Skoči na vsebino

Testi ostalih avtomobilov


jures

Priporočeno sporočilo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne samo fordu, skoraj vse firme preobla?ijo te mal?ke v plenicah v neke dvignjene, s plastiko obdane zmazke. E, pa iz inata ne bom nikoli kupil teh ?udes.

Kar se pa ti?e kie, te ceed karavan, ki ima kao zadek kot porsche, sem jih zadnje dni v tujini videl ogromno in v ?ivo ni tako lepa, kot na slikah. Izgleda nekako majhna in nizka.

Razred manj?a kot mazda 6 pa?, verjamem, da znotraj nima ni? kaj manj prostora. Ni pa res tako ?irok avto, kot je panamera.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po zunanjih merah Proceed niti ni tako drasti?no manj?i od moje ?estice je pa res, da nova Mazda 3 sega v polje, kjer je bila Mazda 6 prej?nje generacije. Aktualna ?estica pa je zdaj razred vi?je, recimo tja kjer je BMW 5 al pa Audi 6. Tako, da ?e jo primerja? s tvojo trenutno je res razlika, ampak zame je v tem trenutku ?estica overkill za tisto kar rabim.

 

Dol?ina: Proceed 2019 461cm; Mazda 6 HB 2008 472cm; Mazda 3 sedan 2019 466cm; Mazda 6 karavan 2018 486cm

Vi?ina: Proceed 2019 142cm; Mazda 6 HB 2008 144cm; Mazda 3 sedan 2019 143cm; Mazda 6 karavan 2018 145cm

?irina: Proceed 2019 180cm; Mazda 6 HB 2008 179cm; Mazda 3 sedan 2019 179cm; Mazda 6 karavan 2018 184cm

Medosna: Proceed 2019 265cm; Mazda 6 HB 2008 272cm; Mazda 3 sedan 2019 272cm; Mazda 6 karavan 2018 283cm

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avtomanija.com/default.asp?rb=1&id=1843

 

Boss, kaj pa pravis na tole mesanico mestnega avtomobilcka in wannabe suv-a ter zanimive cene? :)

 

Fordu se je res zmesalo kot kaze...

 

Haha, sam res - 23 jurjev za tri cilindre v FIesti. Ludnica.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O to pa to, takih avtov pred 30 leti ni bilo pa je bilo bistveno ve? makedama in slabih kolovozov kot danes. Ampak ne, danes vse natikajo na 5 cm vi?ja podvozja, za??ito dna, obrob blatnikov in ne vem ?esa ?e, ampak ve?ina teh ne zaide niti enkrat v lajfu iz asfalta v naravo. Marsikateri kupec takih ?udes to razlaga "ja, ampak mogo?e bi bilo pa kdaj treba in je dobro biti pripravljen".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemu, v?eraj videl ?rnega Arteona na cesti v vo?nji :ouje: - si nikoli nisem mislil, da bom VW-je gledal ampak tale je pa res razred zase. Ko jebe Audije, BMW-je, ?e pa VW zgleda bolje. :lol: :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak avto zgleda dobr v ?rni barvi. Baje :P

?eprav nisem prista? ?rne, se klele moram kar strinjati, ampak vseeno, ?e ?e glih arteona omenjam mi je v?e? tud bel in celo un zenf-zlat. Bottomline, ni te?ko nares lep avto v ?rni barvi, je pa umetnost narest, da zgleda ?udovito tudi v drugih barvah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemu, v?eraj videl ?rnega Arteona na cesti v vo?nji :ouje: - si nikoli nisem mislil, da bom VW-je gledal ampak tale je pa res razred zase. Ko jebe Audije, BMW-je, ?e pa VW zgleda bolje. :lol: :lol:

Pa kaj je s tabo?... da te niso vesoljci zamenjali? Wtf? :)

Tale ?rna zverina slikana v Porto Cervo bi kar bila ,ampak cena je ulala....zraven pa ?e tole.... Lp

A si na Sardegni? ?e ja, v katetem mestu?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?e doma od v?eraj. Bil sem na Korziki in na koncu Sardiniji, slika nastala v mondenem naselju Porto Cervo, bogatijo da te kap! Izlet pa super. Lp

 

A si na Sardegni? ?e ja, v katetem mestu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Arteon je res hud, se strinjam. Bolje iz koncerna meni izgleda edino audi a7 (prej?nji model). Novi je po dizajnu karnekaj, ?eprav seveda hud avto.

 

Preklicujem pa vse, kar sem dobrega napisal o novem P508. Od blizu je oblikovalska katastrofa, vsaj karavan, limo od blizu ?e nisem videl. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Arteon je res hud, se strinjam. Bolje iz koncerna meni izgleda edino audi a7 (prej?nji model). Novi je po dizajnu karnekaj, ?eprav seveda hud avto.

 

Preklicujem pa vse, kar sem dobrega napisal o novem P508. Od blizu je oblikovalska katastrofa, vsaj karavan, limo od blizu ?e nisem videl. :)

No, kaj sem pa jaz napisal za 508?Da je kr neki oblikovalsko. Vi pa, neee, je ful lep.

 

Sem ?e doma od v?eraj. Bil sem na Korziki in na koncu Sardiniji, slika nastala v mondenem naselju Porto Cervo, bogatijo da te kap! Izlet pa super. Lp

A si na Sardegni? ?e ja, v katetem mestu?

Mi smo bili na Sardegni 9 let zaporedoma, tako, da poznam vsak ?ep. Jap, Porto Cervo je mondeno letovi??e za tiste z debelimi mo?nji?ki. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, kaj sem pa jaz napisal za 508?Da je kr neki oblikovalsko. Vi pa, neee, je ful lep.

 

Keri vi? Sej sem pisal, da je bolj brezveze v ?ivo. Video in slike tukaj ?ist zavajajo.

 

Peugeot 508 - sem ga videl v ?ivo in zgleda bistveno slab?e kot na slikah ali videu. Notranjost je pa kot bi imel nekdo preve? domi?ljije ampak ?al napa?ne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.