Skoči na vsebino

Testi ostalih avtomobilov


jures

Priporočeno sporočilo

  • 3 tedne kasneje...

V?eraj bil v Salonu KIA na Leskov?kovi in se sprehajam med razstavljenimi modeli pa vse sami SUV-i in nikjer Proceeda.

 

Vpra?am prodajalce a ga imajo kje pa mi povejo, da so vse razprodali saj do ?li za med in ?akajo na naslednjo po?iljko.

 

Pa jaz tisto pogledam izpod ?ela in samo re?em "aha".

 

Pa mi modela za?neta v stilu:" ja kaj pa ?e bi razmislil o Sportagu al pa Sorentotu"

 

Jaz pa njima nazaj: "glejta ne rabim SUV-a, ne boli me hrbet, ne kolena, ne kolki... vje?bam"

 

No pol je bil pa sam ?e smeh, jaz sem pa rahlo razo?aran zapustil salon... sej niso resni, SUV-ov imajo toliko na zalogi, da jih ne morejo prodat, tisto kar gre pa v promet pa naro?ajo v lekarni?kih dozah. Kdo bi razumel te zastopnike. V ponedeljek grem zato zanala?? k Volkswagnu, da vidim, ?e so tam tud tolk zahojeni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj bil v Salonu KIA na Leskov?kovi in se sprehajam med razstavljenimi modeli pa vse sami SUV-i in nikjer Proceeda.

 

Vpra?am prodajalce a ga imajo kje pa mi povejo, da so vse razprodali saj do ?li za med in ?akajo na naslednjo po?iljko.

 

Pa jaz tisto pogledam izpod ?ela in samo re?em "aha".

 

Pa mi modela za?neta v stilu:" ja kaj pa ?e bi razmislil o Sportagu al pa Sorentotu"

 

Jaz pa njima nazaj: "glejta ne rabim SUV-a, ne boli me hrbet, ne kolena, ne kolki... vje?bam"

 

No pol je bil pa sam ?e smeh, jaz sem pa rahlo razo?aran zapustil salon... sej niso resni, SUV-ov imajo toliko na zalogi, da jih ne morejo prodat, tisto kar gre pa v promet pa naro?ajo v lekarni?kih dozah. Kdo bi razumel te zastopnike. V ponedeljek grem zato zanala?? k Volkswagnu, da vidim, ?e so tam tud tolk zahojeni.

?e ne bo niti tam ni? pojdi v salon dacie.Tam bodo ziher imeli kaj na zalogi. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj bil v Salonu KIA na Leskov?kovi in se sprehajam med razstavljenimi modeli pa vse sami SUV-i in nikjer Proceeda.

 

Vpra?am prodajalce a ga imajo kje pa mi povejo, da so vse razprodali saj do ?li za med in ?akajo na naslednjo po?iljko.

 

Pa jaz tisto pogledam izpod ?ela in samo re?em "aha".

 

Pa mi modela za?neta v stilu:" ja kaj pa ?e bi razmislil o Sportagu al pa Sorentotu"

 

Jaz pa njima nazaj: "glejta ne rabim SUV-a, ne boli me hrbet, ne kolena, ne kolki... vje?bam"

 

No pol je bil pa sam ?e smeh, jaz sem pa rahlo razo?aran zapustil salon... sej niso resni, SUV-ov imajo toliko na zalogi, da jih ne morejo prodat, tisto kar gre pa v promet pa naro?ajo v lekarni?kih dozah. Kdo bi razumel te zastopnike. V ponedeljek grem zato zanala?? k Volkswagnu, da vidim, ?e so tam tud tolk zahojeni.

Ampak proceedov je zelo malo na cesti, tudi vprasanje koliko bi jih pokupili, ce bi bila zaloga vecja...

 

Saj je lustn za pogledati, hkrati vecji od navadnega ceeda in manj skatlast kot karavanski. Dejansko neko logicno nadaljevanje 5vratnih mondeov, insignij in v tvojem primeru mazde6, sploh zato, ker ta razred izumira, kia pa z optimo ni ravno mocna.

 

Ampak, hoces noces, kia ima ?e zmeraj status solidnega druzinskega vozila,kjer se mocno gleda tudi na ceno in prostornost in tu se mi zdi, da bi se navkljub vecji zalogi proceedov, vecina ?e zmeraj raje odlocila za karavana.

 

Saj je proceed drazji od karavana, ne?

 

Porocaj danes kako bo pri vw.

 

Cisto resno; kaj pa ?koda scala?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bi rekel, da izumira, saj vsi evropski proizvajalci prav tekmujejo kdo bo ponudil fastback razli?ico: Audi recimo A5 in A7, VW ima Arteona, BMW serijo 4 in 6, ?koda Octavia in Superb, Opel Insignia, Marcedes ma tud nekaj modelov, Ford Mondeo. Peugeot 508, Kia Proceed, Hyundai i30 fastback itd itd

 

Se pravi ve? ali manj jih imajo v ve?ini, ?al pa ravno moja znamka pravi, da je bolj?, da dajo ?e kakega SUV-a ven kot, da bi limuzinski razli?ici spremenili le toliko, da bi se odpiralo z vrati ?e okno in bi bil avto 100x bolj uporaben.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bi rekel, da izumira, saj vsi evropski proizvajalci prav tekmujejo kdo bo ponudil fastback razli?ico: Audi recimo A5 in A7, VW ima Arteona, BMW serijo 4 in 6, ?koda Octavia in Superb, Opel Insignia, Marcedes ma tud nekaj modelov, Ford Mondeo. Peugeot 508, Kia Proceed, Hyundai i30 fastback itd itd

 

Se pravi ve? ali manj jih imajo v ve?ini, ?al pa ravno moja znamka pravi, da je bolj?, da dajo ?e kakega SUV-a ven kot, da bi limuzinski razli?ici spremenili le toliko, da bi se odpiralo z vrati ?e okno in bi bil avto 100x bolj uporaben.

I30 je rang ni?je, recimo da je tako kot procee ( i40 je recimo brez take variante, optimalno tudi), baje gre mondeo ven (v?eraj prebral), nem?ka sveta Trojica s5 spada nekam drugam... Ok,edino ?koda in insignia so ?e kolikor toliko v tem...

 

Avensisa ni ve? (camry, ki naj bi ga vsaj pri nas nadomestil je s5 Zgodba zase), acorda je nadomestila neka fastback varianta civica....

 

Ampak ja... Povsod je prostor in uporabnost v slu?bi videza, tako v ostalih razredih,kot tudi tu...

 

Seat tudi nima ni? takega (glede na zadnjega Toleda je morda celo bolje tako)....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toledo nikoli ni bil karavanski, zqto je tu leon st

Ja,res je. Zadnji Toledo je pa bil nek wannabe enoprostorec s petimi sede?i in sme?no obliko...

 

Konkurenca altei, ki je vsaj zagledala kolikor toliko, dokler je niso ponujali tudi v xl opciji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri men so ostali resni kandidati samo ?e:

Proceed (cena je dokaj visoka, poraba 1.6 turbaka pa tudi ni majhna, ampak to je na?eloma to)

Mazda 3 (ve? ali manj zato ker je Mazda, ampak limuzina je neuporabna za prevoz ve?jih predmetov, SkyactivX motor pa kot ka?e ni tisto kar so obljubljali)

Arteon (to je to kar bi morala biti Mazda 6, ?al pa je kar prevelik in tudi cena je kar visoka

Octavia (ma kaj pa vem, oblikovno mi je spredaj bolj ponesre?ena kot ne, cene pa so tudi kar lopovske)

Superb (tako kot Arteon, prevelik in predrag)

 

in kaj zdaj? Fuck, nikoli si nism mielil, da bom kdaj imel problem z nakupom. Denar mam a ponudba je tako siroma?na kot ?e nikoli.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri men so ostali resni kandidati samo ?e:

Proceed (cena je dokaj visoka, poraba 1.6 turbaka pa tudi ni majhna, ampak to je na?eloma to)

Mazda 3 (ve? ali manj zato ker je Mazda, ampak limuzina je neuporabna za prevoz ve?jih predmetov, SkyactivX motor pa kot ka?e ni tisto kar so obljubljali)

Arteon (to je to kar bi morala biti Mazda 6, ?al pa je kar prevelik in tudi cena je kar visoka

Octavia (ma kaj pa vem, oblikovno mi je spredaj bolj ponesre?ena kot ne, cene pa so tudi kar lopovske)

Superb (tako kot Arteon, prevelik in predrag)

 

in kaj zdaj? Fuck, nikoli si nism mielil, da bom kdaj imel problem z nakupom. Denar mam a ponudba je tako siroma?na kot ?e nikoli.

Koliko ima?? Te jaz furam za tedenski pav?al.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zadnji toledo je tale

generictwocolumn.resizeViewPort.noScale.

U,pismo... Pa res. Mea culpa. Dvoj?ek rapida... Na tega sem cisto pozabil.

Pri men so ostali resni kandidati samo ?e:

Proceed (cena je dokaj visoka, poraba 1.6 turbaka pa tudi ni majhna, ampak to je na?eloma to)

Mazda 3 (ve? ali manj zato ker je Mazda, ampak limuzina je neuporabna za prevoz ve?jih predmetov, SkyactivX motor pa kot ka?e ni tisto kar so obljubljali)

Arteon (to je to kar bi morala biti Mazda 6, ?al pa je kar prevelik in tudi cena je kar visoka

Octavia (ma kaj pa vem, oblikovno mi je spredaj bolj ponesre?ena kot ne, cene pa so tudi kar lopovske)

Superb (tako kot Arteon, prevelik in predrag)

 

in kaj zdaj? Fuck, nikoli si nism mielil, da bom kdaj imel problem z nakupom. Denar mam a ponudba je tako siroma?na kot ?e nikoli.

Jaz bi vzel civica.... Tistega z ritjo; kako se mu ?e re?e? Mazda3 mi nikakor ne potegne, pogledal bi pa ?e corollo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss...?e ti ni nujno po?akaj malo..da testira? novo X Motor.res pa je da pri Mazdi grejo svojo pot pri obliki avta in ponudbi..jaz imam zmenjeno ko pride v salon Mazda kp prva Mazda x motorjem me kolega pokli?e in gremo testirat..ti lahlo javim !..tudi mene bega ta ponudba novih modelov Avtov..ve?na dilema kajjj vzet ..????? Da bo? zadovoljen .lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa valjda ne bo vozil hundaya. To so avti za profesorje na faksih... in penzioniste.:)

Ta naslov teme bi lahko spremenili v "i??emo primeren avto za Bossa". Samo res, kaj bi kupil, ?e bi moral izbirati? Se ve-Samo Mazda 6 pride v po?tev. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa valjda ne bo vozil hundaya. To so avti za profesorje na faksih... in penzioniste. :)

Ta naslov teme bi lahko spremenili v "i??emo primeren avto za Bossa". Samo res, kaj bi kupil, ?e bi moral izbirati? Se ve-Samo Mazda 6 pride v po?tev. :)

Alex pa ni samo Mazda na svetu.....daj sprejmi ?e kaj druga ?.zakaj pa Mazda ni za penzioniste??? :lol:  :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss ne mara karavanov, ne mara SUVov...ne mara limuzin... ne mara bencinarjev, ne mara belih avtov, ne mara .... ;) ... Pomoje bo se nekaj casa vozil sedanjo sestico ...  :jupiii:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U,pismo... Pa res. Mea culpa. Dvoj?ek rapida... Na tega sem cisto pozabil.

 

Jaz bi vzel civica.... Tistega z ritjo; kako se mu ?e re?e? Mazda3 mi nikakor ne potegne, pogledal bi pa ?e corollo...

Civic Grand, kar nekako zapostavljen avto, a z eno napako, ima 4 vrata.

?e pa ostanem pri Bossovem izboru, bi izbral Superba, cena podobna Oktaviji, prostora pa za izvoz. Cene pa so tud zanimive, razen ?e se ?aka na FL model.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Civic Grand, kar nekako zapostavljen avto, a z eno napako, ima 4 vrata.

?e pa ostanem pri Bossovem izboru, bi izbral Superba, cena podobna Oktaviji, prostora pa za izvoz. Cene pa so tud zanimive, razen ?e se ?aka na FL model.

Si ziher da ima 4vrata?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.