Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Lepa Mazda samo malo pre?voh (za moje pojme seveda :blush: ) in jo bo nasploh te?ko prodal. Pa a prav vidim, da ima Nardi volan? :bravo:

 

Pa tuki je druga? isti motor kot v 626 2.0?

 

Fatherja je ?e mal zanimala, ker ga je z njegovo F-ko nesl iz ceste in razmi?lja, da bi prodal karambolirano sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa Mazda samo malo pre?voh (za moje pojme seveda :blush: ) in jo bo nasploh te?ko prodal. Pa a prav vidim, da ima Nardi volan? :bravo:

 

Ja. Tudi moja prej?nja ga je imela, pa je bila le 1.6.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Ploki - ne ve? teh Wankel strojev lepit, k sm ?e ?ist nakriziran! <_<:P:ljubezen::rozico:

 

Dons je nekaj hrumelo tukaj pred slu?bo in ko pogledam ven vidim rumeno RX-8...gori?ke tablice. Nisem videl nobenega drugega stroja tako da...je morala biti ona kriva :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejan, ?e je do zdej Dizlco furu, mu poraba ne bo v?e?! <_<:D

 

sam res, majo te ve?jo porabo kot 8l na 100km?

 

kok se pa kej obnesejo facelift 1.6 motorji?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lsjug2olyge3

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4456607&show=1

 

res da ma nemska GPS, sam pizda, je pa neprimerljivo slabse ohranjena. hec. drazje so skoraj v NEM kot pri nas. :blink:

 

 

Tisto rde?o skoraj pri sosed prodajajo, se bo treba mal tja zapeljat pa pogledat. Sam mislim, da nima kej velik opreme :( Cena je pa kr mamljiva.

 

 

Druga?e se ena ?rna prodaja v Trzinu in ima nekaj malega kilometrov in ful opremo, tudi stre?no okno. Je pa cena 12k ? :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj bi ti svetoval potem tegale Ksedosa od kolega s foruma;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4475071&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons je nekaj hrumelo tukaj pred slu?bo in ko pogledam ven vidim rumeno RX-8...gori?ke tablice. Nisem videl nobenega drugega stroja tako da...je morala biti ona kriva :)

 

haha, ja, s to sem mel sre?anje...ruknem kako fotko ko sta skup he he

 

edit: evo.. hehe, spredi stroj, zadi pa moja stara krntija... ;D

Objavljena slika

 

 

joza: ce teli wankli so taki cukri :(

i want one SO BAD. :D

 

tale X6 je pa men tut simpaticn.. bi kupu pa fliknu not 2.5...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj?e da da? v temo Mali oglasi, da kupi? 2.0 motor, mislim da bi se kaj na?lo, da ne kupuje? celega avta! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ima ih :D .

Najrađe bi puknul 2.5 pod haubo :D . Neznam jeli ima problema sa ugradnjom KL DE-a umjesto KF-a?

 

ampak potem menjaj tut ra?unalnik ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.