Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Lep primer zakaj se ne kupuje novega avtomobila...razen ?e ti je v?e? vonj po novem :) ampak ga ni denarja....

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4495751&show=1 (glejte zadnji stavek v opombi), konjenica in vrsta goriva pa je :bravo::bravo:

 

Armaturo ma staro 20 let !!!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

armaturo ma svetovno, ce bi mel vsi avti tko bi blo dobr...

simpl in brez komplikacij

 

Meni se tudi zdi OK...ok tale kombinacija mi lih ni posre?ena...druga?e pa vse funkcinalno,pregledno, vse na svojem mestu ko zadevo uporablja?. Nekako tak kot pri Mercedezu, imajo podobno armarturko ?e ohoho ?asa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men so mercedezi grdi. edini lep mi je tanov SLS... res mi je hud.

se Mclaren SLR mi je bil ogaben, pa mi je drugace F1ka eden najlepsih avtov na svetu.

 

armaturke mi majo pa ?vedi dobre (volvoti in saabi), sploh higher end so tut materiali dobri. S60ka sploh, pa saab 9-3.

?ist tavlki avti majo vsi tisto grdo ravno linijo, al iz Aluja al pa iz lesa... yuck...

into ?ist vsi. BMW 7, Audi A8, Volvo S80, VW Phaeton in Passat CC, VSI.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men so mercedezi grdi. edini lep mi je tanov SLS... res mi je hud.

se Mclaren SLR mi je bil ogaben, pa mi je drugace F1ka eden najlepsih avtov na svetu.

 

armaturke mi majo pa ?vedi dobre (volvoti in saabi), sploh higher end so tut materiali dobri. S60ka sploh, pa saab 9-3.

?ist tavlki avti majo vsi tisto grdo ravno linijo, al iz Aluja al pa iz lesa... yuck...

into ?ist vsi. BMW 7, Audi A8, Volvo S80, VW Phaeton in Passat CC, VSI.

 

 

Js pa kr sm do zdej vidu armaturk se mi najbolj dopade od koncepta Shinari

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/ad.asp?id=4476254

 

Ta avto je dal kolega not in so mu ga vzeli v ra?un za 12000?, po pogajanjih, ker je vztrajal, da dopla?a za novo 5-ko(cena 21000?) samo 6000?, pa so pristali.

Pa ?e vseeno je tapravi zaslu?ek.

 

Razlog?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma zamisli si da ti ocenijo 2 leti star avto na 40% novega, pa ?e 25kkm prevo?enih.

 

5-ko je vzel zaradi vstopa v avto, je vstop bolj kri?u prijazen.

 

predvidevam, da ima pol resne probleme v hrbtu?

 

Ker druga?e :huh: pa ?e 25km na 2 leti....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak to ve???

 

Nisva tako dale? stran od nje. :P V glavnem, ?e pa koga zanima kaj ve? ali ima veze na uradnem servisu, da preveri zgodovino po VIN kodi (servisna knji?ica) jo pa tudi lahko zrihtamo. Je pa sprednji odbija? baje bil rde?, zadaj manjkajo eni ?epki, ki se ponavadi snamejo ko se avto ?triha, notranjost je lepa, pod motorjem je pa baje listja za celo ?talo postlat. Za pogledat je. Po uni strani (kot eurotax) je vredna 12.000? ampak, ?e je bila kaj dosti ?trihnjena je vpra?anje kaj je bilo. Pa feltne niso original (18 col so original, tole so pa 17ke in ?e se ne motim celo zimske), ?e ima original pa ne vem. :blush: V glavnem toliko vem. Sicer pa hud avto. :hudicek:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisva tako dale? stran od nje. :P V glavnem, ?e pa koga zanima kaj ve? ali ima veze na uradnem servisu, da preveri zgodovino po VIN kodi (servisna knji?ica) jo pa tudi lahko zrihtamo. Je pa sprednji odbija? baje bil rde?, zadaj manjkajo eni ?epki, ki se ponavadi snamejo ko se avto ?triha, notranjost je lepa, pod motorjem je pa baje listja za celo ?talo postlat. Za pogledat je. Po uni strani (kot eurotax) je vredna 12.000? ampak, ?e je bila kaj dosti ?trihnjena je vpra?anje kaj je bilo. Pa feltne niso original (18 col so original, tole so pa 17ke in ?e se ne motim celo zimske), ?e ima original pa ne vem. :blush: V glavnem toliko vem. Sicer pa hud avto. :hudicek:

 

THX za info ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se obedve ?e en lep cajt prodajata; prva verjetn zato, k je "kidarka", ta druga jo pa barva pesti in pa prevelke gume (glede na moj okus); vsaj vizualno; sploh k se zadi vidjo prov grdi bobbni :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se zdi, da je za to starost - bistveno precenjena, dobro ima ful mal prevo?enih (pa ?e to je te?ko verjet kar nekomu na besedo). Na tvojem mestu bi gledal letnik 2002, ki ima ?e prenovljene nekatere detajle, torej Face lift! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se eno neumno vprasanje" pac sem nov" razlika od preFace lift in po Face lift ?Pa ce kdo pozna nekoga ki prodaja mx-5. Ta mi je padla v oko zaradi km.,ohranjenost"po slikiah",servisna knjiga itd.... Kakor je v opisu!

Ce kdo ve za kaksno,ki je ni na netu? Z b esedo na dan. lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni ne deluje slaba. Konec koncev ima marsikdo to za drugi avto tako, da so kilometri lahko tudi realni. Je pa po unem "eurotaxu" vredna 3700?. Tudi ?e gleda? ostale ima tale kar konkretno ceno. Pa tisti kilometri naj te ne skrbijo ker je tole dovolj vzdr?ljiv avto, da je vseeno ali jih ima 50.000 ali pa 100.000. Pa?, namesto olja zamenja? ?e bremze ali kak?no drobnarijo ampak ?e vedno ne bo 2000? razlike na koncu.

 

Razlike med faceliftom bosta pa najbolje vedela povedati Labi GT in Jures, ker imata tak?ne.

 

:bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.