Skoči na vsebino

Testi ostalih avtomobilov


jures

Priporočeno sporočilo

A t isi ?e dobil avto? Ja ?estitke :)

Ne sem ?el ?ez Kamnik in pri Cerarju pogledal par detajlov, Tarraco, ki je na zalogi in je po mojih ?eljah je v Slovenj Gradcu...:) 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena zanimiva (subjektivna) ocena kar se ti?e zunanjega izgleda; sem bil v?eraj v dru?bi frenda in punce, pa gre mimo aktualna Mazda6 sedan ter tik za njo ?e Reno, tavelika - tanova limuzina, verjetno Talisman in ju vpra?am kateri od teh dveh jima je bolj v?e?, pa smo se vsi trije strinjali, da je to RENA, ki je res z boka zelo impozantna zadeva. :wub:

 

P.S. Alex, mazda6 je bila rde?e barve, hehe.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena zanimiva (subjektivna) ocena kar se ti?e zunanjega izgleda; sem bil v?eraj v dru?bi frenda in punce, pa gre mimo aktualna Mazda6 sedan ter tik za njo ?e Reno, tavelika - tanova limuzina, verjetno Talisman in ju vpra?am kateri od teh dveh jima je bolj v?e?, pa smo se vsi trije strinjali, da je to RENA, ki je res z boka zelo impozantna zadeva. :wub:

 

P.S. Alex, mazda6 je bila rde?e barve, hehe.

Kaka punca"Rena" ?e mogo?e,Reno pa nikoli,pa ?e tisto kar ma notri.....
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena zanimiva (subjektivna) ocena kar se ti?e zunanjega izgleda; sem bil v?eraj v dru?bi frenda in punce, pa gre mimo aktualna Mazda6 sedan ter tik za njo ?e Reno, tavelika - tanova limuzina, verjetno Talisman in ju vpra?am kateri od teh dveh jima je bolj v?e?, pa smo se vsi trije strinjali, da je to RENA, ki je res z boka zelo impozantna zadeva. :wub:

 

P.S. Alex, mazda6 je bila rde?e barve, hehe.

Mo?no, mo?no. Sej ljudje hitro padejo na ki? in face-lifting(na ljudeh, seveda). Velika ve?ina bi, ?e bi ?el mimo passat in mazda 6 reklo, da je lep?i passat.Pa velika ve?ina bi tudi rekla, da je bolj?i band modrijani kot metallica... in tako naprej, da ne porabimo preve? papirja na forumu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da smo na jasnem, meni je mazda6 izredno lep avto, en najlep?ih (?eprav se mi zdi ?e danes prva generacija mogo?e ?e najlep?a). Isto CX-5 (pred faceliftom, po faceliftu so lu?i zadaj ?udne, take premajhne)

Ampak to je sekundarnega pomena, ?al.


Mo?no, mo?no. Sej ljudje hitro padejo na ki? in face-lifting(na ljudeh, seveda). Velika ve?ina bi, ?e bi ?el mimo passat in mazda 6 reklo, da je lep?i passat.Pa velika ve?ina bi tudi rekla, da je bolj?i band modrijani kot metallica... in tako naprej, da ne porabimo preve? papirja na forumu.

Modrijani pa metallica...ja tle bi pa lahko novo temo odprl :) :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena zanimiva (subjektivna) ocena kar se ti?e zunanjega izgleda; sem bil v?eraj v dru?bi frenda in punce, pa gre mimo aktualna Mazda6 sedan ter tik za njo ?e Reno, tavelika - tanova limuzina, verjetno Talisman in ju vpra?am kateri od teh dveh jima je bolj v?e?, pa smo se vsi trije strinjali, da je to RENA, ki je res z boka zelo impozantna zadeva. :wub:

 

P.S. Alex, mazda6 je bila rde?e barve, hehe.

Men je Talisman tut hudo besen za vidt, tut pol sede?i notr so kt fotelji, sam tisti bogi 1.6d me pa ne prepri?a ?ist ni?!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od lani je v Talismanu 2.0 dci, pravi motor... 1.6 motor?ek z dvema turbinama in 160 konjev je bil ?alost, prav tako precej nezanesljiv. Novi 1.8 225 tce je super motor za talismana, v meganu RS ima 300 konjev, ?eprav je 225 seveda dovolj za limuzino.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj Reno je kar se izgleda ti?e, bil POGOSTO vsaj konkuren?en, ?e ne celo pred ostalimi, npr. Laguna leta 1994 (meni takrat najlep?i avto tega segmenta) ali pa Espace-i.  :wub:

 

(govorim oblikovno, predno se mi kdo ?e v vejice in pike vtakne ter na?teje vse te?ave z Renami, od nastanka tovarne do dana?njih dni).  B)  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To vidi?, mazda vsaj nima fake difuzorjev, ampak dva prava rora, ?e smo ?e pri tem

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Pazi kaj pi?e?, te bodo takoj okrcali, da sem te oku?il z poveli?evanjem mazde. :)

Malce ki?ast je espace in talisman tudi, tisti fake izpuhi in fake re?e na prednjih vratih in blatnikih.... druga?e pa meni precej v?e?no.

Ko sem to isto napisal jaz, da so ki?asti, ni bilo v redu. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek se mi je zgodilo nekaj, kar je skoraj bogokletno zame.

Namre? vozil sem se v suvu, ki mi je bil v?e? in bi ga kar takoj imel. Po dizajnu je ob boku mazde in zame dale? najlep?i suv. In o ?em je beseda?

O Jaguarju SVR V8(550 hp).

Bil sem pri kolegu, ko je pri?el k njemu njihov producent iz doj?landa. In smo ?li na kosilo z njim.Tak?ne glasbe izpod havbe nisem ?e dolgo sli?al. In tak?nih brutalnih pospe?kov! Zapeljal nas je do Postojne in to je bilo res vrhunsko do?ivetje. Po?util sem se, kot da sem v kaki videoigrici. Res super avto... in to suv!

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek se mi je zgodilo nekaj, kar je skoraj bogokletno zame.

Namre? vozil sem se v suvu, ki mi je bil v?e? in bi ga kar takoj imel. Po dizajnu je ob boku mazde in zame dale? najlep?i suv. In o ?em je beseda?

O Jaguarju SVR V8(550 hp).

Bil sem pri kolegu, ko je pri?el k njemu njihov producent iz doj?landa. In smo ?li na kosilo z njim.Tak?ne glasbe izpod havbe nisem ?e dolgo sli?al. In tak?nih brutalnih pospe?kov! Zapeljal nas je do Postojne in to je bilo res vrhunsko do?ivetje. Po?util sem se, kot da sem v kaki videoigrici. Res super avto... in to suv!

Super a verjetno nedosegliv? Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali je bil vsaj soul red barve? :)

Ni bil, je pa bil tudi rde?e barve ampak temno bordo.

Lepa, skoraj kot red soul.

Alex, pa ?e dizel ni bil... kam gre ta svet, a bo? pre?ivel?

Za tak lep stroj bi se takoj odpovedal dizlu. Pri tem stisne? gas in te zalepi na stol in ne stoka in joka in nikamor ne potegne. :)

Dvomim, je pa o?itno imel DU?O. :lol:

Jap... lep avtek

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.