Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ok...hvala za slike ...?e so tako lepe in ohranjene kot na sliki je super.lp

 

Take sem imel na prvi sestici... in v originalu so bolj "srebrne" barve 

 

mazda6_0002m.jpg

 

mazda6_0003m.jpg

 

Tele, ki jih imam na sedanji sestici pozimi pa so bile obnovljene... 

 

20120407150259.jpg

 

20120407150310.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govorim na pamet ampak dvomim, da bi bilo tako lahko. Sem ker nekaj prebral glede DMV-ja. Ubistvu ?e ne kupuje? nekih hardcore bencinarjev niti ni tako drago. Res je da pla?a? samo ob uvozu ampak sem prepri?an da je kje drobni tist, ki te prepre?uje prodajo ali pa te lovijo z davkom na dobi?ek nekej je sigurno :D

 

Spra?ujem zaradi tega ?lanka: http://avto.finance.si/8817911/Dru%C5%BEina-%C5%BDlajpah-z-nakupom-avta-v-Nem%C4%8Diji-prihranila-2500-evrov

 

Seveda se zanimam za hardcore bencinarje, kjer te znajo pri nas olupit za vse mo?ne dajatve. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spra?ujem zaradi tega ?lanka: http://avto.finance.si/8817911/Dru%C5%BEina-%C5%BDlajpah-z-nakupom-avta-v-Nem%C4%8Diji-prihranila-2500-evrov

 

Seveda se zanimam za hardcore bencinarje, kjer te znajo pri nas olupit za vse mo?ne dajatve. 

Takoj ko gre? na bencinarja z malo mo?nej?o ma?ino si takoj nad 200g co2 zelo hitro tudi nad 250g kar je pa 28% davek na uvoz in potem ni ra?unice ve?. 

Recimo gospod v ?lanku bi pla?al 3800? davka. ?e pa ima? 3 otroke se pa definitivno spla?a :)

 

PS: 4x zimske gume + plati??a za taurega 200? je pa mal sme?no

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9513219&show=1&avto=Honda%20Accord%202.0i%20VTEC%20Sport

 

Pozdravljeni. Honda Accord je moje ime. Gospodi?na, srednjih let. Vsekakor ohranjena, z nekaj z mojo starostjo, zna?ilnimi praskicami. Navsezadnje sem ?e kar nekaj kilometrov prevozila. Zamenjati moram lastnika. ?eprav ne rada, saj se tukaj po?utim ve? kot odli?no, ker z mano ravnajo res lepo, a lastnik se seli ?ez mejo. Ne more me vzeti zraven, ker me mora uvoziti in pla?ati preve? davka. Z s tem lastnikom sva skupaj 6 let. Prej sem bila s prvo lastnico dobra 4 leta. Obema sem slu?ila brez kakr?nihkoli te?av. Redno sta me servisirala za kar imam seveda servisno knjigo in ra?une. Tudi zahtevna nisem za vzdr?evanje. Potrebujem tisto nekaj olja, filtrov in to je vse. Obuta sem v nove zimske gume na original aluminjastih plati??ih Continental T-850 in eno sezono vo?enih letnih gum prav tako Continental na hudih, prav tako aluminjastih plati??ih. Preobula se bom kmalu in tako spet lovila poglede mimoido?ih. To sem jaz. Rada bi dobila prav tako skrbnega novega lastnika, kateremu bom brez te?av slu?ila ?e dolga leta. Si to ti? Pokli?i in se prepri?aj..

 

:rispekt: 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak z temi felnami ne zgleda za nikamor, ker pokvarijo celotno sliko avta. Sedaj izgleda, kakor, da se  je nekdo malo igral z plastiko in barvo, za prava plati??a pa ve? ni bilo denarja.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Direkt za Slivko! :D

 

 

Noja... s ceno se verjetno Slivka ne bo ravno strinjal :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e po pravici povem, za tak denar vzamem h?erko tega tasta, ki je mo?u dal ta avto za darilo...

 

Me pa res zanima, koliko je zadeva res "terenec". Pri 6 cm debelem oklepu iz titana in pri 16 cm debelih ?ipah mora imeti obilo lastne te?e. In potem ima obilo dela sam s seboj, da se sploh premakne kje po slabem terenu. Potem je pa uporabne nosilnosti bore malo in tudi funkcionalno ni ve?. Torej to ni zame, pa tudi ?e bi bil 115? in ne 115.00?...

 

Ima pa mo?akar obilo prijateljev, ?e je na porokah vozil mladoporo?ence, pa je v ?tirih letih navozil 98.000km...

 

 

post-5658-0-57246800-1427714088_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole ni sploh lada, ampak http://dartz.us/en/dartz-models/prombron-general-info-body-styles-main-car-models/prombron-saloon-body/prombron-black-russian

Tast in cela pri?a ni resna, verjetno se oglasnik tako reklamira (z fiktivnim oglasima da ?im ve? ljudi vidi povezavo do sajta). :whatever:

:policaj: error driver 6 604015435943476473710351.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.