Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ah...moj je pa ja nesumliv vsakdani avtocek :wub:

 

tudi voznik je lahko faktor....................................

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bl cefurskega avtomobila pa se nism vidu :P pa pravjo da je moj cefurski...

 

Cao

 

Hehe mazda ni cefurski auto; tazga BMWja k sem pa jst meu je pa genau :P

 

LP

 

PS hehe zej ga imam pa spet "cefur mobil" (sam napacne barve je) :hohoho::hohoho:

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za odprtino ne bi rekel, sej 6ka ma brisalec zadaj-se prav more bit 5 vratna,prodajalec pa ?e sam ne ve dobr kaj prodaja

Je pa tud prioriteta plin, ker bo mal ve? kot sam sezonski..vsaj kdor je bil na pikniku ?e ve da se pri?akuje :dudek:

Je kr mamljiva alternativa,me pa kljub senzorjem ?e mal velikost skrbi,ker bi tud bejba vozila in gre ?e z meganom 1.gen mim hi?e na tesno :ne vem:

 

Se bo pa vse predloge vzelo v zakup,ker bo ?e pred novim letom treba nekaj nabavit in ?asa ni ve? na pretek :prstgor:

 

Ga?per glede velikosti ni problema, ker je to od ?ene avto pa ni bilo te?av. Je pa vidljivost ven verjetno bolj?a kakor iz megana. ?e te kaj zanima ?e lahko vpra?a?, druga?e je cena za mazda?e seveda ni?ja.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, ona ?rna 6-ka iz leta 2005 (modelno 2006) se je prodala. Verjetno z zlaganimi 182.000km (imela jih je pa 240.000). Bomo vidli, ?e se bo lastnik kaj pojavil na forumu, da mu povemo, da ga je Bekim Poli? malo nagnil...

post-6662-1380614767_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ga?per glede velikosti ni problema, ker je to od ?ene avto pa ni bilo te?av. Je pa vidljivost ven verjetno bolj?a kakor iz megana. ?e te kaj zanima ?e lahko vpra?a?, druga?e je cena za mazda?e seveda ni?ja.

 

Bom javil dalje, mogo?e bo pa ?e res pride v o?ji izbor.

je pa res, da je letnik 2003 :) ampak vseeno preve? ugodno -.-

 

Po eni strani se tudi meni zdi, da preve? padajo in ?ist razumem vse, ki prodajajo zaradi finan?ne krize, pa ne dobijo toliko kolikor bi ?eleli, po drugi sem pa ravno jaz med potencialnimi kupci v kratkem in je malo voda na mlin, tko da se ?e taktizira kaj bi bilo bolj ugodno; kupit ?imbolje ohranjen avto za cca 3-3,5k in potem v kratkem predelat na plin, ali pa ?e kupit predelanega za nekje 4 tavelke.. (trenutni budget)

Vsekakor pa se bo ?e malo po?akalo in prera?unalo situacijo na trgu :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom javil dalje, mogo?e bo pa ?e res pride v o?ji izbor.

Po eni strani se tudi meni zdi, da preve? padajo in ?ist razumem vse, ki prodajajo zaradi finan?ne krize, pa ne dobijo toliko kolikor bi ?eleli, po drugi sem pa ravno jaz med potencialnimi kupci v kratkem in je malo voda na mlin, tko da se ?e taktizira kaj bi bilo bolj ugodno; kupit ?imbolje ohranjen avto za cca 3-3,5k in potem v kratkem predelat na plin, ali pa ?e kupit predelanega za nekje 4 tavelke.. (trenutni budget)

Vsekakor pa se bo ?e malo po?akalo in prera?unalo situacijo na trgu :zvizga:

 

Ne, da ti delam silo, ampak me je direktor ravno ˝razveselil˝, da moram z svojim avtom jutri na pot, kar pomeni, ?e ?eli? videti avto sem jutri tam do 15 ure po ljubljani oz. okolici.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ampak Grega, men se pa zdi to ?ist realna cena... konec koncev je avto star 10 let. :ne vem:

 

Vem, vem...samo ?e pogleda? tisto eno leto starej?o rumeno ?estko dve strani prej za skoraj 1500 eur ve? je to pocen pa tudi ?e je razred ni?ja in ima? s trojko ziher manj stro?kov, je pa res da je tale trojka najcenej?a na avto netu. Sploh pa ?e ima tale trojka realne kilometre, kot se vidi je popolnoma serijska, motor je bulletproof in da je redno servisirana, tako da za ta denar kar veliko dobi?.

Cene bodo pa ?e padale ja...ker drugo leto bo ?e slab?e, sej danes ste kaj prebrali kaj se v USA dogaja...to pa potem tako ali tako pride par let za njimi ?e k nam...kot tsunami.

 

Konec koncev, ?e pogleda? je sedaj tudi tako da folk tudi ?e ima denar bo kupil nekaj kar za ta denar dobi in da bo imel ?im manj stro?kov. Poglejmo ?rno ?estko MPS...avto kot smo ?e ve?krat pisali je ohranjen, preverjena zgodovina ipd...ampak ti povem da tudi ?e bi dali ceno na 6000 jurjev da verjetno nebi hitro ?la.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom javil dalje, mogo?e bo pa ?e res pride v o?ji izbor.

Po eni strani se tudi meni zdi, da preve? padajo in ?ist razumem vse, ki prodajajo zaradi finan?ne krize, pa ne dobijo toliko kolikor bi ?eleli, po drugi sem pa ravno jaz med potencialnimi kupci v kratkem in je malo voda na mlin, tko da se ?e taktizira kaj bi bilo bolj ugodno; kupit ?imbolje ohranjen avto za cca 3-3,5k in potem v kratkem predelat na plin, ali pa ?e kupit predelanega za nekje 4 tavelke.. (trenutni budget)

Vsekakor pa se bo ?e malo po?akalo in prera?unalo situacijo na trgu :zvizga:

 

ampak pazi 1.6 bencince trojke, baje so problemati?ne na plinu (nevem iz izku?enj, sm pa ?e marsikje sli?u)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ta je od unga optimista k je hotu 7k pa je mel se neko zeleno za dele zravn? :D

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7702761&show=1

 

sigurno je lepo ohranjena ?e da? skoraj 5 let stare slike.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampak pazi 1.6 bencince trojke, baje so problemati?ne na plinu (nevem iz izku?enj, sm pa ?e marsikje sli?u)

 

?e dela? 10t km letno, kupi? avto za 3 jurje...porabi 7-8litrov ?e lepo vozi?....?koda tak?nega stro?ka, in verjetno tak ki kupi avto za 3t eur ne bo dal notri plinsko vgradnjo v vrednosti 1/3 avta+.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dela? 10t km letno, kupi? avto za 3 jurje...porabi 7-8litrov ?e lepo vozi?....?koda tak?nega stro?ka, in verjetno tak ki kupi avto za 3t eur ne bo dal notri plinsko vgradnjo v vrednosti 1/3 avta+.

 

hja, eni bomo, sam mislim pa avto res ?e lep ?as met :) druga? pa itaq nardi? premonta?o :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah ne vem...ajde se gre? eko in cenej na par let starem avtu (?e se da zmontirati)....zdej pa na avtu za 3jurje....jest osebno za unga jurja naredim depozit ?e ne druzga. :) ...in ?ez 5 let kupi? to ta novo verzijo ?estke al pa trojke ko bo, kjer se plina kot smo gledali ne da vgradit pa lahk vse skupi proda? za par eur al pa v kanto vr?e? :) Res pa da vsak ma svoje prioritete :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7267136&show=1

 

zgoneni cayeni sedaj dostopni za ?minkiranje. O?i lej sej je samo 10k pa ful si varen v njem.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7267136&show=1

 

zgoneni cayeni sedaj dostopni za ?minkiranje. O?i lej sej je samo 10k pa ful si varen v njem.

 

To je komaj kakega jur?ka ? dra?je kot VW Passat istega letnika. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah ne vem...ajde se gre? eko in cenej na par let starem avtu (?e se da zmontirati)....zdej pa na avtu za 3jurje....jest osebno za unga jurja naredim depozit ?e ne druzga. :) ...in ?ez 5 let kupi? to ta novo verzijo ?estke al pa trojke ko bo, kjer se plina kot smo gledali ne da vgradit pa lahk vse skupi proda? za par eur al pa v kanto vr?e? :) Res pa da vsak ma svoje prioritete :)

 

dobr je pa res, da je na mojem poraba od 9-11l ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od vseh Oplov bi imel trenutno najraje tegale v gara?i;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7703610&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te ki?te so res "poceni", samo kot pravim, ni problema to kupit, problem je to vzdr?evati.

 

Raje kupim Lado Nivo za 12.800?. Malo dra?ja, nova, pa definitivno zmogljivej?a. In glede na to, da je nova, bo gotovo zdr?ala ve? kot 8 let star avto s skoraj 300.000 km. Oba sta bencinarja, porabo ima pa Lada Niva gotovo manj?o. Pa tudi ostali stro?ki so definitivno manj?i. Na terenu pa je Lada Niva definitivno zmogljivej?a.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Raje kupim Lado Nivo za 12.800?. Malo dra?ja, nova, pa definitivno zmogljivej?a. In glede na to, da je nova, bo gotovo zdr?ala ve? kot 8 let star avto s skoraj 300.000 km. Oba sta bencinarja, porabo ima pa Lada Niva gotovo manj?o. Pa tudi ostali stro?ki so definitivno manj?i. Na terenu pa je Lada Niva definitivno zmogljivej?a.

 

No ja. Pomoje je okoli Nive bolj fama kot kaj druga. Enkrat so jo dali na vzporedni test z modernimi SUV-iji pa je popu?ila tako na cesti kot na terenu, da se je kar kadilo. Je vzdr?ljiva, to je pa pomoje tudi to. Poraba pa; poznam eno deklo iz Cerknice, ki jo je imela pa ti lahko iz prve roke povem, da si z lepo vo?njo pri?el na 12-16 litrov. Cajger za gorivo je tako padal, ko da bi gravitacija nara??ala. Je pa res, da Niva je terenec, to kar se danes vozi po cestah pa so ve?inoma SUV-iji. Ampak dale? od tega, da bi bili za odmet. Je pa res, da si jih ve?inoma kupi folk za pederi?enje po avtocestah.

 

Od vseh Oplov bi imel trenutno najraje tegale v gara?i;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7703610&show=1

 

Jaz tudi. ?e raje pa to:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7422512&show=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.