Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo ?e en Lojzov prjatu, ki vozi bolj previdno, ko je pod vplivom alkohola saj ve da je pijan in temu primerno po?asi pelje in obra?a, da ne bi polomil odbojne ograje... rispekt

 

http://www.24ur.com/moski-obrnil-med-predo...pacno-smer.html

 

ampak 34 to?k... hihi, ?e dve bi rabil pa bi 2x izgubil izpit :hudicek: a ga more po tem takem zdej ponovno 2x delat? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni mi jasno, kaksen smisel ima vec kot 18 tock... :blink: ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni mi jasno, kaksen smisel ima vec kot 18 tock... :blink: ...

 

Jah, saj ve?.

 

Zakaj so pa piloti-kamikaze imeli ?elado?

Ja, za brez veze. Tako pa tudi se?tevanje to?k nad 18: za brez veze... Za dolo?en prekr?ek je predpisana taka kazen in toliko to?k. In nato birokracija vestno bele?i, ?eprav za brez veze.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pazi to porocilo policije!

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/peska-pr...in-umrla/325034

 

Pravilno pripeljal po levem prometnem pasu

 

Ce se je peljal po levem to ni pravilno

Prav tako avtocesta nima levega in desnega pasu.....kvecejmu voznega in prehitevalnega.

 

Ok ja je bila sama kriva, ampak reci pisi policiji je ocitno cilj zgolj zakljuciti zadevo 123 na licu mesta.

 

Ce, seveda ce, bi pravilno peljal po voznem pasu, bi se lahko se tej kuri izognil, saj jo je ocitno zadel zadnji hip - pise z levim delom na levem pasu.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne da bi koga zagovarjal sam lahko je bilo tudi kako vozilo na desnem pasu :ne vem:

 

Bi pa tole sam dal v kategorijo samomorov al pa stanje zmanj?ane pri?tevnosti (alkohol, zadrogiranost), ker kdo pri zdravi pameti hodi ?ez obvoznico.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne da bi koga zagovarjal sam lahko je bilo tudi kako vozilo na desnem pasu :ne vem:

 

Bi pa tole sam dal v kategorijo samomorov al pa stanje zmanj?ane pri?tevnosti (alkohol, zadrogiranost), ker kdo pri zdravi pameti hodi ?ez obvoznico.

 

Potem napises drugac vsaj.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne bi pomislil, da dobivam kak?ne simpatije do Bossa - ?e vedno ga lovim z lopato!

 

A to, kar je napisal, je res. Lahko, da je koga prehiteval. Torej je pripeljal pravilno po levem pasu. ?e bi hotel vse tako dlakocepsko natan?no opisati, ne bi bil zgolj ?lanek ampak kar kraj?i roman. Bistvo vsega pa je, da voznik ni napravil prekr?ka ali napake, torej je pripeljal pravilno. Ni zaradi svoje napake zapeljal npr. na plo?nik in jo tam povozil. Ostalo so za ta primer nepomembne malenkosti (ali je prehiteval, ali je vozil po prehitevalnem, ali je..). Da bo ?enska sko?ila na avtocesti pred avto, nikakor ni mogel pri?akovati.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne da bi koga zagovarjal sam lahko je bilo tudi kako vozilo na desnem pasu :ne vem:

 

Bi pa tole sam dal v kategorijo samomorov al pa stanje zmanj?ane pri?tevnosti (alkohol, zadrogiranost), ker kdo pri zdravi pameti hodi ?ez obvoznico.

 

Na srbskih avtocestah se baje v?asih zgodi da kak pastir pelje celo ?redo ?ez AC, saj je tam hodil ?e njegov ded in praded s svojo ?redo in sedaj on nadaljuje dru?insko tradicijo in nedotakljivost zgodovinskega ozemlja. :D

 

Za??itne ograje za divjad ponekod res nimajo, ker so jo baje ukradli ob njihovih avtocestah. :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi lahko kdo razlo?i tole:

 

Cesto je pre?kal v trenutku, ko je bila na semaforju rde?a lu?. Vanj je tr?il 64-letni voznik. Hudo po?kodovanega de?ka so prepeljali v UKC Maribor, kjer je podlegel po?kodbam. Test alkoholiziranosti je bil pri 64-letniku negativen. Semafor pa je bil v ?asu nesre?e v okvari.

 

Ja, vem, sem kmet in s hribov doma, ampak tega pa res ne razumem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz nisem najbolje razumel kdo je imel rde?o (avtomobilist ali mali pe?ec). Kakorkoli, izredno tragi?en dogodek in res ?koda tamalega, ne moremo si niti predstavljat kako to do?ivljajo njegovi star?i. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da kamerca danes ne prepise dogodka s pravim kapitalnim norcem, grem se po LJ....res, to je bilo pa visek. Je video in Audio!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz nisem najbolje razumel kdo je imel rde?o (avtomobilist ali mali pe?ec). Kakorkoli, izredno tragi?en dogodek in res ?koda tamalega, ne moremo si niti predstavljat kako to do?ivljajo njegovi star?i. :(

 

To je katastrofa, posebno ?e pomislil, da podobno bi skoraj ratalo meni (pisal sem tukaj)

Hvala Mazdi in laserskemu sistemu, ki je zaznaj dve pun?ki :rispekt: ...

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz nisem najbolje razumel kdo je imel rde?o (avtomobilist ali mali pe?ec).

 

Bolj kot to mi ne gre skupaj to, da na za?etku pi?e, da je svetila rde?a lu?, na koncu pa pi?e, da je bil semafor v okvari. Ponavadi je ali eno ali drugo. Vsaj meni se tako zdi...

 

Ja, vsekakor pa je to katastrofa za vse udele?ene: za malega pe?ca, za ostale, ki so bili takrat na tem prehodu in okolici, za star?e tega otroka, za voznika, pa tudi za re?evalno ekipo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj kot to mi ne gre skupaj to, da na za?etku pi?e, da je svetila rde?a lu?, na koncu pa pi?e, da je bil semafor v okvari. Ponavadi je ali eno ali drugo. Vsaj meni se tako zdi...

 

Ja, vsekakor pa je to katastrofa za vse udele?ene: za malega pe?ca, za ostale, ki so bili takrat na tem prehodu in okolici, za star?e tega otroka, za voznika, pa tudi za re?evalno ekipo...

 

 

Jaz to razumem kot da je svetila rdeca luc, vendar semafor ni deloval pravilno in je najverjetneje prikazoval napacen program priziganja luci.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz to razumem kot da je svetila rdeca luc, vendar semafor ni deloval pravilno in je najverjetneje prikazoval napacen program priziganja luci.

 

 

Kolikor vem, napacnega programa nikakor ne more prikazovati (da bi recimo na vseh svetila rdeca ali na vseh zelena)... Ker menda elektronika v takem primeru vrze v zasilni program in utripa na vseh rumena... Lahko je edino to, da je pregorela zarnica...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Diskutiramo o eni faking zarnici v letu 2014, kjer ze desetletje avtom zmiga triljon opozoril pri pregoreni zarnici(can bus). Tak sistem na semaforju bi moral sproziti utripajoco rumeno luc v splosno opozorilo vsem.

 

Mogoce bi resilo zivljenje, mogoce ne otrok je le otrok, ampak s tem bi tudi voznik bil pazljiv.....

Torej koliko je res zivljenje vredno? Ene zarnice, sistema, sekunde?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.