Skoči na vsebino

Testi ostalih avtomobilov


jures

Priporočeno sporočilo

?eprav je VW in ?e drag povrhu je tudi eden izmed tihih kandidatov na moji listi. Peta fastback vrata v limo looku pa? so zame oreng magnet.

 

In ?e del videa, kjer je to?no tako razmi?ljanje kakr?no imam sam in sem ?e ene parkrat napisal kaj si mislim o SUV-ih in zakaj jih ne bi niti v sanjah kupil.

 

https://youtu.be/EDfIOjbaEmo?t=660

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem imel enake razmisljanja pa me je realnost trga prizemljila.

 

No moram pa sedaj priznati da je tak avto idealen za nase sfookane ceste. V glavnem okoli hise.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ciljano je bilo predvsem na tiste, ki SUV-e kupujejo zaradi trenda... in zaradi tega kur?evega trenda nimam avta za kupit tako pri Citroenu, Suzukiju, Nissanu, Mitsubishiju kot pri ?e nekaterih drugih. Pa ?e ostali tako paleto kr?ijo, da je prav brezveze ?e vseskupi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?eprav je VW in ?e drag povrhu je tudi eden izmed tihih kandidatov na moji listi. Peta fastback vrata v limo looku pa? so zame oreng magnet.

 

In ?e del videa, kjer je to?no tako razmi?ljanje kakr?no imam sam in sem ?e ene parkrat napisal kaj si mislim o SUV-ih in zakaj jih ne bi niti v sanjah kupil.

 

O, f**k, kam gre ta svet. Boss gleda za ljudskimi vozili.

Pa tako jih nisi maral.Zare?enega kruha se najve? poje... mogo?e pa bo celo suv za penzi?e v igri? :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O, f**k, kam gre ta svet. Boss gleda za ljudskimi vozili.

Pa tako jih nisi maral.Zare?enega kruha se najve? poje... mogo?e pa bo celo suv za penzi?e v igri? :)

?e pa dejansko ni ni? pametnega, ki bi vsaj za silo zgledalo in bilo uporabno - ?ele zdaj ugotavljam, da je to ?ista katastrofa.

 

Mazda 6 bi bila ?e najbli?je ampak, kaj k se model poslavlja in kupit nekaj, ki je nekako oblikovno tu ?e 7 let a isto?asno ti ga prodajajo po ceni, ki je vi?ja kot pred 7 leti.... kupi? pa ima? naslednje leto ?e prej?nji model za 35-40kEUR je pa? res prehuda.

 

Mazda 3 - sem ?e tolk napisal, kaj vse me moti, da raje ne bom ve?-

 

Peugeot 508 - sem ga videl v ?ivo in zgleda bistveno slab?e kot na slikah ali videu. Notranjost je pa kot bi imel nekdo preve? domi?ljije ampak ?al napa?ne.

 

Arteon - od zunaj nimam kaj re?t, peta dvi?na vrata so zakon. Je pa pa? VW in od znotraj preve? plasti?en.

 

Sveta nem?ka trojica - preve? denarja za to, da me bodo drugi preklinjali.

 

Honda - pa kje najemajo oblikovalce? To je vse overkill in ?e mogo?e danes ?e nekako zgleda, bo ?ez 4-5 let tako zastarelo in sme?no.

 

Toyota - izbira je dobra, sploh Camry zgleda ampak je ?el klasi?na limuzina z butastim prtlja?nikom. Corolla pa bi mogo?e bila ampak oblikovanje mi ni glih.

 

Hyundai - spet mam te?ave uz oblikovanjem, I40 je kr mal sme?en in ima brado. i30 bi bil aktualen fastback samo je vseeno zadaj malo nenavaden.

 

Opel - Insignia sicer niti ni tako napa?na ampak je Opel :(

 

Renault - Talisman - limo je super ampak prtlja?nik je v kurcu, karavan je pa katastrofalno oblikovan zadaj.

 

Kia - optima je draga, ker je hybrid, pa ?e vpra?anje ?e se jo da dobit, Stinger so mokre sanje. Proceed pa je na?eloma to?no to kar rabim in je trenutno "top of the list"

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pa dejansko ni ni? pametnega, ki bi vsaj za silo zgledalo in bilo uporabno - ?ele zdaj ugotavljam, da je to ?ista katastrofa.

 

Mazda 6 bi bila ?e najbli?je ampak, kaj k se model poslavlja in kupit nekaj, ki je nekako oblikovno tu ?e 7 let a isto?asno ti ga prodajajo po ceni, ki je vi?ja kot pred 7 leti.... kupi? pa ima? naslednje leto ?e prej?nji model za 35-40kEUR je pa? res prehuda.

 

Mazda 3 - sem ?e tolk napisal, kaj vse me moti, da raje ne bom ve?-

 

Peugeot 508 - sem ga videl v ?ivo in zgleda bistveno slab?e kot na slikah ali videu. Notranjost je pa kot bi imel nekdo preve? domi?ljije ampak ?al napa?ne.

 

Arteon - od zunaj nimam kaj re?t, peta dvi?na vrata so zakon. Je pa pa? VW in od znotraj preve? plasti?en.

 

Sveta nem?ka trojica - preve? denarja za to, da me bodo drugi preklinjali.

 

Honda - pa kje najemajo oblikovalce? To je vse overkill in ?e mogo?e danes ?e nekako zgleda, bo ?ez 4-5 let tako zastarelo in sme?no.

 

Toyota - izbira je dobra, sploh Camry zgleda ampak je ?el klasi?na limuzina z butastim prtlja?nikom. Corolla pa bi mogo?e bila ampak oblikovanje mi ni glih.

 

Hyundai - spet mam te?ave uz oblikovanjem, I40 je kr mal sme?en in ima brado. i30 bi bil aktualen fastback samo je vseeno zadaj malo nenavaden.

 

Opel - Insignia sicer niti ni tako napa?na ampak je Opel :(

 

Renault - Talisman - limo je super ampak prtlja?nik je v kurcu, karavan je pa katastrofalno oblikovan zadaj.

 

Kia - optima je draga, ker je hybrid, pa ?e vpra?anje ?e se jo da dobit, Stinger so mokre sanje. Proceed pa je na?eloma to?no to kar rabim in je trenutno "top of the list"

Ok. Se ve?inoma strinjam s tvojim razmi?ljanjem in je od na?tetih kia res ?e najbolj?i izbor. Pa? se bo? moral sprijazniti, da si eden izmed mnogih, ki vozijo novo "ljudsko vozilo". ?e te to ne moti, potem cool. Sej v bistvu res nima? kaj kupit v tem rangu...Za moje pojme je postalo vse too much drago.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja,prevec je izbire.

 

Meni je sicer civic noro v?e? , za corolo se ?e nisem odlo?il a mi je ali mi ni, mazda3 mi ne potegne.

 

I30 mi je v?e?, ceed tudi, megane je ki?ast, 308ka je ostarela, fordi so ratali grdi in predragi, opla ne upam , Citroen nima ni? pametnega, octavia prevelika, Scala je ogabna (?eprav je ravno prav velika),fabia je passe (in nebi tsi), golf No Go...

Ampak... To mi je vse predrago.

 

Ker bi imel majhen / poceni avto z velikim prtlja?nikom, suvi pa odpadejo , ostanejo Clio karavan, Ibiza karavan... Obeh v zadnji generaciji mi ve?...

 

Ostane Suzuki sx4 s cross, eventualno vitara. Ampak kupiti tak avto brez 4x4 je tudi malo bv, z 4x4 je pa predrago zame...

 

Fiat tipo gre tudi ven... Re?itev: Fiat 500L... Poceni,preverjena mehanika , ravno prav velik... Ne,ne... Ogaben je...

 

Zakaj hudi?a imam ob?utek,da bom vzel nekaj kar mi je enako ne v?e? kot marsikaj drugega pod 15jurji, s tem da mi vsaj funkcionalno odgovarja... Ja... Bogokletno... Romuna gledam..

 

Denar ki bi ostal pa v kaj drugega....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa superb/octavia?

Ups pa res - sem bolj iz glave pisal pa mi je u?la. Superb je resni kandidat, pa tudi Octavia ni ?ist za odpis. Je pa en problem, da cena je na za?etku ugodna, potem pa ko za?ne? metat ?eleno opremo, da je nekako tako kot pri Mazdi ali Kii pa se kar usede?, ker Octavia pride na nekje 35kEUR, Superb pa na 45kEUR in to dizel, TSI je ?e pri 50kEUR.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, verjetno bi znal celo ve?ji popust zbarantat kot pri Mazdi, tako da poskusit verjetno res ni greh.


Men so brez obotavljanja dal 8k

a si mogu kej hla?e dol dat al je ?lo kr tko? :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prek maila (pa niti slike riti nisem poslal po mailu)

Amapk sem takoj sel na top model in se nisem zmilsjeval pa ?e to pa ?e to...kataloska je znana, kolk date?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prek maila (pa niti slike riti nisem poslal po mailu)

Amapk sem takoj sel na top model in se nisem zmilsjeval pa ?e to pa ?e to...kataloska je znana, kolk date?

 

Sej vem, da ma? lizing ampak, kolk je ?e bla cena te tvoje verande pol na koncu?

Boss, meni je Arteon taako lep, da kot da niti pomotoma ne sodi v VAG skupino.  :zvizga:

 

Pred slu?bo je en tak parkiran in grem vsak dan mimo in avto je res impozanten pa ?e uporaben povrhu - to?no tisto kar i??em. Pa? je VW ampak jebat ga, ?e pridem nekje na ceno 35-37kEUR s kak?nim popustom .... hmmm, *globok vzdih* se lahko tudi to zgodi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Leasing nima veze za ceno sem se pogovarjal pred tem. Saj sem dal v moji temi 35.700 no in potem sem dobil se 1500? za leasing, s tem da je pogoj kasko pri njih, ki pa je spet cenejsi. Edina caka je da mas odbitno 150? Pri skodah. A bottom line je ugodneje.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.