Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

hocem 10 miljonov eur na mojem racunu

 

da vidmo ce se bo uresnicila tale zelja

 

jaz pa ho?em, da jih da? meni, ko jih dobi?.....

 

Kaj pa ?e se meni tudi uresni?i :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tega lexusa bi pa mel za poleti :D

 

http://www.avto.net/_AVTO/results.asp

 

Ti pojdi raje v poletno ?olo za Windowse, da bo? znal popat linke :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5677145&show=1 prva rabljena nova Mazda 3 2.0 GTA na avto.netu....samo predragaaa, leto starej?o kot je ta sem jest svojo dobil ?e za okol 11t eur, v roku leta pa pol bo tudi cena tele lih tak?na...druga? mi je pa v?e?na :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://24ur.com/novice/slovenija/foto-nepr...a-je-nacet.html

 

Evo zgodba se nadaljuje ampak bolj pateti?n od pateti?nega. Celo novinarsko konferenco organizirajo, najdejo neko praznoglavko (Katja Fa?ink), da iz lista bere in se dela lepo, najdejo neko napol imbecilno odvetni?ko mnenje, ki je odvisno samo od vi?ine cekinov, ki jih porine?, nato pa namesto, da bi se opravi?ili za napako ?e napadejo ljudi, ki so na?li nejasnosti, jih poetikirajo ter natrosij nekaj nasvetov, da naj naslednji? se grejo raziskovalno novinarstvo, da bodo lahko sami ovrgli napake, ki so jih zagre?ili ubogi kalimeroti, ki niso nikoli naredili ?isto nobene goljufije. :whatever:

 

Ne rabi? bit genij, da z uvozi rabljenih lahko zaslu?i? le z vrtenjem km ali popravilom zaletenih avtomobilom in mislim, da bi jim bilo treba zastaviti samo en predlog, da ?e so taki po?tenjaki pa naj se preverijo vsi avti na dvori??u pa, ?e jih ima ena tretjina realne km se pri tej pri?i pi?em burek z veliko za?etnico.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne govori, danes sem ?el gledat en avto. Preprodaja ga tak kreten, da ni vreden, da ima tak avto na dvori??u in nima pojma. Leta 2007 imel 145.000 km zdaj jih ima 155.000 km. Sem ga vpra?al kaj pa to? Je sam trokiral pa omenjal menjave motorja, na koncu je ?e on kao zamenjal motor. Sem reku dj cifro prej?njega lastnika (ker je baje ?e nanj pisan) je rekel, da ne rabim, da bo ?e on zrihtal. Na koncu sem mu omenil, da sem imel tak avto da vem skoraj vse o njih, se je spet tresel kot cucek. Testno sem komaj nafehtal, sem kar rekel, zih ima? akumulator kje (ga je dal iz avta), jaz imam pa kleme. Toliko neprijetnih vpra?anj sem mu zabil, da je na koncu rekel da se mu mudi pa kr odpikat me hotel. Vsaj v?gal je v prvo, in laufal presenetljivo lepo. Pa ?e na testni sem ga prestra?il ko sem probal bremze on je pa stal pa gledal kaj po?nem. :hudicek:

?e bi to?no ta avto prodaja kak lastnik direkt, da bi se fural z njim ?e vsak dan bi ga bilo takoj vredno kupiti. Je prakti?no brez pikice rje (pa govorim za tista skrita mesta kjer ponavadi res rjavijo ne o blatnikih).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://24ur.com/novice/slovenija/foto-nepr...a-je-nacet.html

 

Evo zgodba se nadaljuje ampak bolj pateti?n od pateti?nega. Celo novinarsko konferenco organizirajo, najdejo neko praznoglavko (Katja Fa?ink), da iz lista bere in se dela lepo, najdejo neko napol imbecilno odvetni?ko mnenje,

 

Kako lahko tolk grdo napi?e? o pjevaljki, kozmeti?arki in ne vem kaj vse sposobni osebi. Sem prvo res pomislu da je neka novinarka ki je pristala da bo pr sam ?nabli so spominjal na uno drugo znano pjevaljko pa sem stisnu stric gugla in se fajn nasmejav ob temle:

http://grewsometwosome.blog.siol.net/2011/...aznivi-kljukec/

Priporo?am za razvedritev....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon: se prav, ?e bi js to takrat menju z F-ko u bistvu nebi naredu nobene napake? :o

 

BTW, zadnji? mi je kolega poslal sms, da je enmu njegovmu kolegu pokazu mojo F-ko (nvem slike al posnetke) in je baje reku da mi da 5k? zanjo. Js sm pa reku sam: NE DAM! :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon: se prav, ?e bi js to takrat menju z F-ko u bistvu nebi naredu nobene napake? :o

 

BTW, zadnji? mi je kolega poslal sms, da je enmu njegovmu kolegu pokazu mojo F-ko (nvem slike al posnetke) in je baje reku da mi da 5k? zanjo. Js sm pa reku sam: NE DAM! :D

 

he he prodej dokler je ?e kaj vredna;)

:harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejan, 5.000?, se heca? al kaj? To nima? kej razmi?ljat, halo? <_<:harhar:

 

P.S. - najve? ponavad tisti ponudjo ki nimajo tega denarja v denarnici ali TRR-ju, hehe! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Deeyan loterija je. ?koljka super, motor pa rabi malo ulaufavanja ?e res toliko ?asa stoji. Potem je pa le odvisno od sre?e.

 

Budalo, za 5k? samo prodaj! :vskalo: Toliko ti ne bo nih?e ve? dal, ?e pol manj ne! Ko bo? imel 5k? v ?parov?ku bo? tudi lahko ?e malo ?paral in kaj novej?ega gledal. Tako, da je tole ve?ja napaka kot to, da nisi kupil S13.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakor ?e?. ;) Toliko denarja za Fko ne bo nih?e nikoli ve? dobil, si dobil rekordno ponudbo. Potem bi brez te?av se fural nekaj ?asa z Galantom, ?paral in si ?e spomladi kupil ?e kaj novej?ega za daily in obenem za ?portnost... Recimo od Mazde bi dobil kako 3 GTA z bolj?o lego, bistveno izbolj?ano varnostjo, udobjem in z malimi predelavami pride? na 170hp in je to to. :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon, z F-ko so plani konkretne predelave (btw, tut na podvozju), u glavnem, drugo leto gre cel avto narazen (o podrobnostih pa ?e nebom pisu) ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon, lej kaj se dobi letnika 98 in za ceno 5.000 ?, mislim da komentar ni potreben (zame je to bolid made in japan)! :ljubezen::punk:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5645974&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.