Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

hehe ... lepa zgleda na slikah,

 

RHD... in ?ge? nekomu naproti, oni pa se userje, ker misli, da ni voznika :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stvar okusa pa?, men je od spredi prov lep, pragovi tko tko, zadn konc je kr mal falen odbija?, mi je pa zanimiv pokrov benz tanka! :):danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je od spredi prov lep, pragovi tko tko

Ja, me ne presene?a, kot tudi tebe najbr? ne, da meni ni v?e?.

 

hja sej ni ?udn, da se pol temu re?e ri?ota... tole je dale? preve? plastike za na tak avto... ?al :(

 

:bravo: Nima nekega celotnega stila. :zvizga: Tako kot naprimer kolega iz Hr, ki je cel avto po?timal, po?trihal, skratka dodelal vse detajle, ne pa samo zmetal plastiko pa gasa.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, me ne presene?a, kot tudi tebe najbr? ne, da meni ni v?e?.

:bravo: Nima nekega celotnega stila. :zvizga: Tako kot naprimer kolega iz Hr, ki je cel avto po?timal, po?trihal, skratka dodelal vse detajle, ne pa samo zmetal plastiko pa gasa.

 

Najlep?e je (S-line, M3, OPC, GTC, WRX, VTS, Bacara, GTi, GT, MPS ...) mogo?e skromen, ampak po mojih "na?elih" najbol?i stil, je original stil ...

 

Izpopolni to ... To pa je mojstrovina B)

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najlep?e je (S-line, M3, OPC, GTC, WRX, VTS, Bacara, GTi, GT, MPS ...) mogo?e skromen, ampak po mojih "na?elih" najbol?i stil, je original stil ...

 

Izpopolni to ... To pa je mojstrovina B)

 

Kam uvr??a? mojo gajbo ? ?zmeden?

Resno spra?ujem.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam uvr??a? mojo gajbo ? ?zmeden?

Resno spra?ujem.

 

ri?... ker ma? "carbon" spojler :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam uvr??a? mojo gajbo ? ?zmeden?

Resno spra?ujem.

 

Ti ma? GTA opremo ne?

 

Pravm sam to, da je te?ko avto zrihtat okusno, in da nekteri ki to probavajo s takelimi odbija?i in pragovi stvar sam poslab?ajo. Poleg tega pa avto nardijo popolnoma neuporaben in prakti?en.

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ri?... ker ma? "carbon" spojler :P

 

haha... LOL :hohoho::hohoho:

 

:bravo: Nima nekega celotnega stila. :zvizga: Tako kot naprimer kolega iz Hr, ki je cel avto po?timal, po?trihal, skratka dodelal vse detajle, ne pa samo zmetal plastiko pa gasa.

 

Definitivno... njegov je ?ist neka druga kategorija kot tale "zme?njava" v tem oglasu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem domnevam da vam tut tale ni lih privla?en?! :D

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2987507&show=1

 

ampak glede na to da ni vzhodnja?kega izvora, torej ni ri?ote je potem kaj? nem?ka klobasa? :P

 

Brez zamere, sam "ri?ota" je prov neposre?en - glup izraz! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej Borut... vzem KAALmanov wagen in to je res maksimum stylinga... do tukaj je maksimalno lepo, kar gre pa ?ez je pa zelo hitro ri?ota...

 

?e pa se gre v extreme styling pol pa morajo biti deli tudi profesionalno pobarvani in v skladu z ostalo karoserijo. Se pravi, ?e ima avto mehke zaobljene linije, spojlerji ne smejo biti ostri in ?pi?asto pravokotni. Spojlerji in dodatki morajo zgledati kot del avtomobila in nikakor tako kot je Ta BMW, kjer vidi? iz avijona, da je vse samo nave?eno na avto, brez najmanj?ega ob?utka za uravnote?enost in vizualno oblikovno skladnost.

 

Ta BMW ima ?e grozne mre?ice, ki so povrhu ?e vse zvite, kar ?e dodatno nakazuje na ki? oz. ciganarijo.

 

Symon je nalepil kar nekaj fotk, kjer je precej mo?an stylinga pa ?e vedno ni ri?, saj je zadeva narejena prefinjeno in z okusom tako kot je to recimo pri tisti MX3 od kolega s Hrva?ke.

 

 

Aja zakaj izraz ri?ota... sicer drugod po svetu pomeni nekaj drugega men pa bolj asocira res na pravo ri?oto kot hrano, kjer v enem loncu zme?a? vse skupaj in avtom, kjer re?emo ri?ota zgleda ravno tako, da je vse zmetano v ene lonec in zme?ano skupaj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je zaj?nik. Mre?ica za zaj?nik naredit. :P

 

Ce se zaleti v kup peska ga zelo lepo preseje...........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No kar se stajlinga ti?e, men so na omenjenem BMWju zadnje lu?i noro v?e?, medtem ko odbija? pa jasno pa?e na kak?en manj zajeten avtomobil! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni najbolj?i oglas ever od Mazde, ker se je ?eni res zgodil....

 

http://adland.tv/commercials/mazda-cx-7-man-2006-30-usa

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.