Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

ne ne jaz bom mel TE opremo...

zici so taki tekstilni, nikakvi, razmisljam, da bi poklical mal kakega avtotapetnika, pa mi naredi usnjene...

 

Najbol potem da to kr pri nas naredis potem. Ker tukaj je pomojem kr fajn drago. Drugac pa vem za enega v sencurju rekli so mi da je dobr. Nisem pa se imel opravka z njim. Hotu sem volan preoblect.

 

ne ne jaz bom mel TE opremo...

zici so taki tekstilni, nikakvi, razmisljam, da bi poklical mal kakega avtotapetnika, pa mi naredi usnjene...

 

Najbol potem da to kr pri nas naredis potem. Ker tukaj je pomojem kr fajn drago. Drugac pa vem za enega v sencurju rekli so mi da je dobr. Nisem pa se imel opravka z njim. Hotu sem volan preoblect.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam Labi.....ti si vzel osnovno - in sedaj ho?e? nadgrajevati Xenon, usnje...

 

A ne bi raj mal ve? dal - in to celo na leasing kjer bo 40? na mesec ve????

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

julija al avgusta, edina crna zdaj je bla 5 vratna TE...

 

skoda, ker niso mel crne Mirai (posebna akcija) cena je ista kot TE ampak ima vse to, kar jaz hocem (lepe zice) v osnovi...

 

A zdej pa si narocu crno 4 vratno? Kul avto. Meni je ful bolj vsecen kot 5vratna.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je pa to dobr da ce bo kdo kupu se mu bo zdelo da je kupu nov avto ker bo mogu se notranjo opremo narocit:)

 

Kar pa zna bit kar ?edna vsota, ?e gre? celotno notranjost na uradn servis kupvat! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar pa zna bit kar ?edna vsota, ?e gre? celotno notranjost na uradn servis kupvat! :blush:

 

A ste normalni? To gre samo ?e za dele.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaka cena, ne me fakat, pa sej ni iz zlata, pa samo 184 KM! <_<:whatever:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4089335&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima pa karbon-keramika zavore, pa 17" kolesa :jupiii: , pa ?e en kup eneih jaj?k, pa ?vaba je to mor? upo?tevat to je vsaj 1/4 cene.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vcasih razmisljam, kako se avto proizvajalci zajebavajo z nami...senzor za dez...ne mores no

k da smo debili in nam je tezko uno rocko spustit, ko dezuje...fak, verjetno je to najbolj glupa oprema, da se steje kot nekaj vec ali pa omembe vredna stvar...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vcasih razmisljam, kako se avto proizvajalci zajebavajo z nami...senzor za dez...ne mores no

k da smo debili in nam je tezko uno rocko spustit, ko dezuje...fak, verjetno je to najbolj glupa oprema, da se steje kot nekaj vec ali pa omembe vredna stvar...

 

roka je za mobitel....zato....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vcasih razmisljam, kako se avto proizvajalci zajebavajo z nami...senzor za dez...ne mores no

k da smo debili in nam je tezko uno rocko spustit, ko dezuje...fak, verjetno je to najbolj glupa oprema, da se steje kot nekaj vec ali pa omembe vredna stvar...

 

Ja v?asih ti pi?e tudi pod opremo desno ogledalo, kadilski paket, ogrevanje zadnjega stekla,.... avtomastki brisalci pa ?e dobro delajo se dajo uporabljat ker so komot.

 

Ampak ti ko ima? dolge fure pa mora? pa? nekaj delat med vo?njo pa bolje da si take avtomatike izklju?i? (brisalci, tempomat,...)

 

Pa u?ivaj v novem avtu in mogo?e ?e bo? kako stvar uporabljal npr Autoklimo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.