno vceraj prizgal, ko sem nekaj testiral MMS ;) … 

Lumia od Nokie ni bila slaba. Škoda da so jo povozili drugi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal pocasna je danes. ;) … ampak se vedno deluje…

 

 

EA87189A-A057-4C2B-9B09-567A028B6D94.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je SpEkTr napisal:

Jaz bi nabavil S23 samo zato ker nima EXYNOSA, da probam če je res to kar se govori in piše :) Ampak čakam na kako akcijo, da bodo dal še kako uro zraven recimo :D

To je trenutno najboljši pametni telefon......🙃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bini napisal:

To je trenutno najboljši pametni telefon......🙃

Veliko preveč denarja za en kos plastike. Ne razumem, kaj ima toliko boljšega kot en telefon za recimo 500€.

Edino to, da je fensi in drag. 

Pravijo,da fotoaparat. Za kako resno fotografiranje ali pa kak natečaj fotografije itak ne pride v poštev. 

Za ogled amaterskih fotografij na telefonu pa itak ni neke drastične razlike. Velika večina  ne bo opazila razlike v fotografiji slikanimi z onim za 500€ in tem za jurja+. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In zakaj potem isto ne velja po tvojem mmenju povsod? Zakaj enkrat razmisljas tako, drugic drugace… Vecina recimo tudi ne bo opazila razlike med Dacio in Mercedesom (ali Mazda, ko smo ravno na Mazda forumu) … Pa si vseeno veliko vec denarja zmetal za Mazdo in zanicujes Dacio (ali druge cenejse avtomobile) ;) 

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

7 hours ago, Bini said:

To je trenutno najboljši pametni telefon......🙃

 

Hja, najboljši ali ne, s tem se ponavadi ne obremenjujem, vem pa da je precej dober telefon. Druga stvar pa je, da je pa cenovni rang precej visok in, če pogledaš v kakem pogledu res ni vreden tega. Če imaš pa telefon potem 4-5 let pa recimo, da se nekako amortizira :)

  • Všeč 3
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

In zakaj potem isto ne velja po tvojem mmenju povsod? Zakaj enkrat razmisljas tako, drugic drugace… Vecina recimo tudi ne bo opazila razlike med Dacio in Mercedesom (ali Mazda, ko smo ravno na Mazda forumu) … Pa si vseeno veliko vec denarja zmetal za Mazdo in zanicujes Dacio (ali druge cenejse avtomobile) ;) 

Ne mešati jabolk in hrušk. Avto je dandanes nuja. Če boš povprečnega voznika posadil v mazdo ali dacio, bo vsak opazil razliko. Tako vizuelno kot v sami vožnji, da ne govorimo o varnosti. 

Pri avtomobilih ni zastonj razlika v ceni. 

 

  • Všeč 1
  • Haha 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav tako, kot je avto danes nuja, je tudi mobilnik danes nuja :P ... Glede razlik... Marsikomu je cisto vseeno, kako avto izgleda... vazno, da se lahko z njim pelje... Tako kot je pri mobilniku marsikomu vseeno, kaksen je... vazno je, da se da telefonirat in it na Facebook ali Tik Tok :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je SpEkTr napisal:

Jaz bi nabavil S23 samo zato ker nima EXYNOSA, da probam če je res to kar se govori in piše :) Ampak čakam na kako akcijo, da bodo dal še kako uro zraven recimo :D

Saj so že prejšnji imeli snapdragon

Zajem v spletu_3-3-2023_84834_www.tomsguide.com.jpeg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.