Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

glej, sploh ni va?no kaj si ti misli?... ?e je tvoji dragi v?e? je to to ;) hehe

 

To?no tako...CX7 sem nazadnje peljal marca....(in to na servis)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja no sej, eno je cena, ki je dost ugodna, drugo pa (grozn) izgled v primerjavi s predhodnjo BAF serijo! <_<

 

Matr tale je notr kokr kolegov Hjundej Aksent, ki je notr vse prej kot nek luksuzni voz, plastika taka da boh pomagi! :angry:

 

Se popolnoma strinjam! <_<

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Jap jap...moja.... ?ele zdej so jo o?itno v prodajo dali.... :aaaaa:

 

 

Je pa zanimivo da so dali ni?jo ceno kot sem jim jo prodal.... :hohoho: :hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej mazdoljubci, mam vpra?anje glede nakupa, kaj menite, se spla?a tole kupit, potem pa mal Dandota kontaktirat za kose? Verjetno je pa stanje pod motorno havbo mal uganka, kaj vse je ?e za menjat?! <_<

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2830857&show=1

 

Morda pa raje tole?

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2836798&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz osebno nebi ?el na zbito!

raje stisnem nekaj ? ve? in vzamem vozno!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, cela takale (klima je bistvena zadeva pr nakupu) je okrog 2000 - da ?e ni neke rje, pa opraskana, pa sklopka zani?, pa vzmetenje total na konc, pa jasno da bi sledilo takoj?nje "jermenjavanje"! <_<:hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako...CX7 sem nazadnje peljal marca....(in to na servis)

 

8.4. si jo pripeljal pred Planet Tu? v Kranj :bravo::D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se zdi, da ta tip ne ve kaj sploh prodaja, a ste sploh vidl, da ma prosror za noge celo veliko luknjo, avto je kar se podvozja ti?e res pravi oldtajmer, kdaj pa je bil kak servis narejen, pa ne vem, ?e je vse za verjet, pa vozn kao pa brez tablic, mislim, da bi tak kot je ?el mal te?k, ?ez tehni?nega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: bom porihtal da se bom pozimi vozil avto je kar dober ceprav ga je toca stukla,zraven sem dobil oba airbaga plus racunalnik,novo tesnilo pokrova ventilov in novi zglob z mansetno :bravo::bravo::bravo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.