Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Sj sm hotu 323F 1,5, sam mi ne pa?ejo gor zimske gume ki so prakti?no nove (1 sezona) niti letne gume :)

 

poraba je verjetn taka zarad te?e pa ker je ?katla? ?eprav ?e sm po?ten Fke tut nism mel nikol pod 8l/100km ko sem jo mel pred V6ko.

 

tut js sm 1.5 motor te?k spravu pod 8 oz. po ve?ini okrog 9, 10 :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Dejan, lej kako gumenjado si mel gor, primerno za avto s 300 konji, ne pa 89-imi! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Dejan, lej kako gumenjado si mel gor, primerno za avto s 300 konji, ne pa 89-imi! <_<:P

 

jp, 205/40R17 XD pa ?e momo, ko je ena felga te?ka 10 kg :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole Zelenko, ?e kerga mika, jaz mislim da prinese? 3k?, pa jo odpele? (morda celo kaj manj, odvisno kako trd pogajalec ste)!

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5163358&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole Zelenko, ?e kerga mika, jaz mislim da prinese? 3k?, pa jo odpele? (morda celo kaj manj, odvisno kako trd pogajalec ste)!

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5163358&show=1

 

?e se ne motim je to una s problemi 1.8 ki si jo podajajo ping pong

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim je to una s problemi 1.8 ki si jo podajajo ping pong

 

Ja enkrat bo pri?la do mene

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5180973&show=1

 

enA najbolj?ih mazd, kar jih je bilo!

 

Xedos 6 2.0 V6 :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res? Men je pa X6 velik lep?a kot X9.

Pogledat jo bom ?ou. ko dobim prevoz. :blush:

 

a mi lahk en razlo?i zakaj je tist X6 s tastarim logotom in tastarim volanom letnik 1998...

 

pomoje je fora verjetno ista kot pri moji F-ki ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res? Men je pa X6 velik lep?a kot X9.

Pogledat jo bom ?ou. ko dobim prevoz. :blush:

 

a mi lahk en razlo?i zakaj je tist X6 s tastarim logotom in tastarim volanom letnik 1998...

 

Men je isto X6 ful lep (takrat zelo napreden) avto, 9-ka mi je pa nekako preve? razpotegnjena in neelegantna! :blush:

 

Isto je men takoj v o?i padlo, da je letnik 98, pa ima tatare znakce, ampak obstajajo neke varjante da je v resnici bilo tako in ni kake mu?ke okrog letnika! :jupiii:

 

@Ploki, pa ?e plin enostavno prenese?, ker sta oba mazdojca 6-cilindra?a! :ljubezen:

 

Temule pa jaz re?em, da je prodajalec optimist, WTF (pa sej je samo uboga 626ka, niti ni Mazda 6, ki je razlika med njima gromozanskaaa)! <_<

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5172736&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep Xedos 6, meni je pri mojem ?al samo to, da nisem vzel 2.0 V6 ma?ine, samo kaj, ko sem ?tartal v 14 premijskem razredu brez bonusa pri zavarovanju, 1.6 ma?ina z 79kW pa je po mo?i prav lepo padla 2 razreda ni?je.

 

Je pa ene par zanimivih cvetk v oglasu:

- 4 x airbag (kolikor je meni poznano, ima X6 max. 2 airbaga)

- leseni dodatki v notranjosti (kje ?e?)

- avtomatska klima... japajade :hohoho:

- el. zlo?ljiva zunanja ogledala (?e nisem videl X6, ki bi to imel, a je ata to naknadno vgradil?)

- nastavljiv volan po globini (tudi tega na X6 ?e nisem zasledil, samo po vi?ini)

 

 

Druga?e pa, ?e je avto tako ohranjen in vzdr?evan, kot pi?e v oglasu, je definitivno vreden nakupa.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon, ti si maher za Nissane (ena kolegica se zanima za tole Primero), kaj je treba biti pozoren, a motor je tole v redu (po KW predvidevam, da nima veze z Renojem, lohk da se motim in je samo malo bolj zaprt glede na Renojskega iz te generacije, ki ima 89KW). No hvala za kak info, cena se mi zdi stra?no ugodna!

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5181184&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je 100% Nissan motor. Ni pa to oldschool Nissan motor ampak na?eloma dela. Mal mi ?e?ko delujejo ?rne radkape pa park senzorji. Stare Primere so imele te?ave z aksami ampak tale je dovolj nova, da je ne bi smelo utrgati. ?e bo karkoli narobe me pa kontaktiraj, imam ?e dosvolj vez za rezervne dele. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep Xedos 6, meni je pri mojem ?al samo to, da nisem vzel 2.0 V6 ma?ine, samo kaj, ko sem ?tartal v 14 premijskem razredu brez bonusa pri zavarovanju, 1.6 ma?ina z 79kW pa je po mo?i prav lepo padla 2 razreda ni?je.

 

Je pa ene par zanimivih cvetk v oglasu:

 

- avtomatska klima... japajade :hohoho:

 

 

A ve? da Imajo novej?i X6 Avtomatsko klimo?

 

Poglej sliko ko je slikana notranjost se vidi, da nima vrtljiv gumb barvne skale ampak neke ?tevilke, potem pa gumbi zraven je prvi kjer pi?e AVTO.

 

Se gledal mobile.de kjer so noveje?e vse z avtoklimo. samo tam imajo novej?e kar zasoljeno ceno.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep Xedos 6, meni je pri mojem ?al samo to, da nisem vzel 2.0 V6 ma?ine, samo kaj, ko sem ?tartal v 14 premijskem razredu brez bonusa pri zavarovanju, 1.6 ma?ina z 79kW pa je po mo?i prav lepo padla 2 razreda ni?je.

 

Je pa ene par zanimivih cvetk v oglasu:

- 4 x airbag (kolikor je meni poznano, ima X6 max. 2 airbaga)

- leseni dodatki v notranjosti (kje ?e?)

- avtomatska klima... japajade :hohoho:

- el. zlo?ljiva zunanja ogledala (?e nisem videl X6, ki bi to imel, a je ata to naknadno vgradil?)

- nastavljiv volan po globini (tudi tega na X6 ?e nisem zasledil, samo po vi?ini)

Druga?e pa, ?e je avto tako ohranjen in vzdr?evan, kot pi?e v oglasu, je definitivno vreden nakupa.

 

Tako za info, X6 JE IMELA TUDI AVTOMATSKO KLIMO, tam kjer je modra in rde?a barva - se nastavlja temperaturo je imela napisane ?tevilke in pol so bli gumbi avto tam kjer izbere? kam piha pri ventilatorju je bla ena "prestava" manj ker je bla pozicija avto,...

 

Tako ma en majstr v kranju.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.