Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

kje si vidu da mas macdo pa te ne zajebava

 

Take so nehal delat. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2515545&show= Pozna kdo morda omenjeni avto?Prodaja se ?e nekaj ?asa, tablice so nove, tako da ?e je tale 2. lastnik ga nima dolgo razen ?e je avto iz uvoza, no je res malo predrag ampak zgleda lep, sej na sliki vsak :) ...me malo matra da bi menjal, ker 1.6 mi je pre?voh, pa ?e bo kaj pametnega in mo?na menjava we will see :ne vem: :whatever:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, pozabljate na najpomembnej?e:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2675744&show=

 

:bravo:

 

hehe :)

 

to pa... aparatura... sem se spomnil na na?ega Din-a, kje le ta ti? hodi :)

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2676595&show=

 

bi skoraj upal re?, da ma tale moj stari sprednji odbija? :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe :)

 

to pa... aparatura... sem se spomnil na na?ega Din-a, kje le ta ti? hodi :)

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2676595&show=

 

bi skoraj upal re?, da ma tale moj stari sprednji odbija? :)

 

S ceno je pa "malo" preteral.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S ceno je pa "malo" preteral.

 

?e pa da bavarca zraven :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj misli s tem: "med edinimi v sloveniji" ???

 

mogo?e je mislil na sprednji odbija?... ker tak odbija? mam jaz, pa ?e on, pa mogo?e mogo?e ?e kdo, tak da jih ni dosti :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ker ?e bo? prehiter, se ne bo dobr kon?al za tvojo denarnico, pa da povem, da obljubljao, da bojo postavljali na najbol ne primernih mestih, cestninske postaje, pa zoo?itev zaradi dela na cesti, ...

 

 

Da ne bo? na takle kontejner naletel :D

 

Objavljena slika

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja sej full super ja... zaprt odstavni pas na AC oni pa dajo table 60km/h samo zato, da bodo mastno kasirali od vseh navkljub temu, da so edino nevarnost naredili sami, ker so naredili prehudo omejitev. De?ela butalcev nimamo kej... zdej bi pa ?e kasirali radi na ra?un idiotskih omejitev.

 

AC omejitev 60km/h... faaak no... pa pizda, ?ez center LJ sred zgo??enega dvosmernega prometa in prehodi za pe?ce imamo omejitev 60km/h :whatever::whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja sej full super ja... zaprt odstavni pas na AC oni pa dajo table 60km/h samo zato, da bodo mastno kasirali od vseh navkljub temu, da so edino nevarnost naredili sami, ker so naredili prehudo omejitev. De?ela butalcev nimamo kej... zdej bi pa ?e kasirali radi na ra?un idiotskih omejitev.

 

AC omejitev 60km/h... faaak no... pa pizda, ?ez center LJ sred zgo??enega dvosmernega prometa in prehodi za pe?ce imamo omejitev 60km/h :whatever::whatever:

 

He,he,a si to mene vzel resno? :P

Glih jaz sem full ljubitelj raznih kant in pi?tolc v katerih so t.i. radarji. :D

In zaradi te "pogruntav??ine" bo takoj 20 mrtvih manj na na?ih avtocestah.Viva nova vlada in njihova pogoltnost. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.