Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Lep Xedos 6, meni je pri mojem ?al samo to, da nisem vzel 2.0 V6 ma?ine, samo kaj, ko sem ?tartal v 14 premijskem razredu brez bonusa pri zavarovanju, 1.6 ma?ina z 79kW pa je po mo?i prav lepo padla 2 razreda ni?je.

 

Je pa ene par zanimivih cvetk v oglasu:

- 4 x airbag (kolikor je meni poznano, ima X6 max. 2 airbaga)

- leseni dodatki v notranjosti (kje ?e?)

- avtomatska klima... japajade :hohoho:

- el. zlo?ljiva zunanja ogledala (?e nisem videl X6, ki bi to imel, a je ata to naknadno vgradil?)

- nastavljiv volan po globini (tudi tega na X6 ?e nisem zasledil, samo po vi?ini)

Druga?e pa, ?e je avto tako ohranjen in vzdr?evan, kot pi?e v oglasu, je definitivno vreden nakupa.

 

men je blo tut sumljiv to, 4x airbag mi ni vedu povedat a je res al ne, letnik je zmutu pol da je 1997 verjetn, (ker tut ?miguce ma rumene 1998 so pa beli)

 

zlo?ljiva ogledala pa je reku da so 100% menda.

jutri ga grem verjetn pogledat ?e me bo punca peljala (hehe) pa poro?am. z osnovnim zavarovanjem me pride ca 300e na let kar je ?ist ok pa itak ga poleti ne bom zavaroval.

 

ma pa hecn leder volan, vsi ki sm jih do zdj vidu so bli na 4 dele pre?iti, ta je pa na dveh.

 

itak je servisna knjiga potrjena in se bo vse vidlo kako in kaj, ker to je tut edin kar je po telefonu mi znal zihr povedat... ni to?n vedu za ker avto gre pa kaj je not stric iz avtohi?e. :)

 

Sam morm ?e pre?ekirat kam 323F ta cajt vtaknt.

sam sm pa tut slika pizda, za?el sm pri neki s 85KW kar bom ?paru pa bo karavan pa nevem kaj zdj hodim pa X6 2.0V6 gledat in ful bom manj porabu kot na 2.5 V6. debil sem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je blo tut sumljiv to, 4x airbag mi ni vedu povedat a je res al ne, letnik je zmutu pol da je 1997 verjetn, (ker tut ?miguce ma rumene 1998 so pa beli) avtomatsko klimo je pa reku da mnda je. ?eprov men zgleda ro?na :)

Yavar a lah iz slike pove? a je avtomatska al ne?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5180973&show=1

 

zlo?ljiva ogledala pa je reku da so 100% menda.

jutri ga grem verjetn pogledat ?e me bo punca peljala (hehe) pa poro?am. z osnovnim zavarovanjem me pride ca 300e na let kar je ?ist ok pa itak ga poleti ne bom zavaroval.

 

ma pa hecn leder volan, vsi ki sm jih do zdj vidu so bli na 4 dele pre?iti, ta je pa na dveh.

 

itak je servisna knjiga potrjena in se bo vse vidlo kako in kaj, ker to je tut edin kar je po telefonu mi znal zihr povedat... ni to?n vedu za ker avto gre pa kaj je not stric iz avtohi?e. :)

 

ma taka je bila moja in mi ne deluje avtomatsko - ampak vpra?anje kateri gumbi so tamle....a obenem ni bilo potrebe da je avtomatska

 

ce pogledas vecje slike mislim da pise auto na prvem gumbu

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5180973&show=2

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

yep sj to lih gledam.

pa nemske sm gledu, in dejansko so tkole:

brez airbagov (tist volan pac)

Drivers airbag

Front airbags

in ene par jih ima Front & Side Airbags.

 

tkole je brez avtomatske: do 4...

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...amp;tabNumber=2

 

evo temu pa pise Front & Seiten airbags

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=3

 

 

sam ce mas res 4 pol se mi zdi da je kr redkost pr nas... pa tk, prodaja se za enako ceno kot vse ostale ki majo komaj po en airbag in isto km pa se rjo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni zgleda, da ima zlo?ljiva ogledala - gumbek zraven stikala za nastavitev ogledal?

 

Tisto je samo za vse 4 ?ajbe, pod ?ajbam da druge tri ?ajbe izklopit da otroc ne morjo odpirat, pol ma? pa pri ogledalih srednji gumbek da zbere? levega al desnega, velik knof pa kam bo? premakno ogledalo... Isto ko pr vseh mazdah... Ne vidim ni?esar kar bi nakazovalo na zlo?ljive ?pegle...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisto je samo za vse 4 ?ajbe, pod ?ajbam da druge tri ?ajbe izklopit da otroc ne morjo odpirat, pol ma? pa pri ogledalih srednji gumbek da zbere? levega al desnega, velik knof pa kam bo? premakno ogledalo... Isto ko pr vseh mazdah... Ne vidim ni?esar kar bi nakazovalo na zlo?ljive ?pegle...

 

 

Desno zgoraj ob stikalu za nastavitev ogledal je ta gumbek.Spodnji je pa za zaklep stekel

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je mela ?e moja Laguna, tko da silna pridobitev ter inovacija in hkrati izredno pomemba zadeva, ?e tole ima avto! :P:D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj pri enih avtih se ogledala samodejno zaprejo, ko ga zaklene?. Kot sem napisal, to je ve? kot 20 let stara pogruntav??ina in je pri Japoncih doma nekaj samoumnevnega (najbr? zaradi natrpanih mest).

 

pri novi mazdi ne. mas pa gumb

ce hoces zapret ogledala.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures: :blink: ??

 

boss: Da :bravo: vse kar pi?e gor je res, z izjemo letnika, je dec.1997. :)

mal rukjena spred.. ampak ni panike. motor te?e kot urica, menjalnik, sklopka, fri?ni diski, zobati jermen, vse je top. klima takoj zalaufa. Sede?i so ogrevani in zelo lepo ohranjeni (voznikov je elektri?no nastavljiv seveda), so tud zlo udobni. volan je usnjen in ni skor nic scufan.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures: :blink: ??

 

boss: Da :bravo: vse kar pi?e gor je res, z izjemo letnika, je dec.1997. :)

mal rukjena spred.. ampak ni panike. motor te?e kot urica, menjalnik, sklopka, fri?ni diski, zobati jermen, vse je top. klima takoj zalaufa. Sede?i so ogrevani in zelo lepo ohranjeni (voznikov je elektri?no nastavljiv seveda), so tud zlo udobni. volan je usnjen in ni skor nic scufan.

 

Tole moras prpeljat na srecanje.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je ta avto bolj v?e? kot stara 6-ka, zlasti v motorni izvedbi V6. ?e bi obstajali ?e letniki nad 2000 bi jo verjetno kupil! :ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho:

nau ?lo do te nedelje ?al (ker je ?e ne bom imel) :hohoho: naslednjo pa obvezno.

dobim ?e 50% popust na zavarovanje od avtohi?e in zastonj tehni?ni. :bravo: se je ?e zelo veselim.

sj vem da sm bluzu o ?parov?ku in karavanu in nevem kaj ampak je sound V6ke naredu iz mene "eh sj sm ?e mlad kdaj bom pa mel tak avto ?e ne zdj" in smo spet na K-engine.

323F je "on hiatus" trenutno, nism je ?e prpravlen prodat. Komi ?akam da dam zimake na x6 na 5krakih GT felnah :P

 

edit: a mi lahko kdo razlozi kaj je s xedos6 in barvo zmigavcev? ker se nic ne ujema po letnikih, eni so beli eni pa oranzni.. men so beli lepsi bom probal zvohat kje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho:

nau ?lo do te nedelje ?al (ker je ?e ne bom imel) :hohoho: naslednjo pa obvezno.

dobim ?e 50% popust na zavarovanje od avtohi?e in zastonj tehni?ni. :bravo: se je ?e zelo veselim.

sj vem da sm bluzu o ?parov?ku in karavanu in nevem kaj ampak je sound V6ke naredu iz mene "eh sj sm ?e mlad kdaj bom pa mel tak avto ?e ne zdj" in smo spet na K-engine.

323F je "on hiatus" trenutno, nism je ?e prpravlen prodat. Komi ?akam da dam zimake na x6 na 5krakih GT felnah :P

 

edit: a mi lahko kdo razlozi kaj je s xedos6 in barvo zmigavcev? ker se nic ne ujema po letnikih, eni so beli eni pa oranzni.. men so beli lepsi bom probal zvohat kje

 

Od facelifta dalje so vse imele zadaj oran?ne, kateri imajo bele jih imajo ?e od tarih pred 94. Tako da mora? dobiti stare lu?i kaj misli? kdo jih ima vi?ka :ne vem:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni je ve? gor :P

 

 

Je se >> http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5180973&show=1 samo z napisom "PRODANO" :bravo:

 

Mazdaman nima ni? doma, sploh za x6 ne.

 

A jo bo? kaj predstavil za nas ki ne vemo natan?no za katero x6 se gre?

 

 

Gre se za tole Xedosko >> http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5180973&show=1 (dokler bo se online... )

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.