Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ljudje se res preve? obremenjuje s tem, kam drugi dajejo svoj denar. ?e se pa? kdo ho?e zakreditirat se bo. Ne vem kaj je to problem ostalih?

 

Mogo?e ker je to potem problem bank, dr?av itd....kar pelje v krizo, ki jo morajo ho?e? no?e? drugi pokrivati z davki, obresti itd.

 

V osovi pa je to napaka bank, ker je dajala brez garancij (veliko ve?je zneske kot en 2007 BMW)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ljudje se res preve? obremenjuje s tem, kam drugi dajejo svoj denar. ?e se pa? kdo ho?e zakreditirat se bo. Ne vem kaj je to problem ostalih?

 

Men je vseeno druga?e, samo potem se mi nobenega ne da poslu?ati kak?na kriza je, da nima za kruh, da ne more na dopust.....pol naj tak ne jamra niti mal...ponavadi pa na full joka ipd....nato izgubi slu?bo, ga terjajo, vzamejo avto...ostalo rube? in spet jok da kak?na je to dr?ava da malim vzemajo velikim pa ne....spet drugi krivi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res ja. Jaz priznam da sem za miato vzel kredo, lih zato da bi kokr tok normalno vse ostalo speljal. Sam ?e pa zgubim slu?bo, pa ne bom ?u jamrat kaj je pravi?no pa kaj ne, bom jo pa? prodal, odpla?al kredit kolikor se ga da, pa iskal ?iht naprej.

Eni res preve? jamrajo...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je vseeno druga?e, samo potem se mi nobenega ne da poslu?ati kak?na kriza je, da nima za kruh, da ne more na dopust.....pol naj tak ne jamra niti mal...ponavadi pa na full joka ipd....nato izgubi slu?bo, ga terjajo, vzamejo avto...ostalo rube? in spet jok da kak?na je to dr?ava da malim vzemajo velikim pa ne....spet drugi krivi.

 

To si pa lepo napisal... Slovenci s(m)o ve? ali manj nagnjeni na to, da za svoje napake patolo?ko krivi(m/j)o druge. To je ?e kar noro kako so vse drugi odgovorni a sami sebe pa ne vidijo.

 

Zadnji? mi je eden ?ivc dvignu, k mi je najedal kako crkuje in je ?ist brez ke?a, da otrokom ?e za jest ne more ve? kupit. Pol sem pa bleknil pa bi blo bolj? da bi ostal tiho pa ga na fin na?in odjebal. Sem mu ?ist tko brez ovinka rekel, da dokler lahko dnevno skadi ?katlo ?ikov mu o?itno ?e ni hudga - kaj huj?ga... pa je letelo, od tega, da kaj se vtikam kaj bo on po?el in kaj ne pa do tega da nekadilci ne razumemo kadilcev in kako hudo je to, da si odvisen od kajenja. V glavnem k da bi bil psihiater sem se po?util... na fak of pa tak folk. Zadnje cajte na same take naletavam in vsi so eni ubogi reve?i, ki se jim krivica dogaja in ne vem kaj ?e vse, a pa da bi pri sebi kaj spremenili, to pa ne - vse dobronamerne predloge ?utijo kot osebni napad na njihovo integriteto. Mah kr neki :vskalo::whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prej?nji teden sta se tudi 2 v bifeju pogovarjala dokaj naglas, da v kaki pi...sta, da ni denarja, na ?ihtu sama pi..., otroc jamrajo da ima prijatelj v ?oli to in ono, on pa ne more kupiti, kako so cunje drage...itd itd

.

.

.

.

.

.

.

oba sta imela iphone5, ker to je pa? treba na mizi imeti, ?ike, pir za pirom in na koncu se je en odpeljal z zadnjim modelom A4 avant, drugi pa z BMWjem M5

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res ja. Jaz priznam da sem za miato vzel kredo, lih zato da bi kokr tok normalno vse ostalo speljal. Sam ?e pa zgubim slu?bo, pa ne bom ?u jamrat kaj je pravi?no pa kaj ne, bom jo pa? prodal, odpla?al kredit kolikor se ga da, pa iskal ?iht naprej.

Eni res preve? jamrajo...

 

Sej ni narobe vzeti kredit za avto...niti pribli?no ne....sploh ?e si zmo?en odpla?evati in ima? ?e potem za ostalo....najhuje je da si kak?ni vzamejo avto v vrednosti 3-4 letnega prihodka...to je pa bolnca (seveda predpostavljam iz primera minimalc pa potem avto vi?jega cenovnega razreda)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja je 14 let star s kilometri ampak to je 200 konjsi legendarni joyride, ki se sedaj prodaja po lanskoletnih cenah miat

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7513149&show=1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nizozemska (pac izbral sem po obcutku enake zadeve, bolj po slikcah in kolikor je pac nizozemscina podobna jezikom, ki jih razumem :) ...)

 

Objavljena slika

 

Pa se Danska... dobrih 72K ? :blink:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e ker je to potem problem bank, dr?av itd....kar pelje v krizo, ki jo morajo ho?e? no?e? drugi pokrivati z davki, obresti itd.

 

V osovi pa je to napaka bank, ker je dajala brez garancij (veliko ve?je zneske kot en 2007 BMW)

 

Ne bi se povsem strinjal. Krediti sami po sebi ne vodijo v krizo. In kreditov samih po sebi ni treba pokrivati z davki in obrestmi. Pa? pa v krizo vodi namen in kdo vzame kredit. V kak?en namen si vzel kredit. Primer: v Sloveniji smo vzeli kredit za avtoceste. In za kredit so se odlo?ili politiki (predvsem ZLSD in kasnej?i SD). Ko so strokovnjaki govorili, da naj avtocesto delajo po robu Tuhinjske doline in skozi Trojane, ker bo tako bistveno cenej?a izgradnja in tudi vzdr?evanje, jih ni nij?e poslu?al. Ko je stroka na?la cenej?e re?itve kot alternativo ?entvi?kemu predoru, jih spet ni nih?e poslu?al. Enako se je zgodilo tudi z Rebrnicami. In nih?e od tistih, ki zdaj bentijo in jamrajo in celo organizirajo vstaje, ni takrat dvignil glasu. Zdaj, ko so visoki krediti za odpla?at in ni denarja in bodo podra?ili vinjete, zdaj se vsi ogla?ajo. Podobno je bilo tudi z vladnim Falconom. Ko ga je vlada kupovala, ni nih?e rekel, da Slovenija pa takega letala res ne potrebuje. In ni bilo nobenih vstajnikov, ki bi vladi rekli, da naj denar davkopla?evalcev smotrneje porablja. Prora?un pa se je obremenjeval. Sedaj, ko je v njem luknja in bodo potrebni davki, obresti,... Zdaj se vsi prito?ujejo in dvigujejo pesti...

Dragi moji, za take debate in take akcije ste prepozni. To bi morali narediti pred vsaj petnajstimi leti... Takrat je ?e bil ?as. Ker pa ste bili takrat tiho, pa zdaj samo lepo sklonite hrbte pod bi?i in na tlako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To, kaksen je standard ni tako odlocilen faktor... predvsem je davcna stopnja in dodatne dajatve... in seveda visina marze, ki je ocitno pri nas dokaj nizka ...

 

Recimo gremo proti jugu, kjer je standard nizji...

 

Na Hrvaskem je recimo okoli 42.100?

 

Objavljena slika

Objavljena slika

 

 

V BiH je tudi tam nekje okoli 42.000 ? (ni konfiguratorja, tako kot pri ostalih, cena pa je 82.630 KM ali BAM)

 

V Srbiji je cena 35.480? (tudi ni konfiguratorja... samo staticni cenik v ?) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?vedi imajo enako kot mi ceno....narobe svet :blink:

 

 

Malop drazja je ... cca. 38.600 EUR

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj bi ?ele porekli na cene avtov v Singaporju :)

 

 

Res so dobre cene tam :) ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, beri opombe. Le kaj se ji je pripetilo? :)

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7670001&show=1

 

Najdu....UDAR STRELE ...wtf?? je to mo?no.

 

 

http://www.as-triglav.si/prodaja/rabljena-...45-v8-tiptronic tale stroj je bil pa ukraden

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Meni se je enako zgodilo pred desetimi leti na Alpininih pohodnih čevljih. Dobro, da sem imel s seboj dobri stari črni lepilni trak in sem enostavno naredil par ovojev okoli čevljev in je zdržalo do avta. Takrat sem si rekel, dovolj Alpine in kupil kvalitetne od  La scarpa in so še dan danes odlični. Vmes sem si kupil še ene  nizke pohodne tudi od te znamke.   
    • Ja tako sem jaz naredil, SUV mi zaenkrat ni blizu, na trgu pa drugaga zame ni. Mazda nas je ljubitelje druzinskih sedanov/karavanov pustila močno na cedilu. 
    • Enkrat sem ene Dunlop SP WinterSport 3D pustil vulkanizerju za 20€...dve z 4mm,dve pa z 6mm profila...6let stare...za poleti za kakega "butlja" še za ponucati,pozimi pa za ubiti se...si malo zabremzal,in je kar letelo,kamor je hotelo😬. Od takrat naprej-6 let je pri meni meja,pol pa me ne zanima več,kaj bo kdo z njimi počel,samo znebiti se jih hočem,in nočen nič zajebancije prek bolhe ipd...pa nimam mira iz nočne-klici,SMSi,pa daj mi jih dostavi,pa...ma dobesedno jebe se meni za takšne "smeti"...mojega avta ne bodo več videle.
    • sam res, 2% jih ni naredilo je pa cela drama
    • Ampak, verjel ali ne, problem tukaj ni v meni, ampak v tem, da par let nazaj je bilo izbire še pa još, pa so enostavno nehal delat take avtomobile. Sej vem da je to zato ker so se manj prodajali kot SUVi, ampak takole vsa jajca dat v eno košaro (samo SUVe delat) jih bo enkrat drago koštal.    Po pravici, do konc leta bom vidu kaj bom naredu. Al bom kakšno leto staro M6 iz nemčije kupu, al pa bom primoran v nakup SUVa. Ko pride hibrid CX5 bo vsaj mal tolažbe, sploh če bojo zadržal dinozavrski motor notr
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.