Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Za dobre 4 leta staro lepotico (v?e?en stajling), se mi zdi pametna cena;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5681676&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo, ko gleda? tele oglase rabljenih v SLO - a je sploh kak originalen? ?e tisti, ki ga privat prodaja pa ima 10.000 na leto je sumljiv.... :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poglej ceno tam gor in sedaj pri nas. :P

 

 

So ze na grugem forumu ugotavljali, da gre za drug avto iz Italije... in da so le slike pobrane iz nemske strani >> http://goo.gl/3SlJp

 

 

Koliko je res, pa naj vsak sam presodi <_<

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam to je pa kriminal prve lige - sicer je pa logi?no, komu pa se sploh spla?a avte iz tujine vozit z realnimi podatki pa nepo?kodovane?

 

Spla?a se edino, da ima ogromno kilometrov, ki jih nato tukaj zbijejo obilno al pa da je karamboliran in se ga tukaj popravi. Lep avto z mal km je drag tudi zunaj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

POZDRAVLJENI,

 

SEM LASTNIK PODJETJA AHV D.O.O., KER SI NE DOVOLIM TAKEGA BLATENJA PODJETJA SEM SE PRIJAVIL IN UME?AL V TO TEMO, RAZNI ˝BMW˝ ZNALCI 1. SLIKA VOZILA JE SIMBOLI?NA-VOZILO V NEM?IJI.... 2. NA?E VOZILO JE IZ ITALIJE-LEASE PLAN(GARANCIJA NA KILOMETRE,BLA...BLA-?E Z NJIHOVE STRANI) 3. ?E STE TAKI DETEKTIVI BI UGOTOVILI VELIKO DETAJLOV KI NE GREJO SKUPAJ SLIKA-OPIS 4. MISLIM DA MED RAZNIMI ZNALCI KI IMAJO ?AS RAZGLABLAT - NI TUDI ENEGA REALNEGA KUPCA 5. REALNI KUPCI POKLI?IJO IN SE POZANIMAJO O VOZILU-ZGODOVINA,,....

 

ZA VSE NADALJNE INFORMACIJE SMO VAM DOSEGLJIVI PREKO TELEFONOV, KI SO NAVEDENI V OGASU,...

 

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, ?e stopi? ma?ki na rep... treba bi ga bilo vpra?at a bo drug BMW tud s prevrtenimi km-ji pa zakaj krade slike, ?e je tak po?tenjak... hmmm ja pa ?e je slika simboli?na se to napi?e pa ne bi bilo nobenih dilem tko pa bo vedno ostal sum, da gre oziroma je ?lo za "mutna posla".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, ?e stopi? ma?ki na rep... treba bi ga bilo vpra?at a bo drug BMW tud s prevrtenimi km-ji pa zakaj krade slike, ?e je tak po?tenjak... hmmm ja pa ?e je slika simboli?na se to napi?e pa ne bi bilo nobenih dilem tko pa bo vedno ostal sum, da gre oziroma je ?lo za "mutna posla".

 

od X3 so pa realne slike pravi... <_<

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...pa vidi se da so samo sliki volana druge in slab?e kvalitete...a ostale so pa kar fajn.

Itak da se ven vle?e, a ko je oglas gor dajal pa ni blo slik avta a.

 

zakaj je avto v prihodu ?e je slikan tam??

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz nisem... je pa zanimivo to kako brezbri?no jemljejo take prevare. Zdi se jim, da je vse to ?ist legalno in fair v stilu ja sej kupci zahtevajo, da je na ?tevcu tolk mal km-jev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da bi jo imeli, ko sem vzel pri njih mojo 6ko.... :(

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?id=5660161&obv=1

 

?e ena lepa ?pagetarica

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da bi jo imeli, ko sem vzel pri njih mojo 6ko.... :(

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?id=5660161&obv=1

 

?e ena lepa ?pagetarica

 

staro za staro pa jo ima?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pol mora pa Suza iti vstran

 

PS: jo ima? ?e tako ali tako predolgo.

 

suzukija 3 leta....:)

predolga je za mestni avto...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da bi jo imeli, ko sem vzel pri njih mojo 6ko.... :(

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?id=5660161&obv=1

 

?e ena lepa ?pagetarica

 

Ta je pa skor taka kot moja :) Edino malo vec prevozenih km ima ... pa malo manj opreme :D

 

Cena modre je zelo privla?na...........mi ni dalo miru :blush:

 

Koliko pa je cena? Sovrazim oglase, kjer ni napisane cene :blush:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.