Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Se pravi da si se odlo?il za nakup:) v nasprotnem primeru jo grem pa ?e jz malo pogledat.....?e ko kupujem nov avto in je mazda spet v igri:)

 

 

LP,Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah po pravici povedano ?e sam nevem:) 323f 1.5 sem ?e imel...delala kot urca..sam kej k obstajajo mlaj?i bratje pa ti jo dvakrat sesujejo:) presedlal na bravo Jtd 105 in me je vedno neki matralo(3 vrata ..pa ni coupe, prtlja?nika majn kot mazda....edino poraba je bla OK). Zdej pa gledam nekaj do 3500? plus minus...

Ideje so pa bile: mazda premacy 1.8 - uporabnost/mazda zanesljivost upam

- clio 1.5 dci 80 ?aprov?ek, sem pa sli?al za kar nekaj problemov glede inektorjev

323 mi je bila zanimiva predvsem zaradi cene.....tko da tudi ce popije/oz zavarovanje stane malo ve? prinese? not z razliko v ceni. Aja pa primera gt v kolikor se najde kaka za zanimiv denar.

 

 

...v kolikor imas kak?en predlog kar na dan...ker sem po pravici kar malo neodlo?en kaj vzet

 

 

 

LP, Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vidim ja, clio pa premacy? :blink: nekako mi nista iz istega filma... :)

Sej je sicer grda ampak menda se lepo pelje > Toyota Corolla.

 

?eprav klio dizla bo na koncu res ?parov?ek, ker bo? dnar not metal. :hohoho:

mati so imeli 1.9 dCi pa so ?li injektorji pri 95kkm. o?a so imeli 2.2 dci pa je zaribal. ?e dizla kupuje? raje nemca :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kupi? dCI-ja se spla?a pogledati po kak?nem 100 konjskem. Po potrebi ga ?ipa? ?e na 120 konjev, ?e da? intercooler od BMWja pa bo ?e malo mo?nej?i. Dva foruma?a 100 konjskega (?ipirana na 120km) in nimata te?av. Ima pa ta verzija mislim, da kar nekaj druga?nih delov kot ta?voh, mogo?e je v tem fora. Je pa imel tudi en 65 konjsko ?ipirano in z intercoolerjem 96 konjev, zavarovanje skoraj zastonj poraba pa dobrih 5 litrov. In ?e vedno dela ?eprav pri drugem lastniku. Gre pa fajn ker ima ve? navora kot moj. Ne vem o?itno je kakor naleti?, poleg tega ve?ina ljudi kupi dizla zato, da nabira kilometre potem se pa po parih letih prodaja z le 100.000km kar je bullshit. Je pa 1.5 dizlov ful na cesti in kolikor vidim so dosti bolj?i kot 1,9 in 2,2, ki so skret.

 

?e pa i??e? bencinarja ima pa tale Fabia kar dosti konjev, uporabna je tudi, deli so pa pomoje poceni. Na?a je bila kupljena pri ?kejancu in nimam pripomb ?ez njih. Samo vedi, da ?e bo? kupil 75 ali manj konjsko, da je to nepremi?nina. :vskalo: Porabi pa malo.

 

Pa ker imamo Juresa na forumu, kak?na Ibiza ali Leon bi bila tudi dober nakup. Naprimer tale Ibiza najbr? ne pije veliko, gre pa ?isto OK. Leon z 75 konji je spet nepremi?nina ampak je pa uporabna (prostornej?a) nepremi?nina.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kupi? dCI-ja se spla?a pogledati po kak?nem 100 konjskem. Po potrebi ga ?ipa? ?e na 120 konjev, ?e da? intercooler od BMWja pa bo ?e malo mo?nej?i. Dva foruma?a 100 konjskega (?ipirana na 120km) in nimata te?av. Ima pa ta verzija mislim, da kar nekaj druga?nih delov kot ta?voh, mogo?e je v tem fora. Je pa imel tudi en 65 konjsko ?ipirano in z intercoolerjem 96 konjev, zavarovanje skoraj zastonj poraba pa dobrih 5 litrov. In ?e vedno dela ?eprav pri drugem lastniku. Gre pa fajn ker ima ve? navora kot moj. Ne vem o?itno je kakor naleti?, poleg tega ve?ina ljudi kupi dizla zato, da nabira kilometre potem se pa po parih letih prodaja z le 100.000km kar je bullshit. Je pa 1.5 dizlov ful na cesti in kolikor vidim so dosti bolj?i kot 1,9 in 2,2, ki so skret.

 

?e pa i??e? bencinarja ima pa tale Fabia kar dosti konjev, uporabna je tudi, deli so pa pomoje poceni. Na?a je bila kupljena pri ?kejancu in nimam pripomb ?ez njih. Samo vedi, da ?e bo? kupil 75 ali manj konjsko, da je to nepremi?nina. :vskalo: Porabi pa malo.

 

Pa ker imamo Juresa na forumu, kak?na Ibiza ali Leon bi bila tudi dober nakup. Naprimer tale Ibiza najbr? ne pije veliko, gre pa ?isto OK. Leon z 75 konji je spet nepremi?nina ampak je pa uporabna (prostornej?a) nepremi?nina.

 

jures potrjuje...od 10h seatov vse bilo OK brez 1? stro?kov razen kaka ?arnica....

mora? pa imeti tud mal sre?e karkoli kupi? - jaz sem vedno imel novega.....

 

moj feeling je benz = japan

dizla = EU (-francija) + Kia

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri tej 1.5dci ma?ini je baje pravi ?ude? ?e do?ivi avto 200k km brez da ribnejo injektorji...eden slab?ih dizel motorjev, tako da stay away!

Primera GTjka...super motor, vse ostalo bolj tako tako (rada rjavi, akse se lomijo, dragi deli itd...)

verjetno je od teh ki si jih na?tel ?e najblj?a izbira premacy, ?e uspe? dobit kako ohranjeno dizelko si zmagal :bravo: edino nevem ?e bo 3,5 k ? dovolj za kaj takega :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nova mx5 na avto net. Od kdaj dalje je bil servo volan vedno not?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4835510&show=1

 

a kdo ve kam je ?la ona zjahana mx5 za jurja

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.