Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Verjetno je komplet ?trom za zamenjat :unsure:

 

samo BCM je 400?, ra?unalnik 2000? izklicna pa skoraj realna cena......to je za dele (?e ni vozno)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za sestri?no grem pogledat tale avto http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7195422&show=1 ...kje je ?e tista tema o MPV-jkah?? Boss si ti pisal da rjavijo okoli amortizerjev (pri ?raufih al kje ?e) al sem mal pome?al?

 

?e jo zanima ta vrsta avtov imam mojo Toyoto za prodat.

 

 

Toyota Previa

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za sestri?no grem pogledat tale avto http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7195422&show=1 ...kje je ?e tista tema o MPV-jkah?? Boss si ti pisal da rjavijo okoli amortizerjev (pri ?raufih al kje ?e) al sem mal pome?al?

 

Spregledal tvoj post... sam sem ?el gledat Premacy-je in rjavijo na notranji strani koloteka, kjer je vpet amortizer in feder.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Triumph - Spitfire Mk III skoraj lahko re?em duhovni predhodnik Miat in podobnih avtomobilov. :bravo:

 

Mislim da sem tak model modre barve videl predvcerajsnjim v sosednji ulici, ampak v Portchester-u :) stoji na dvoriscu in dobesedno razpada. Bom ga sel slikat en dan.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da sem tak model modre barve videl predvcerajsnjim v sosednji ulici, ampak v Portchester-u :) stoji na dvoriscu in dobesedno razpada. Bom ga sel slikat en dan.

 

Sam gasa in obnoviti ker imajo kot vidi? kar fajne cene. :D

 

Kaj naj ti re?em, Renault pa?. :P Resno, kolikor spremljam Renault forum so tile "presti?ni" Renaulti (pa kak Avantime itd..) bolj kvarljivi kot kaki Twingoti in Clioti (ve? elektronike itd) tako, da me ne presene?a cena. Cena novega odbija?a in lu?i je pa verjetno tudi astronomska, Renault ima glupo cenovno politiko. ?e novi deli za dolo?ene Renaulte znajo biti dragi (Clio RS in xenon prednja lu? naprimer), ampak sme?no je, da z leti ?e podra?ijo. V nekaj letih je ?la cena za komplet delov za veliki servis za Clia 16V naprimer ful gor. :glare:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj naj ti re?em, Renault pa?. :P Resno, kolikor spremljam Renault forum so tile "presti?ni" Renaulti (pa kak Avantime itd..) bolj kvarljivi kot kaki Twingoti in Clioti (ve? elektronike itd) tako, da me ne presene?a cena. Cena novega odbija?a in lu?i je pa verjetno tudi astronomska, Renault ima glupo cenovno politiko. ?e novi deli za dolo?ene Renaulte znajo biti dragi (Clio RS in xenon prednja lu? naprimer), ampak sme?no je, da z leti ?e podra?ijo. V nekaj letih je ?la cena za komplet delov za veliki servis za Clia 16V naprimer ful gor. :glare:

 

no sej kvarljivost pa Renault me ne presene?a :P

 

?e ena zanimiva zadeva :D

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7478698&show=1]http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7478698&show=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model mazde zaradi katerga sem se leta 90 za vedno zaljubu v to znamko;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7685060&show=1

 

Te barve legendarne lopatarce ?e nisem imel v svoji gara?i, bile pa so ?e rde?a, ?rna in bela. :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokaj ugodna cena za lu?tkan avto;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7694342&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj bi pa rad? Da je pozla?ena? Za 250? je v odli?nem stanju... In pa za polnoleten avto...

 

hja, se pa? ne strinjam, da je avto lep... ker pa? ni, ?e je gnil in ja tudi tak letnik in tudi mlaj?i za podoben denar se avtomobili prodajajo, ki niso gnili in v res lepem stanju, kar pa? ta Mazda ni... ?al, pa ?e se vsi na glavo postavte... je pa poceni, to pa dr?i. :D

 

Je pa vsaj prodajalec po?ten in je takoj napisal, da je avto srednje ohranjen in navaja le, da vse deluje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja, se pa? ne strinjam, da je avto lep... ker pa? ni, ?e je gnil in ja tudi tak letnik in tudi mlaj?i za podoben denar se avtomobili prodajajo, ki niso gnili in v res lepem stanju, kar pa? ta Mazda ni... ?al, pa ?e se vsi na glavo postavte... je pa poceni, to pa dr?i. :D

 

Je pa vsaj prodajalec po?ten in je takoj napisal, da je avto srednje ohranjen in navaja le, da vse deluje.

 

Cao

 

Pac za ta danar je avto to to, in vem da ima oba zadnja blatnika gnila kar je pac bolezen vseh Mazd, pac sem skromen in meni je avto lep ceprav je piskov in je treba nekaj ??? vloziti v njega da bo PIKA na i,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Pac za ta danar je avto to to, in vem da ima oba zadnja blatnika gnila kar je pac bolezen vseh Mazd, pac sem skromen in meni je avto lep ceprav je piskov in je treba nekaj ??? vloziti v njega da bo PIKA na i,...

 

LP

 

to je bistvo... da bo lep je treba nekaj vlo?it in kot sem lahko iz slikic videl ta stro?ek ne bi bil majhen - zato pa sem rekel, da za tak denar lahko dobi? nekaj bistveno mlaj?ega in celega.

 

Druga? pa za kak?nega entuziasta, ki zna kej sam narest je pa takle projektek lahko ?ist lu?tna zadeva... za mal denarja dobi? dobro platformo za testirat kolk si mojstra :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je bistvo... da bo lep je treba nekaj vlo?it in kot sem lahko iz slikic videl ta stro?ek ne bi bil majhen - zato pa sem rekel, da za tak denar lahko dobi? nekaj bistveno mlaj?ega in celega.

 

Druga? pa za kak?nega entuziasta, ki zna kej sam narest je pa takle projektek lahko ?ist lu?tna zadeva... za mal denarja dobi? dobro platformo za testirat kolk si mojstra :bravo:

 

Cao

 

Tocno tako

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zakaj? a zato, ker Mazda ne razume, da je relativno nišna znamka in ima svoj ne prav velik krog kupcev, ki namesto, da bi jih obdržala se prav trudi, da bi se jih kar precej znebila.   Pa zakaj SUV-i? Zato, da se zmanjšuje stroške projektiranja. SUV-a v določeni velikosti maš lahko samo enega. Ne rabiš delat SUV limuzino, SUV karavan in SUV HB. Pri 6-ki je to bil problem, ko so imeli v prvih dveh generacijah 6-ko s tremi različnimi ritkami. Kupci smo bili veseli nad izbiro, Mazda nad stroški proizvodnje pač ne. Ko so uvajali CX-5, so ga dejansko kot menjavo Mazde 6 HB, ki je za moje pojme najbolj posrečena oblika v navezavi z uporabnostjo.   CX-5 je tako enostavno kanibalizirala lasten model, ker del te prodaje, ko ni bilo 6 HB je šel k CX-5. In procenti 6-ke so padali. Medtem, ko so pri Mazdi naredili 2. gen CX-5 so 6-ko več ali manj držali le s FL-ji. Se pravi generacijo so menjali tako, da so FL-ju rekli nova generacija. To se v prodaji ne počne in , ko po 10-ih letih ne zamenjaš generacije določenega modela je logično, da številke v prodaji padajo tako globoko, da pri Mazdi rečejo: "ej, ste videli, da ne gre in da je prihodnost v dražjih SUV-ih". Kako prikladen izgovor.   Se pravi ne daš na trg nove generacije, omejuješ prodajo in število različic. In ja seveda, na koncu smo kupci krivi za take odločitve. Bolano do nezavesti.
    • 50 jurjev? 🤣 za CX-5... haha keri lokvanji   pa seveda je zvestoba do groba... zato ker se jo boš težko znebil za normalen denar.
    • Zanimivo da to nisi slišal, ko ste s prikolico romali okoli.   Takrat bi se že moralo slišat. Razen če BT-jka tak fejst šklopota, da se je porazgubilo v drugem hrupu 🤔
    • Si vzel nove tam. So jih morali vzet.
    • A ni tko, da je v ceno novih vraćunan tudi prispevek za razgradnjo? In ti ne bi smeli računat razgradnje starih. Namreč to je narejeno zato, da folk odpelje k vulkanizerju in ne meče v hosto.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.