Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Absolutno za.

 

Saj namen radarjev naj bi bil namre? umirjanje prometa. Navkljub kvotam ? ki jih morajo policisti izpolniti bodo ?li z neizpolnjeno kvoto ve?krat ven in bo ve?krat obvestilo o radarjih in bo ve? umirjenega prometa.

Brez obvestil v uri na primerni lokaciji naredi tedensko kvoto u?inka pa razen v denarnicah ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Absolutno podpiram objavo radarjev pa ?eprav ne vozim prehitro, da bi me to prizadelo, ?e bi nehali z objavljanjem. Samo to, da se opozorila o radarjih pojavljajo na radiju je marsikoga prepri?alo, da stopi z gasa. Ljudje se zavedajo, ko sli?ijo ta obvestila, da so policisti na delu... sej ni va?no a se bo sploh tam mimo peljal, ?e samo psiholo?ka situacija v glavi je dovolj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj popoldne nepregledno dolga kolona iz smeri prestolnice, preko izvoda z AC za Vodice in naprej proti Kamniku. So imeli kme?ki ?trajk lokalni prebivalci, ki jih POPOLNOMA razumem, ker tam nujno rabijo obvoznico. Ko gre tovornjak priklopnik tam ?ez vas, se ne more z nikomer sre?at, jebomast! :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanivo...

Sam sem doma v naselju, kjer je omejitev 50...naselje v pravem smislu besede. Cesta, plo?nik na eni strani, hi?e tik ob cesti in plo?niku... iz gara?e in dvori??a se nekateri bedaki vzvratno zapeljejo...

Hitrost avtov skozi naselje 70+, pa tudi 150...

Nesre?e ?e ni bilo...radar mogo?e 3x na leto...pa ?e takrat obvestilo po radiju...

Je to prav, da se samo takrat po?asi peljejo? Zakaj? Naj pla?a divjak...

?elim, da vsak dan v naselju radar stoji! Ni potrebno, da je nevarni odsek oziroma nevarna cesta, naj v vseh naseljih stojijo. Pa da ne bo pomote...so naselja brez hi? in naselja s hi?ami, kazen ista,nevarnost ne!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj popoldne nepregledno dolga kolona iz smeri prestolnice, preko izvoda z AC za Vodice in naprej proti Kamniku. So imeli kme?ki ?trajk lokalni prebivalci, ki jih POPOLNOMA razumem, ker tam nujno rabijo obvoznico. Ko gre tovornjak priklopnik tam ?ez vas, se ne more z nikomer sre?at, jebomast! :zvizga:

 

Saj tam bodo menda kmalu razbremenjeni tovornega prometa... Sem nekje zasledil, da ima Lidl dovolj teh obljub in so se menda odlocili, da selijo centralno skladisce drugam... menda nekje okoli Arje vasi ... 

 

EDIT: Nasel nekaj na to temo >> https://www.cgp.si/Aktualni-projekti/ArtMID/3904/ArticleID/4525/Logisti?ni-center-Lidl-Arja-vas 

 

https://manager.finance.si/8934139

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se komu da , lahko napi?e svoje mnenje in ga argumentira, ker Me pa? zanima a sem res v manj?ini...

 

Do zdaj bi se lahko ?e navadil, ker si skoraj v vseh temah v manj?ini. Pa? so vsi ostali ?udni.  :rolleyes: 

 

Kot prvo naj re?em, da sam se kar dobro dr?im omejitev. Meni so obvestila o radarjih OK. Bistvo je, da ljudje zmanj?ajo hitrost. Tudi, ?e radarja ?e pol ure ni ve? tam. Je pa res, da dokler so radarji tam, kjer je dejanska nevarnost (bli?ina ?ole, hi?, plo?nikov) je OK, ma? pa to?ke, kjer je navadno kasiranje. Poznam par to?k, kjer so hi?e kar dosti stran od ceste, vidljivost je OK, da ti ne bo kar sko?il kdo na cesto, ampak merijo pa vseeno zelo radi. Tisto mi je pa ?isto mimo. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja... Moje mnenje:

 

Absolutno sem proti obve??anju o kontrolah (o radarskih kontrolah bom kasneje). Zakaj? Ker ne ?elim,da tako obvestilo sli?i pijan voznik, voznik z ukradenim vozilom, voznik brez vinjete na AC, voznik brez vozni?ke ipd,ipd...

 

Kar se ti?e obvestil o radarjih.. Se strinjam z Bossom, da je to na nek na?in opomin vsem voznikom,da vidimo/slisimo, da policisti SO , pa ?etudi ne na na?i poti in da (to lahko samo upamo) to vpliva tudi na divjake , da zmanj?ajo hitrost. ?eprav o tem sem malo skepti?en, ampak ok...

 

Ampak ne, na?eloma sem proti. Zakaj? Po eni strani si vsi ?elimo varnosti v prometu, po drugi strani pa dejansko ljudi,ki kr?ijo (najve?krat, ne pa zgolj) hitrostne omejitve opozarjamo in s tem ??itijo njihovo divjanje.

 

Ne zdaj skocit v luft; vem kje velikokrat stojijo radarji,vem da nekdo z 60kmh namesto 50kmh (najpogosteje)ni Divjak, vem da sem tudi ?e jaz parkrat pla?al kazen in verjetno jo bom ?e kdaj, ampak dejstvo je da vecino ljudi najbolj spametuje denarna kazen. In ve?krat ko placas,prej si re?e? "zakaj ?e??" In pa? vozi? po?asneje kot prej.

 

In ?e se bomo navadili voziti po omejitvah tam kjer sem na to ne zdi vedno nujno potrebno (prazna naselja, konec naselij, sredi no?i ipd), se bomo verjetno navadili voziti povsod tako.

 

Seveda,tudi jaz sem ?e bil vesel obvestila ,ker Me je re?il kazni in vesel sem bil,da mi je nekdo poblendal pred radarjem, ampak ?e stopim korak nazaj in gledam celostno; torej ne zgolj kot potencialni krsitelj, ampak tudi kot potencialna ?rtev prehitrega voznika, oziroma kot svojec, prijatelj,partner nekoga , ki utegne nastradali zaradi prehitre vo?nje nekoga tretjega, sem pa proti takim obve??anjem, oziroma re?em tako: taka obvestila se mi ne zdijo pravi korak k zagotavljanju ve?je prometne varnosti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce bi radar imeli postavljen zaradi varnosti, bi se celo strinjal s tem, da se ukine obvestila in bi obsojal tiste, ki poblendajo... Po drugi strani pa izkusnje pravijo drugace in radar postavijo tocno tam, kjer vedo, da bodo dobro "pokasirali", ker so omejitve velikokrat postavljene predvsem zaradi kasiranja in ne zaradi varnosti ... Poleg tega so tudi moje izkusnje tak, da policisti nikoli niso uvidevni in vedno izstavijo placilni nalog ob se tako nizki prekoracitvi hitrosti... ceprav bi verjetno vcasih zaleglo ze samo opozorilo ... 

 

Zato tudi sem in tja poblendam nasproti vozecim... ter tudi sem in tja kdaj javim radarsko kontrolo, ko jo opazim ... Placal sem samo ene trikrat dosedaj... enkrat na AC, ko sem namesto 130 km/h peljal 142 km/h pri pocivaliscu Povodje (kazen 80? oz. polovicka 40?) ... enkrat na Orehku, kjer so kaksen mesec ali dva prej spremeili omejitev hitrosti iz 70 km/h na 50 km/h in sem pripeljal 64 km/h (kazen 250? in 3 pike, ki so ravno pred nekaj dnevi zapadle :) ) in enkrat, ko sem na AC mimo pocivalisca Voklo "priletel" z okoli 160 km/h ... Tole tretje je bilo upraviceno... ampak bil je lep soncen dan, prazna cesta... jaz pa ravno z novimi gumami in se mi je zdelo, da nekaj trese... in sem pac malo "pohodil" ... Ogrozal pa nisem nikogar ... Ampak to je ze toliko nazaj, da je bila kazen dokaj nizka ... 

 

Enkrat v zacetku svoje vozniske karirere se spomnim, ko me je policist ustavil v Skofji Loki... takrat sem vozil svoj prvi avto - ficota ... in nisem bil privezan. Kazen je bila takrat res nizka... za eno kavico... in ko me je ustavil, se je valjal po kolenih in gledal pragove, ce je kaj gnilo... oz. karkoli drugega, da bi mi lahko zakasiral se kaj zraven... Se je prav videlo, da je bil razocaran in ves penast, ker je bilo vse drugo OK ... :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, skoraj.

 

Skoraj bi se lahko strinjal s teboj.

 

Ampak...

 

Zakaj mora vedno biti en "ampak"?

 

Ta tvoja teorija bi bila povsem sprejemljiva in bi se (mogo?e celo enkrat za spremembo) lahko strinjal s teboj. Samo ne pri na?i policiji. Zakaj?

 

Vozim ?e dolgo ?asa, kak?no desetletje celo kot poklicni voznik. Kilometrov se mi nabira, da v?asih sumim, da ?tevci ?tejejo dvojno... In kljub vsej tej dolgi "karieri" za volanom ?e nikoli, ampak res nikoli nisem videl radarja pred kak?no ?olo, kje v bli?ini ve?je avtobusne postaje, kje v centru mesta, kjer je veliko pe?cev (tudi veliko ?oloobveznih otrok), ki pre?kajo cesti??e. Si ga mogo?e ti?

 

Sem pa velikokrat, ampak res velikokrat opazil radar na koncu naselja, kjer ni ve? ne hi? ne pe?cev, ni pa ?e s prometnim znakom zaklju?eno naselje in je torej omejitev 50 km/h. Pa tudi na avtocesti, kjer se s 130 km/h pred delovno zaporo hitrost zmanj?a na 60 km/h, potem pa v nadaljevanju vo?nje mimo delovne zapore dvigne na 80 km/h.

 

To pa ni ve? namen pove?evanja varnosti ampak je inkasantstvo. In zato je prav, da si pomagamo med seboj, ker je to zgolj namen *e*a* siromake, elita je pa itak za??itena... Je pa res, da tam, kjer je gostota prometa velika oz. kjer je na cesti veliko pe?cev, vozniki ?e sami po sebi vozijo po?asneje. Torej bi policaji na radar v enem dnevu ujeli mogo?e 10 prehitrih voznikov. Na na?in, kot delajo sedaj, pa jih na uro ujamejo 10. In potem smo po statistikah Slovenci pravi divja?ki narod... Skozi Trojanske predore vozimo 20 km/h prehitro! Kak?ni divjaki! Takoj radar, ki jih v eni uri polovi 1000. Pred ?olo, na primer, pa radarja ?e nikoli postavili niso - vsaj jaz ga ?e nikoli nisem opazil. Si ga mogo?e ti? Kaj misli?, zakaj je tako? Misli?, da se gre policiji res za pove?anje prometne varnosti?

 

Prise?em, da bom pozabil jutri narediti dve fotografiji radarja - enega v Sloveniji in enega v Italiji. Za bolj?o ponazoritev tega, kar pi?em...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, skoraj.

 

Skoraj bi se lahko strinjal s teboj.

 

Ampak...

 

Zakaj mora vedno biti en "ampak"?

 

Ta tvoja teorija bi bila povsem sprejemljiva in bi se (mogo?e celo enkrat za spremembo) lahko strinjal s teboj. Samo ne pri na?i policiji. Zakaj?

 

Vozim ?e dolgo ?asa, kak?no desetletje celo kot poklicni voznik. Kilometrov se mi nabira, da v?asih sumim, da ?tevci ?tejejo dvojno... In kljub vsej tej dolgi "karieri" za volanom ?e nikoli, ampak res nikoli nisem videl radarja pred kak?no ?olo, kje v bli?ini ve?je avtobusne postaje, kje v centru mesta, kjer je veliko pe?cev (tudi veliko ?oloobveznih otrok), ki pre?kajo cesti??e. Si ga mogo?e ti?

 

Sem pa velikokrat, ampak res velikokrat opazil radar na koncu naselja, kjer ni ve? ne hi? ne pe?cev, ni pa ?e s prometnim znakom zaklju?eno naselje in je torej omejitev 50 km/h. Pa tudi na avtocesti, kjer se s 130 km/h pred delovno zaporo hitrost zmanj?a na 60 km/h, potem pa v nadaljevanju vo?nje mimo delovne zapore dvigne na 80 km/h.

 

To pa ni ve? namen pove?evanja varnosti ampak je inkasantstvo. In zato je prav, da si pomagamo med seboj, ker je to zgolj namen *e*a* siromake, elita je pa itak za??itena... Je pa res, da tam, kjer je gostota prometa velika oz. kjer je na cesti veliko pe?cev, vozniki ?e sami po sebi vozijo po?asneje. Torej bi policaji na radar v enem dnevu ujeli mogo?e 10 prehitrih voznikov. Na na?in, kot delajo sedaj, pa jih na uro ujamejo 10. In potem smo po statistikah Slovenci pravi divja?ki narod... Skozi Trojanske predore vozimo 20 km/h prehitro! Kak?ni divjaki! Takoj radar, ki jih v eni uri polovi 1000. Pred ?olo, na primer, pa radarja ?e nikoli postavili niso - vsaj jaz ga ?e nikoli nisem opazil. Si ga mogo?e ti? Kaj misli?, zakaj je tako? Misli?, da se gre policiji res za pove?anje prometne varnosti?

 

Prise?em, da bom pozabil jutri narediti dve fotografiji radarja - enega v Sloveniji in enega v Italiji. Za bolj?o ponazoritev tega, kar pi?em...

Ja res je. Se strinjam, dodajam pa : ?e se navadimo voziti po omejitvah tam kjer so zdaj radarji,se bomo tudi tam kjer jih ni pa bi morali biti,ne?

 

?e prav razumem, podpiras informacije o radarjih , ki slu?ijo zgolj inkasanstvu, ne pa tudi za tiste,ki stojijo na kriti?nih to?kah? Ker je ce je tako, delim mnenje.

 

Je pa problem v tem,da ?e recimo receva, da ni ok oglobiti nekoga , ki vozi 109kmh na 100kmh omejitev, je pa definitivno prav,da se na tem istem mestu oglobi nekoga ,ki divja z recimo 160kmh. Ampak kako ga bodo,ce pa radarja tam ne bo, oziroma bo divjak zanj vedel?

 

Recimo jaz tudi poblendam nekomu, ki bi naletel na radar z 10kmh preve? , ne bom pa poblendal nekomu ki divja proti radarju...

 

Sicer pa; v Grosupljem ima? stacionarni radar pred O? Brinje, zdaj so postavili ?kalto pred avtobusno postajo in policijo,kjer je masa ljudi,otrok ipd...

 

V ?marju Sap prav tako stoji nova ?katla pred O?....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, skoraj.

 

Skoraj bi se lahko strinjal s teboj.

 

Ampak...

 

Zakaj mora vedno biti en "ampak"?

 

Ta tvoja teorija bi bila povsem sprejemljiva in bi se (mogo?e celo enkrat za spremembo) lahko strinjal s teboj. Samo ne pri na?i policiji. Zakaj?

 

Vozim ?e dolgo ?asa, kak?no desetletje celo kot poklicni voznik. Kilometrov se mi nabira, da v?asih sumim, da ?tevci ?tejejo dvojno... In kljub vsej tej dolgi "karieri" za volanom ?e nikoli, ampak res nikoli nisem videl radarja pred kak?no ?olo, kje v bli?ini ve?je avtobusne postaje, kje v centru mesta, kjer je veliko pe?cev (tudi veliko ?oloobveznih otrok), ki pre?kajo cesti??e. Si ga mogo?e ti?

 

Sem pa velikokrat, ampak res velikokrat opazil radar na koncu naselja, kjer ni ve? ne hi? ne pe?cev, ni pa ?e s prometnim znakom zaklju?eno naselje in je torej omejitev 50 km/h. Pa tudi na avtocesti, kjer se s 130 km/h pred delovno zaporo hitrost zmanj?a na 60 km/h, potem pa v nadaljevanju vo?nje mimo delovne zapore dvigne na 80 km/h.

 

To pa ni ve? namen pove?evanja varnosti ampak je inkasantstvo. In zato je prav, da si pomagamo med seboj, ker je to zgolj namen *e*a* siromake, elita je pa itak za??itena... Je pa res, da tam, kjer je gostota prometa velika oz. kjer je na cesti veliko pe?cev, vozniki ?e sami po sebi vozijo po?asneje. Torej bi policaji na radar v enem dnevu ujeli mogo?e 10 prehitrih voznikov. Na na?in, kot delajo sedaj, pa jih na uro ujamejo 10. In potem smo po statistikah Slovenci pravi divja?ki narod... Skozi Trojanske predore vozimo 20 km/h prehitro! Kak?ni divjaki! Takoj radar, ki jih v eni uri polovi 1000. Pred ?olo, na primer, pa radarja ?e nikoli postavili niso - vsaj jaz ga ?e nikoli nisem opazil. Si ga mogo?e ti? Kaj misli?, zakaj je tako? Misli?, da se gre policiji res za pove?anje prometne varnosti?

 

Prise?em, da bom pozabil jutri narediti dve fotografiji radarja - enega v Sloveniji in enega v Italiji. Za bolj?o ponazoritev tega, kar pi?em...

Pri nas je velikokrat pred ?olo in to pri dveh,imamo sicer tri,pa tudi vsepovsod stojijo. Najbolj grdo je pa skozi naselje Dole,ker tam je plo?nik,hi?e oddaljene nekaj metrov tako da so dovozi vidni,ravna ?iroka cesta,en kilometer prej pa pripelje? iz AC in sledi takoj kakih 60 ali 70 km na uro,pa smo naj.....
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden?

 

Najbr? so ti radarji postavljeni pred kratkim.

 

Ampak, da se dobi radar pred ?olo... Se moram enkrat peljat tam mimo, da vidim to re?. Da se lahko tu na Gori?kem pohvalim pred drugimi, da jaz sem pa videl radar pred ?olo...

V Grosupljem je radar pred O? Brinje ?e vsaj 20let . ?e se ne motim je tam nekdo zbil pun?ko in so potem postavili radar,ki spusti rde?o lu?,ce se peljes prehitro...

 

Je pa res ,da ne posilja kazni,torej je spet to malo tako...

 

Ampak ja, ?marje Sap in pri bus postaji v Grosupljem pa je radar radar.

 

Nevem... Meni se recimo tudi teli v Ljubljani ne zdijo na napa?nem koncu.

 

Ro?ka 50kmh: bli?ina ?ol in faxa, ovinek , tam so res divjali ker so lovili zeleno lu? na kri?i??u s Poljansko ,poleg tega je tam izpitni center in ve? da potem tam kandidati delajo svasta ko speljujejo iz parkinga s kamioni,avti...

 

Dolenjska 60kmh: tam je bil ?e desetletja nazaj radar, bli?ina avtobusnega postajali??a sredi desnega pasu, zmatran asfalt poln ja?kov,manjko kolesarske steze in se kolesarji vozimo/jo po cesti...

 

Celov?ka 70kmh: ?koda besed. Malo pred postavitvijo je tam umrla kolesarka. Naj po?iva v miru :(

 

Cesta na Vrhovce 50kmh: bli?ina his in kratki uvozi/izvozi iz dvori??. Ampak ok,ta je res ?e najbli?je temu da je Zgolj inkasant.

 

Zadobrovska 50kmh. : Prehodi za pe?ce, upokojenci na poti na Britof (tole se ?udno sli?i,nisem mislil tako).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka, je pa res , da je izven Ljubljane,Maribora,celja itd.. (ve?ji kraji,ki jih malo bolje poznam) , verjetno druga?e . V Ljubljani in okolici je ve?ina radarjev v lasti redarstva in smo se ?e kar malo navadili kje so, itak je pa Ljubljana ratala tako polna pleha, da se res prehitro sploh ne da ve? normalno voziti...

 

Tudi ko se s temi mobilnimi premikajo, se ve? ali manj po istih punktih in itak smo vsi pozorni na 2 vw upa v Ljubljani, pa Hyundai i25 v Kranju , i20 v Horjulu , Clio na Brezovici...

 

Dejansko je zelo malokrat policijski radar v Ljubljani , vsaj ?ez dan...

 

Nevem , ja sem do sedaj pla?al (v krepko ve? kot mio km) 3x

 

58kmh na 50kmh, Lavrica / Dolenjska cesta... Inkasanstvo, se strinjam. kazen 40eur (polovicka)

 

Italija 107 na 90. Obvoznica+Sobotno septembrsko jutro+suha cesta.... Kazen 190eur... ?koda besed.

 

Avstrija, regionalna cesta (kot npr proti Ko?evju). 100kmh na 70kmh.. 80eur... Se strinjam in moral bi pla?ati ?e ve? ker to res ni bilo niti malo ok.

 

Edini policijski radar v Sloveniji je bil ob 3h Zjutraj na dunajski pri gospodarskem razstavi??u... 63kmh.... Sem mislil,da je omejitev 60kmh pa je bila 50kmh... Nelogi?no,ker v kontra smeri je omejitev 60kmh pa je tam en pas, kjer je pa omejitev 50kmh sta pa 2pasova. Sem lepo prosil za opozorilo in sta mi dejala,da nista tam za 13kmh prehitre,ampak za pijane divjake. Odnesel z opozorilom...

 

Tako da ne vidim da bi bilo v tujini kaj druga?e s postavitvijo radarjev...

Pa? ve? ko je radarjev (kjerkoli ?e), prej nam pride v kri defenzivna vo?nja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, si pa pogumen.

 

Mislim, da napi?e? nekaj v smislu: "Nova Gorica je periferija"... No, ?e ?e ne periferija, pa obrobje... Skratka, sli?i se, kot bi bila neko neurbano okolje...

 

Obljubim, da bom danes pozabil slikati radar v Italiji, pa da vidi? razliko s postavitvijo radarjev pri nas in v tujini...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, si pa pogumen.

 

Mislim, da napi?e? nekaj v smislu: "Nova Gorica je periferija"... No, ?e ?e ne periferija, pa obrobje... Skratka, sli?i se, kot bi bila neko neurbano okolje...

 

Obljubim, da bom danes pozabil slikati radar v Italiji, pa da vidi? razliko s postavitvijo radarjev pri nas in v tujini...

I??em pravi izraz.... Torej... Izven vecjih mest? Glede na to,da sem jaz odra??al na vasi,lahko verjame?,da nisem ni? slabega mislil...

 

Sem popravil. Da ne bo kdo mislil,da se , s tem ko napisem "na obrobju", nor?ujem iz krajev manj?ih od Ljubljane....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj naredi ena mala corsa ?leparju??

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=qRPpGggBYp0&feature=emb_title

 

A je fora, da ?e bi bil poln ga nebi tako zaneslo al kaj?

 

Se pa na posnetku prav vidi, kako je ?oferja tovornjaka vrglo na drugo stran, in potem ven iz kabine  :o  :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj naredi ena mala corsa ?leparju??

 

A je fora, da ?e bi bil poln ga nebi tako zaneslo al kaj?

 

Se pa na posnetku prav vidi, kako je ?oferja tovornjaka vrglo na drugo stran, in potem ven iz kabine :o:(

Fak... Pomojem ga ni samo corsa prestavila tja,ampak je ?e sam malo zapeljal v desno in ko se je enkrat naslonil na ograjo...

 

Sem pa videl okoli 19h ko so ?e zmeraj nalagali cisterno na vleko... Dobro ,da ni padla na AC spodaj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.) Voznik je sam "popravil" smer v desno, da ni na polno zagrabil tiste corse, nato pa izgubil oblast in je desna guma prijela spodnji del betonske ograje. Nadaljevalo se je po najslab?em mo?nem scenariju...

 

2.) Cisterna je bila prazna, ni bil poln.

 

 

Kot pisejo mediji, cisterna ni bila prazna... ampak je prevazal nek granulat (plastiko) ... Mediji povdarjajo le to, da na sreco ni prevazal nevarnih snovi ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fakk grozno je videt, kako ga te?a tovora dol potegne, ker sicer ?e bi se priklopnik odpel, bi kabina in voznik (?iv) ostala na zgornji cesti. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.