Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

A to zakaj je 21 letnik vozil v napa?no smer, se noben ne vpra?a? A je ?lo za bahanje, alkohol? Ker ?e pa pri 21 ne ve? kam poteka avtocesta, pol pa res ne vem :blink:

 

Nesre?o je povzro?il 21- letni Maribor?an v avtu znamke BMW 320 cabrio, ki je vozil po avtocesti iz smeri razcepa Malence proti Zadobrovi. Na delu avtoceste med predorom Golovec in pokritim vkopom Strmec, kjer poteka intervencijsko obra?ali??e, je tr?il v PVC stebri?ke in verigo, ki na tem delu fizi?no lo?uje smerni vozi??i.

 

Z vo?njo po avtocesti je nato nadaljeval po nasprotnem smernem vozi??u.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/st...i-politiki.html

 

A je kdo tole prebral - zdej gre ?e ?taba po poti ?lendra in i??e vzroke kjer jih ni. A res tip?ek misli, da ?e bo kazen vi?ja bo pa takle kreljo pa sam sebi rekel je zdej je pa kazen za 100? vi?ja pa ne smem zadrogiran it v avto. Kere nebuloze res, da te srat prime.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet en, ki se ne znajde v kroziscih ... >>

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet en, ki se ne znajde v kroziscih ... >>

 

tukaj nam pridejo prav izku?nje medvo?kega rondoja :prstgor:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e en taka lu?tna - stereotip "?rn audi" z Mad?arskimi tablicami. Model je ?el po odstavnem pasu mimo kamiona ravno v trenutku, ko sem se ?elel vrniti na vozni pas. Da bi to naredil malo bolj odlo?no bi bla pa skupi.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e en taka lu?tna - stereotip "?rn audi" z Mad?arskimi tablicami. Model je ?el po odstavnem pasu mimo kamiona ravno v trenutku, ko sem se ?elel vrniti na vozni pas. Da bi to naredil malo bolj odlo?no bi bla pa skupi.

 

 

si pa pol ?el mimo kolesarja predvidevam.....3je kreteni so na posnetku.....2 sta vzrok, 3ji pa posledica, ti pa kmalu kolateralna ?koda, ki bi brez kamere izpadel kot divjak z neprilagojeno hitrostjo, ki je izsiljeval

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

si pa pol ?el mimo kolesarja predvidevam.....3je kreteni so na posnetku.....2 sta vzrok, 3ji pa posledica, ti pa kmalu kolateralna ?koda, ki bi brez kamere izpadel kot divjak z neprilagojeno hitrostjo, ki je izsiljeval

 

Nekako tako je bilo - me je pa nekako re?il ?esti ?ut, da sem nekako po?akal in ?el zelo po?asi na vozni pas - kot, da bi slutil, ker v ?ivo je zgledalo ?e malo bolj grozno in bolj blizu kot na posnetku.

 

aja pa brisalcev tud nisem imel vklopljenih :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e en taka lu?tna - stereotip "?rn audi" z Mad?arskimi tablicami. Model je ?el po odstavnem pasu mimo kamiona ravno v trenutku, ko sem se ?elel vrniti na vozni pas. Da bi to naredil malo bolj odlo?no bi bla pa skupi.

 

 

Enega podobnega sem enkrat prijavil na policijo, ampak je imel slovenske tablice. Sem dobil odgovor, da take tablice ne pripadajo doti?ni znamki avtomobila. Ukradena roba torej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Evo pa se sezona za?enja

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/prome...a-na-cesti.html

 

V?eraj sem vozil po ?tajerki in kaj po?ne folk to ni ve? normalno - zanimivo, da spet prednja?ijo vozniki vozil s tujimi registracijami. ?koda, ker sem imel slu?ben avto in ne svojega, da bi lahko kak lep film?ek skombiniral.

 

Vozil sem med 130-140km/h in parkrat, ?e je bilo prosto do max 150km/h po GPS-u in me je vseskupaj prehitelo (nekateri kr precej hitreje) 11 vozil vsa s tujimi registracijami in niti enega z na?imi. Od tega 4 italijani in 2 avstrijca, ostalo pa D, NL, BIH, CRO, RO. Sprememb pasu brez ?migavcev, vo?nja po sredinjski ?rti, vklju?evanje z lojzevskimi 50km/h sploh nisem niti ?tel, kot tudi ne pacienta, ki se s tri?etrt avta ?e prestavlja iz prehitevalnega na vozni pas nato pa sunkovito nazaj na prehitevalnega pa nikjer nikogar, da bi ga moral prehiteti. Ko grem kon?no mimo dobim takle izraz na njegovem ksihtu ?zmeden?

 

O kamionarjih pa najraje ne bi, ker nekateri so milo re?eno egoisti?ne svinje, ki ti zapele brez ?migavca direkt pred tebe pol pa re?uj, ?e lahko. Nalimani so en na drugega na par metrov. Kljub temu, da vidi, da bo ?ez 500m imel tri pasove, se fukne na prehitevalnega in z +1kmh dreka mimo drugega kamiona z mislijo v glavi "ko jebe druge udele?ence".

 

?imprej rabimo AC policijo - po mo?nosti takoj.

 

ma sem se moral mal spucat, ker spet bo trpljenje na Slo cestah, do zaklju?ka sezone. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj se tudi vidi, koliko je takih, ki jih prav malo briga, kaj se dogaja okoli njih ... :blink: V sedmih minutah videa so izgubili skorj polovico casa zaradi brezbriznih soferjev... tako kamionarjev, kot tudi osebnih vozil ... :ne vem:

 

http://www.24ur.com/video-poglejte-kako-si...ja-nesrece.html

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj se tudi vidi, koliko je takih, ki jih prav malo briga, kaj se dogaja okoli njih ... :blink: V sedmih minutah videa so izgubili skorj polovico casa zaradi brezbriznih soferjev... tako kamionarjev, kot tudi osebnih vozil ... :ne vem:

 

http://www.24ur.com/video-poglejte-kako-si...ja-nesrece.html

 

danes sem ?el mimo Lj in do Lj sta bile dve nesre?i in pri nobeni ni nobenemu na kraj pameti pri?lo, da bi se umaknil na levo oz desno stran in ?e bi morala re?evalna vozila mimo nebi ?lo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj se tudi vidi, koliko je takih, ki jih prav malo briga, kaj se dogaja okoli njih ... :blink: V sedmih minutah videa so izgubili skorj polovico casa zaradi brezbriznih soferjev... tako kamionarjev, kot tudi osebnih vozil ... :ne vem:

 

http://www.24ur.com/video-poglejte-kako-si...ja-nesrece.html

 

 

uff, kr ?iv?en ratam ko vidim take stvari. Se pa lepo vidi z kom so meli 90% procentov problemov...z profesionalnimi ?oferji :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uff, kr ?iv?en ratam ko vidim take stvari. Se pa lepo vidi z kom so meli 90% procentov problemov...z profesionalnimi ?oferji :vskalo:

 

A ni to katastrofa - tisti, ki si slu?ijo kruh na cesti so najbolj neobzirni... amaterski vozniki osebnih vozil so se razen enega ali dveh modelov ve? ali manj pravilno postavili. In ?e gre? gledat po ceradah kamionov, ki se niso umaknili so ve? ali manj tole tuji vozniki vklju?no z avtodomi. O?itno v tujini nimajo teh akcij o ozave??anju kako se je treba postavit pol pa sranje delajo in ?e bi kdo zaradi tega umrl....hmmmm <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem bil tudi sam na ?tajerski AC v smeri LJ. Se je zgodila nesre?a (en Poljak z Bravom je ku?nil betonsko ograjo), vsi se lepo umaknemo, Romunski in Ukrajinski kombiji pa lepo po sredini za intervencijo. IQ morske zelenjave.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

A ni to katastrofa - tisti, ki si slu?ijo kruh na cesti so najbolj neobzirni... amaterski vozniki osebnih vozil so se razen enega ali dveh modelov ve? ali manj pravilno postavili. In ?e gre? gledat po ceradah kamionov, ki se niso umaknili so ve? ali manj tole tuji vozniki vklju?no z avtodomi. O?itno v tujini nimajo teh akcij o ozave??anju kako se je treba postavit pol pa sranje delajo in ?e bi kdo zaradi tega umrl....hmmmm <_<

 

To je pa res. Po ceradah sode? ni bilo te?av s Slovenskimi vozniki. Velika ve?ina je bila vzhodnoevropskih in Italijanskih. Ter avtodomi in po?itni?ke prikolice. Na nekaterih se da razbrat nalepko DK.

 

Ne, boss, kljub enakemu mnenju nisva ?e prijatelja. Lopata ?aka...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V nedeljo zve?er sta se pa dva Audija?a 'kregala' med seboj da je beli TT lahko bolj?i od ?rnega Audi Q whatever - imam posneto, ?e ni prepisala kamera ?e.

 

Ta v ?rnem Q LJ SE -180 je namerno ogro?al vsaj 6 ?ivljenj! Imam vse posneto, najbli?je pa je bilo, ko smo imeli zastoj zaradi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!FIRBCEV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nesre?e na drugi strani.

Ker je beli audi moral zavreti na levem pasu je iz nule sko?il brez smernika na desnega ki se je premikal v tem pa prileti pe?o....pe?o pa prehiteva po desni ?e audist...

 

In ?e bi znala kaj onadva opazovati, vozil sem 110 z bicikli, pa sem jih celo avtocesto gledal, ?eprav sta bila pa? najhitrej?a in prej doma.........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na poti iz morja? Tisto je bilo res mimo, sem ?e za?el prelinjati pri lomu, kaka kolona je, je bila pa zaradi firbcev. :vskalo:

 

v nedeljo je vedno iz... :lol:, druga?e so pa na Jelovicah tale EU za?eli jemati resno - edinemu vozilu gor za?eli dokumente pregledovat B)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.